ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Finał StrongholdNet Awards 2009 - Najciekawszy temat

Najciekawszy temat
Spis graczy - DonKamillo
12%
 12%  [ 2 ]
Tricki z edytora - DonKamillo
31%
 31%  [ 5 ]
80 pytań, które zrobią z ciebie ateistę. - Kroniki
56%
 56%  [ 9 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 7 Wrzesień 09, 11:26   Finał StrongholdNet Awards 2009 - Najciekawszy temat

Tutaj oddajemy głos na swojego faworyta. Głosować może każdy. Mile widziane uzasadnienia.
Wyniki będą znane dopiero po zakończeniu ankiety - 21 września 2009.
Ostatnio zmieniony przez Odyn 4 Październik 09, 12:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 7 Wrzesień 09, 15:18   

Spis graczy, bardzo pomocny(moim zdaniem) temat.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 7 Wrzesień 09, 17:15   

Głosuję na temat "80 pytań, które zrobią z ciebie ateistę." :) .
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 8 Wrzesień 09, 09:54   

Troche nie fair, że DonKamilo ma 2 ciekawe tematy więc oddaje na Kroniki
_________________

 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 8 Wrzesień 09, 11:28   

Gdyby było więcej nominowanych tematów to sytuacja mogłaby wyglądać zupełnie inaczej... A tak, to praktycznie każdy z zaproponowanych użytkowników i tematów przeszedł dalej.
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 9 Wrzesień 09, 05:34   

Przemas lr napisał/a:
Troche nie fair, że DonKamilo ma 2 ciekawe tematy więc oddaje na Kroniki

Właściwie jeden z tematów jest w stu procentach cytatem mojego tematu z poprzedniego forum.
Ale i tak oddaje głos pytania ateisty (mimo wszystko nazwa nie pasowała do tych pytań)
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 11 Wrzesień 09, 10:05   

Wątpię by był to twój temat Kokoju. Są notki o autorze w pytaniach o ile dobrze pamiętam. Sam nie wiem z jakiego dokładnie to forum bo w każdym była notka o innym autorze. Miesiąc mnie nie było na forum i już jakies konkursy. Nie idźcie do technikum. Tyle wiem po dwóch tygodniach spędzonych tutaj.
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 11 Wrzesień 09, 14:34   

Kroniki napisał/a:
Wątpię by był to twój temat Kokoju. Są notki o autorze w pytaniach o ile dobrze pamiętam.

Chodzi o "Tricki z Edytora". No i cóż, to, że temat się zaczyna od:
"Kokoju napisał/a:"
Jest chyba dowodem. Dziwi mnie, że Spis Graczy się znalazł, jak dla mnie to bardziej ogłoszenie niż temat. "80 pytań [...]" to lepszy temat ;p.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 11 Wrzesień 09, 17:20   

Kokoju napisał/a:
Dziwi mnie, że Spis Graczy się znalazł, jak dla mnie to bardziej ogłoszenie niż temat.

Gdyby było więcej nominacji, to nie byłoby takich sytuacji...
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 11 Wrzesień 09, 21:29   

Tricki z edytora - bo ciekawe dla mnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz