ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie programy telewizyjne najczęściej oglądacie?
Autor Wiadomość
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 27 Styczeń 10, 11:15   

TVN (Wesołowska, Detektywi, Fakty, W11 - kiedyś leciał taki piękny bloczek :p ), TVN24 (wiadomo - różnego rodzaju wiadomości), TVP (Wiadomości, Panorama, Tomasz Lis, Plebania, kiedyś też M jak Miłość :p ), Disney Channel, Jetix (teraz jest to całe XD, więc nie ma na to patrzeć, bo puszczają same dziadowskie filmy, wszystkie te, które nie mieszczą im się na Disney Channel).
No a poza tym to wiadomo: kabarety, mecze na mistrzostwach świata/Europy, skoki narciarskie, itd. - zależy gdzie polecą, tam patrzę :) .

No i obowiązkowo na LOST na AXN ! :) (już niedługo ostatni sezon, ciekawe, czy zepsują ten serial na koniec, czy może zakończą go jakoś fajnie ;]. Niestety, patrząc na spojlery, nie wiem, co o tym myśleć :/ ).
 
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 6 Listopad 10, 00:46   

Oprócz sportu oglądam tylko Pierwszą Miłość na Polsacie :P
 
 
Warlike 
Moderator
Wodzu, prowadź!


Wiek: 30
Posty: 228
Skąd: Gorlice
Medale: Brak

Wysłany: 6 Listopad 10, 07:42   

Boso przez świat, Pogromcy mitów, Najniebezpieczniejszy zawód świata, skoki narciarskie, czasem jakiś dobry mecz, ale ogólnie rzecz biorąc nie jestem fanem piłki nożnej. Oprócz tego prawie wszystko co jest na Discovery Science, Channel i World. Wiadomości żadnych praktycznie nie oglądam. Dawniej oglądałem jeszcze dokumenty na TVP1 i 2, ale teraz mi się nie chce ;) .
 
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 8 Listopad 10, 18:09   

Kanały na discovery (coś ciekawego jak leci), oczywiście Disneye i inne głupoty :D No jakieś dobre kabarety, Mam Talent :D noi tyle chyba :P
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 8 Listopad 10, 21:44   

Kości, Majewski, Ludzie Chudego, czasem CSI Miami.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
adriannn 
Wolny chłop


Gra w: 1, Crusader
Wiek: 26
Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 10 Listopad 10, 16:46   

Pogromcy mitów, Łowcy Duchów (Scifi universe lub axn scifi), W Pogoni za Prawdą, Kobieta na krańcu świata, Sądy itp., Detektywi, W11, Super kino TVN, Kopfball (Program naukowy dla dzieci na Da Vinci Learning) M jak miłość (jak się nudzę), co tu by jeszcze... Aha! Szkoła przetrwania, Bear Grylls w miejskiej dżungli, Tajemnice historii (albo coś podobnego) i kiedyś Brainiaca, ale mnie znudził. To chyba wszystko :-D
_________________
"Tam gdzie wrogów k*pa,
i tam najlepszy szermierz d*pa."
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 11 Listopad 10, 17:16   

Teraz to już nie ma za bardzo na co patrzeć, bo Disney i Cartoon zeszły na psy, LOST dobiegło końca, sądy zamieniły się w tasiemce, a seriale zdominowały media... Na Wiadomości już nie patrzę, gdyż nie mają nic ciekawego do zainteresowania, ostatnio nawet Fakty mnie zniechęciły. Tak właściwie, to ostatnio oglądam tylko wywiady na Polsat News/TVN 24, bo nic, ale to nic więcej nie leci :/ .

Ew. na W11 albo Detektywów czy też Malanowskiego, aczkolwiek nie zawsze wiem, kiedy to emitują i nie zawsze wolne TV wtedy :) .
 
 
 
adriannn 
Wolny chłop


Gra w: 1, Crusader
Wiek: 26
Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 12 Listopad 10, 08:27   

W11 leci na TVN o 20.45, Detektywi o 18.25, a Malanowski to nie wiem, bo oglądam z rodzinką na iplaTV ;)
_________________
"Tam gdzie wrogów k*pa,
i tam najlepszy szermierz d*pa."
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 12 Listopad 10, 18:11   

Dzięki, będę pamiętał :) . Malanowskiego nie ma na IPLA?
 
 
 
adriannn 
Wolny chłop


Gra w: 1, Crusader
Wiek: 26
Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 13 Listopad 10, 08:57   

No przecież jest, oglądamy na bieżąco :-P A i teraz rodzice zachęcili mnie do oglądania ,,Skazanego na Śmierć" :mrgreen: Myślałem że leci tylko o 20.55, ale są powtórki o 18.00. Kanał to FOX HD (telewizja N)
 
 
Malcolm 
Burżuj


Wiek: 32
Posty: 164
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 14 Listopad 10, 11:11   

Oglądam głównie programy o polityce - Rozmowa Rymanowskiego, Loża Prasowa, Szkło Kontaktowe itd, na TVN24.
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 15 Listopad 10, 16:22   

Ja Szkła coraz rzadziej nie oglądam, bo jest piekielnie stronnicze, podobnie Olejnik. Na TVP skończyłem z Wiadomościami i Lisem dokładnie z tego samego powodu. Rymanowski ma ciekawe wywiady, interesujące stało się także ,,Tak Jest", chociaż "Morozowski powinien dostać w pape", jak powiedział Lepper :p . Aczkolwiek chociażby ostatni wywiad M. Kamińskiego był wyjątkowo ekscytujący ;-]. Najbardziej teraz lubię POLSAT, bo to jedyna obiektywna telewizja w Polsce.
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 6 Styczeń 11, 14:21   

Ostatnio leciał o 19.00 na BBC Enterteiment Doctor Who 5 - mój ulubiony serial (polecam też poprzednie sezony). Opowiada on o Władcy Czasu Doktorze (wiem, dziwne imię ;) ), który jest ostatnim ze swojej rasy i przemierza kosmos wechikułem czasu "Tardisem". Lubię też oglądać seriale akcji, nie lubię żadnych telenowel.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 6 Styczeń 11, 14:43   

Szymek majewski, brainiac, szkola przetrwania, pogromcy mitow, familiada, boso przez swiat oraz Swiat wedlog Kiepskich.
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 11, 19:55   

Ale mi popsuli poniedziałkowe wieczory - LOST6 dopiero o 22:55 :( . Mam nadzieję, ze to tylko chwilowe, po padnę z wyczerpania, jak będę chodził spać o 1. w nocy :D .
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz