ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Pochodzenie waszego nicku
Autor Wiadomość
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 10 Lipiec 09, 15:24   Pochodzenie waszego nicku

Tu opisujemy, dlaczego wybralismy swoj nick, co on znaczy lub czego jest skrotem.

thompson - ulubiona bron, pistolet maszynowy produkowany od roku 1928 napedzany amunicja pistoletowa. tyle co do pochodzenia. nazwa tej broni kojarzy mi sie z moim imieniem, to jest; tomek. kiedys pare razy nazwano mnie tak w szkole i tak sie do tego przyzwyczailem, ze thompson to ogolnie moja ksywka internetowa.

A wasze? :mrgreen:
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 10 Lipiec 09, 15:30   

Bordinio - cóż ;p Kiedyś byłem zafascynowany grami figurkowymi i masowo przeszukiwałem sklep rebel. Moją uwagę przykuła gra Bitwa pod Borodino. [ Bitwa między Moskwą, a Francją ; [ Rozegrana na terytorium Imperium Rosyjskiego] ; Czasy Napoleońskie ]

No i niestety przekręciłem nazwę.... tak powstał nick Bordinio :] Co ciekawe nigdy nie kupiłem owej gry, a moja fascynacja tymże typem rozrywki po prostu przygasła. [ Głównie ze względu na cenę ^^ ]


* Nie lubię jak ktoś pisze Bordinho :/ , a dopuszczalne zdrobnienia tego nicku to Bord albo Boro ;]
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 10 Lipiec 09, 15:42   

maciekolos - moje imie Maciek + kolos, czyli np. bohater areny:). Chciałem coś zrobić w stylu lol i mi wyszło ****loli:). Ale ten nick mam na plemionach w które już nie gram a oddałem je koledze.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 10 Lipiec 09, 16:37   

Kokoju - Nick wziąłem z japońskiego anime. Kiedyś, jak zaczynałem, to często to oglądałem i wybierałem świetne karty (choć dawno temu otworzył mi się oczy, że ich decki są słabe i 1-2 karty się wyróżniają), i według mnie najlepszym z graczy jest Kokoju. Potem z nieorginalnych kart zrobiłem talię na ciemności, potem kupiłem na allegro talię ciemności. Potem jeszcze uznałem, że dodanie kolejnej rasy do talii ją wspomoże, i dodałem wodę (bo wtedy było to mało popularne połączenie, a obie rasy współgrają ze sobą). I tak powstał mój nick. Obecnie mam BUYa (Skrótowo się opisuje dack: Światło+Woda+Ciemność)
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 10 Lipiec 09, 17:36   

jankes1124- nick pochodny od mojego nazwiska... A "1124" wziąłem sobie tak o! Używam też "Ryiiness" ale to sobie sam wymyśliłem...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 11 Lipiec 09, 00:15   

Siwy - od mojej ksywki ;) Co sie bede rozpisywał xD
 
 
Kalimach 
Wolny chłop

Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 11 Lipiec 09, 09:56   

Rozpisywać się nie będę, bo za bardzo nie ma o czym.
Kalimach był archontem, czyli najważniejszym urzędnikiem w starożytnych Atenach.
Podczas bitwy pod Maratonem dowodził prawym skrzydłem armii ateńskiej, zginął podczas bitwy. To tyle ;)
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 11 Lipiec 09, 10:08   

Grałem kilka razy w GTA SA, a potem obejrzałem filmiki o bohaterze tej gry:

Pierwszy odc. http://www.youtube.com/watch?v=Bxw7O6EERbc (jest nudny, ale żeby złapac o co chodzi w następnych obejrzcie to),

drugi: http://www.youtube.com/wa...feature=related i
druga część drugiego odc. http://www.youtube.com/wa...feature=related .

Tam jakiś koleś miał na imię ponceriusz, a ja lubię dziwne imiona. Potem okazało się, że takie imię naprawdę istnieje. Teraz mam w necie ksywę ponceriusz.

Z takich filmików o GTA SA polecam też:

http://www.youtube.com/watch?v=wf5fH-xrYMo - Gangsta Paradajz trailer

http://www.youtube.com/wa...feature=related - Gangsta Paradajz cz. 1

http://www.youtube.com/wa...feature=related - Gangsta Paradajz cz. 2
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 13 Lipiec 09, 02:31   

Mój sie wziął od mojego imienia :P Ale dodałem końcówkę "-son" zeby lepiej brzmiało :P
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 14 Wrzesień 09, 11:57   

Przemas - Od imienia Przemek xD troche dziwne :D a "lr" dopisałem sobie ze skrótu drużyny piłkarskiej z mojego miasta
_________________

 
 
MaxMacior 
Burżuj


Gra w: Null
Posty: 151
Skąd: Sam nie wiem...
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 26 Październik 09, 14:55   

Macior wzięło się od mojego przezwiska "Maciora" a max to oznacza wielki m in.. Połączyłem je razem wyszło MaxMacior czyli Wielka Maciora.
_________________
Ja vs. Wilk
SH:3
Kto Wygra?
 
 
 
tusilos 
Mieszczanin


Gra w: wszystkie gry jakie znasz.
Wiek: 26
Posty: 122
Skąd: z Polski
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 4 Styczeń 10, 16:37   

Kod:
[quote]Kiedyś byłem zafascynowany elfami a ten nick bardzo mi się z nimi kojarzy...[/quote]
_________________
One more block...
One more block...
One more block...
One more block...
 
 
Krzysztof III 
Wolny chłop


Gra w: SHC
Wiek: 25
Posty: 82
Skąd: Ciechanów
Medale: Brak

Wysłany: 7 Maj 10, 16:54   

Mój nick wziął się od mojego imienia Krzysztof po dodaniu,że jestem w rodzinie 3 Krzysztofem mam Sir Krzysztof III.

Sir wzięło się od wojaków i od marszałka Sir Długoręki xD
_________________
Get ready for a nuclear attack. Thousands of tears shed, suffering and pain!
 
 
 
gign2 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold , SC .
Wiek: 30
Posty: 120
Skąd: Ciechocinek
Medale: Brak

Wysłany: 7 Maj 10, 17:01   

moj sie wziął od Francuskich antyterrorystów nazywaja sie własnie gign, a ta liczba 2 przy nicku ... wziela sie stad poniewaz kiedys zapomnialem hasla do konta gign i zrobilem konto gign2 i juz taki nick tworzylem zawsze ;)
_________________
Ale Urwał!!!

chcesz mi pomóc ? Wejdz, to cie nic nie kosztuje :P
http://s1.battleknight.pl...ef=MTQzNTQ2NA==
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 7 Maj 10, 18:53   

Mój nick?

Cóż, specjalnie nad tym nie myślałem, ale wojownik mi spasowało. A 123? O tak sobie :P A co do nicku zaczyna się na "w" , tak samo, jak moje imię.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz