ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie programy telewizyjne najczęściej oglądacie?
Autor Wiadomość
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 30 Czerwiec 09, 17:27   Jakie programy telewizyjne najczęściej oglądacie?

Ja zazwyczaj coś o 13:00 na discovery science, potem o 17:00 Pogromcy Mitów na Discovery Channel i o 20:00 łapu capu i simpsonowie do 20:30 na Canal+ .
_________________
Good night white pride
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 30 Czerwiec 09, 17:42   

Ja na tvn Sąd Rodzinny lub sędzia Anna-Maria-Wesołowska,potem Detektywi,Fakty,Pogoda,Sport,W11,Na wspólnej...
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 30 Czerwiec 09, 18:12   

na TV4 - Big Brather (Ale to kiedyś :C), GRAM.TV
I to wszystko, telewizji to ja w ogole nie ogladam
PS: ANTY FAKTY!!!
_________________

 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 30 Czerwiec 09, 20:47   

Jak mam czas to oglądam kuchnia.tv oraz Discovery Chanel. Jak już nic nie ma na tych pierwszych to odpalam jakieś kreskówki na ZigZapie, CN lub Jetixie :D
 
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 1 Lipiec 09, 09:46   

Ja jedynie lubię oglądac programy typu "Bez Śladu", "Sędzia Anna Maria Wesołowska" itp. Najlepsze są nocki na TVN'ie. Pozatym czasami z nudów włączę bajki na CN bo jetixa nie mam. :(
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 1 Lipiec 09, 10:45   

Piszcie może o której godz. są te programy, żeby inni zobaczyli.
_________________
Good night white pride
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 1 Lipiec 09, 11:06   

We wtorki na TVN'ie od 20:15 do chyba 22:30 jest najlepszy "maraton" serialowy W11 - Bez śladu - 11 godzina.
Polecam :)
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 1 Lipiec 09, 12:18   

Oczywiście Discovery Chanel i popularny program "Brainiac"... Zbytnio nie oglądam TV, częściej przed kompem spędzam czas... A teraz we wakacje to już w ogóle.... Nad jeziorko się wykąpać :mrgreen:
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 1 Lipiec 09, 13:40   

Na discovery channel brainiac chyba nie leci, jest od pon. do pt. na discovery science o 19:00 i w weekend o 13:00.

Ja też lubie bardzo Brainiac, ale teraz lecą odcinki które widziałem... Jeszcze czasami o 19:10 na planete jest "Reklamujemy reklamy" , pokazują tam - czasami śmieszne, a czasami żałosne - reklamy z całego świata, a właściwie z europy i USA.
_________________
Good night white pride
 
 
Ivor94 
Osadnik


Wiek: 29
Posty: 30
Skąd: Katowice
Medale: Brak

Wysłany: 1 Lipiec 09, 15:56   

Ja tam oglądam Discovery, w piątki super kina na TVN-ie, na TVP 1 w niedziele o 9.50 albo 9.25 na Gwiezdne wojny: Wojny Klonów :) I oglądam (właściwie oglądałem) Cejrowskiego w środy i czwartki. I właściwie to tyle, nie mam jakiś stałych programów/seriali, które oglądam.
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 1 Lipiec 09, 21:07   

Tak ogólnie to rzadko oglądam telewizję. Dopiero w wakacje zmieniłem trochę swój rozkład jazdy i rano "na śniadanie" włączam telewizor ;) Zawsze przeglądam te same stacje - wszystkie Discovery, TVN Turbo, TVN, BBC Knowledge... A jeśli chodzi o konkretne programy, to Pogromcy mitów, Jak to jest zrobione (i pochodne), Smash lab, Brudna robota, Uwaga! Pirat!, sporadycznie Gadżet, Turbo erotyk*, W11, Detektyw, TOP Gear oraz wiele innych, które oglądam jak akurat na nie trafię.

*Z tym żartowałem ;) O takiej godzinie nie chce mi się siedzieć przed ekranem...
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 18 Lipiec 09, 13:42   

Ja oglądam csi:ny i miami w niedziele od 20 i w sobote o 23 Hunters(duchy)
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 19 Lipiec 09, 09:47   

Ja także rzaadko oglądam TV, a jak już to TVP -> wiadomości, CSI, albo czasem jakiś film (westerny:P).
_________________
|M|pr0
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 19 Lipiec 09, 17:06   

Ja jesli chodzi o TV to ogladam CSI:NY i Miami, Kości i Desperate Housewives, a to wszystko jest Polsat. Lubie sobie takze poogladac starsze seriale, np. 13 posterunek.

DVD/Internet - ogladam LOST, Jericho a takze 5. sezon Desperate Housewives.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Lord Radek I 
Wolny chłop

Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 20 Lipiec 09, 11:09   

Comedy Central ;] Ten kanał mogę oglądać przez cały dzień ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz