ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[Crusader i Warchest] Ankieta Warchest I Crusader?!

Jaką posiadasz grę?
Crusader
38%
 38%  [ 7 ]
Warchest
27%
 27%  [ 5 ]
Obie
33%
 33%  [ 6 ]
Głosowań: 18
Wszystkich Głosów: 18

Autor Wiadomość
xSoNyx 
Wolny chłop


Wiek: 29
Posty: 79
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
  Wysłany: 14 Czerwiec 09, 18:31   [Crusader i Warchest] Ankieta Warchest I Crusader?!

Witam, dzisiaj zostałem uświadomiony że Stronghold Crusader i Warchest to co innego :D w sensie gry multiplayer, gdyż jeżeli ktoś chce sobie pograć przez neta to może mieć problem :) z czym się spotkałem. Ja posiadam wersję podstawową i warchesta, ale miałem zainstalowaną podstawówkę zwykłego cruska i chciałem zagrać z jednym kolesiem, ale on mi jakieś głupoty gadał, że wyskakują mu jakieś dziwne znaczki i mu z gry wywala i tu się zaczyna problem, że te obie gry nie pasują do siebie ... WARCHEST NIE POZWALA NAM NA GRĘ Z KIMŚ KTO MA WERSJĘ PODSTAWOWĄ. Sprawdziłem to na własnej skórze jak zainstalowałem warchesta. Teraz którą z tych gier posiadacie i w którą gracie?!

A na koniec wielkie oklaski dla Firefly

p.s oddajcie głos na grę którą używacie.


Przepraszam jeżeli już taki był temat ale nie zauważyłem.

Lekki edit.
- Bordinio

NIE KRZYCZ! i nie pisZ jĘzykiem BlogoWYM - Odyn
_________________
Nie ma takiej wojny której nie można wygrać.
Ostatnio zmieniony przez Odyn 18 Czerwiec 09, 12:05, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Castomoto 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 14 Czerwiec 09, 19:19   

Posiadałem wszystkie wersje gier moja ulubiona to właśnie Crusader i tylko w ta gram czasami sie zdarzy ze zagram w zwykłą( w stronghold 2 strasznie mi sie grafika nie podoba wienc nie gram ;pp a co do legend to nie lubie potworków itp xdd).A co do warchest miałem ale mi się nie spodobała więc wiele na ten temat nie mogę powiedzieć xd
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 14 Czerwiec 09, 19:22   

Warchest daje tylko kilku nowych przeciwników, których można mieć nawet w normalnym Crusku. Dodatkowo boty mogą kierować o wiele większymi armiami niż były w podstawce. Ja mam obie gry na kompie zainstalowane, więc nie nie ma to dla mnie zbytniego znaczenia.
 
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 14 Czerwiec 09, 21:06   

Ja nie mam Warchesta i chyba zdecydowana większość graczy na gamespy i gameranger też nie ma, bo gry idą bez problemu ( o ile z Warchestem są problemy, nie wiem).
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 15 Czerwiec 09, 08:21   

Też mam tylko Crusader'a. Jakoś mnie nie ciągnie, żeby zakupić Warchesta...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 16 Czerwiec 09, 16:47   

Ja kiedyś miałem zwykłego i wtedy szybko się mi znudził, bo nie miałem pomysłu jak grac (ustawienie przeciwników) w skirmish, gdyż było mało botów (czy jak wy to tam zwiecie).
Potem zobaczyłem w Media Markt Extreme' a i kupiłem, lecz extrem mi się zacina, wolno działa i w ogóle jest mało grywalny, więc gram tylko w Warchesta który był na tej samej płycie. Teraz już mam wystarczająco dużo przeciwników, aby grac i się z gry cieszyc.

PS Castomoto: Podoba ci się zwykły, a Warchest nie?!! To trochę dziwnę, bo w Warchescie jest wszystko tak samo jak w zwykłym, tyle że są nowi przeciwnicy, mapy i nowy szlak.
_________________
Good night white pride
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 17 Czerwiec 09, 11:55   

Ja mam Warchesta i gra się dobrze.
_________________
|M|pr0
 
 
Prescot 
Burżuj


Posty: 194
Medale: Brak

Wysłany: 17 Czerwiec 09, 16:44   

Mam zwykłego Cruska i Extreme, do obu mam nowych przeciwników. Mogłeś dodać extreme do ankiety ;]
_________________
6023179
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 17 Czerwiec 09, 16:46   

Posiadam Crusadera ale mam 18 przeciwników :)
 
 
davo 
Wolny chłop

Wiek: 30
Posty: 85
Skąd: LESZKO VICE
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 4/3/3
Wysłany: 19 Czerwiec 09, 11:48   

Tyle że xSoNyx warchest normalnie łączy się bez problemu z v1.1 twój kolega miał pewnie Ripa bo też tak kiedyś z kumplem grałem i te kreski zamiast tego co pisaliśmy do siebie wyskakiwały .
_________________
Davo
 
 
 
xSoNyx 
Wolny chłop


Wiek: 29
Posty: 79
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 19 Czerwiec 09, 15:42   

No nie wiem davo bo sprawdzilem tez na swoim Warchest'cie ORYGINALNYM i miałem ten sam problem probowałem chyba z 3 innymi graczami grac z zadnym nie moglem sie polaczyc bo te kreski wyskakiwaly:p
_________________
Nie ma takiej wojny której nie można wygrać.
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 20 Czerwiec 09, 12:32   

Są dwie wersje Warchesta - jedna może się połączyć z Cruskiem, a druga nie. O ile wiem, to davo ma właśnie tą pierwszą wersję ;)
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
davo 
Wolny chłop

Wiek: 30
Posty: 85
Skąd: LESZKO VICE
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 4/3/3
Wysłany: 20 Czerwiec 09, 15:53   

Zgadza się już tak graliśmy ! (:
_________________
Davo
 
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 20 Czerwiec 09, 21:53   

Mi Warchest łączy się bez problemu : ). Czasem zdarzały się wyjątki : P
_________________
|M|pr0
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 21 Czerwiec 09, 17:58   

Obie posiadam ;]
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz