ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[mapa] Niesamowite mapy
Autor Wiadomość
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 20 Maj 09, 17:54   [mapa] Niesamowite mapy

Myślicie, że wiecie już wszystko o edytorze map Crusadera? Jesteście w błędzie... ;) Prace pewnego francuza są po prostu dziełami sztuki. A do tego można na nich grać :)

Dla zachęty umieszczam kilka obrazków:


Wszystkie mapy można zobaczyć i pobrać na forum firefly:
http://www.fireflyworlds....catid=28&id=549
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 20 Maj 09, 19:01   

Tę środkową już widziałem i zagrałem w nią... Bardzo piękne! Ciekawe ile czasu nad nimi siedział i tworzył. Wielkie brawa dla Francuza... Jestem zachwycony!
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 20 Maj 09, 20:46   

Nie dzielo, nie dzielo... program. Kiedyś patrzyłem, jednak był nafaszerowany cholernie trudnym anglikiem, jednak po obrazkach widziałem, z tym, że do zwykłego Stronga. Pamiętam jak pokazali dla przykłady Czaszke z gór, postać z "Krzyku" i Jednorożca
Ale jeśli Francuz sam to robił, to... jest świetny.
Cytat:
Myślicie, że wiecie już wszystko o edytorze map Crusadera?

Staram się dowiedzieć wszystkiego o nim, i o wszelkich trickach. W Microsofcie mam nawet dokument ze sporą ilością jeszcze nie odkrytych chyba przez nikogo tricków (na okrągło sprawdzam mapy, czy aby nikt nie odkrył już ich). Jak już odkryję jeszcze pare sposobów na podstawie własnych do.świadczeń, umieszczę najprawdopodobniej na łamach strony. Tak naprawdę chyba nikt jeszcze wszystkiego nie odkrył.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
mysz1009 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 7
Medale: Brak

Wysłany: 20 Maj 09, 21:21   

właśnie oglądałem resztę jago prac są niesamowite oto ta strona http://www.fireflyworlds....catid=28&id=549

Przecież ja ten link już podałem... Następnym razem jeśli już kopiujesz jakiś odnośnik, to w całości.
- Odyn
Ostatnio zmieniony przez Odyn 22 Maj 09, 21:15, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 20 Maj 09, 21:46   

O_O Lol?? Gościu jest niezły. Może i ja coś spróbuje wykminić w edytorku :> .
_________________
|M|pr0
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 22 Maj 09, 15:53   

Kokoju jaki to program?
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 23 Maj 09, 16:05   

Nie wiem, dawno patrzyłem, i wtedy nie znałem angielksiego tak jak dziś, i musiałem po screenach oceniać.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 23 Maj 09, 16:09   

Dobrze że ja znam angielski(w grze się nauczyłem),i wszystko rozumie.
Mapy 10/10 chciałbym takie umieć zrobić.
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 23 Maj 09, 18:45   

Te mapy są wyjątkowe - podziwiam go za cierpliwość :-)

Kokoju chyba myślisz o tym : http://stronghold.heavengames.com/maps/mm11 - chociaż z tym też się chyba trzeba nieźle namęczyć... :-D

Inne według mnie 2 ciekawe prace to :
http://stronghold.heaveng...php?fileid=3592
http://stronghold.heaveng...ery/album04/aag
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 24 Maj 09, 12:52   

mapy ładne, ale słabe do grania
_________________
Good night white pride
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 24 Maj 09, 14:55   

Zgadzam się z ponceriuszem. Mapy wyglądają bardzo ładnie , ale do grania są beznadziejne
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 24 Maj 09, 16:11   

Nie rozumiem o co wam chodzi. Mi się miło grało.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 24 Maj 09, 18:43   

no może inaczej grasz... Ja lubię jak są wszystkie surowce, dużo miejsca i dośc wolno buduję zamek, a nie na :cenzura:, po to żeby wszystkich najpierw pokonac asasynami czy łucznikami konnymi, wolę jak wszyscy są najlepiej rozbudowani
_________________
Good night white pride
Ostatnio zmieniony przez Odyn 25 Maj 09, 17:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 24 Maj 09, 20:29   

Te mapy przecież nie zostały pokazane ze względu na grywalność...
Nikt wcześniej nie zrobił takich map.

ponceriusz napisał/a:
Ja lubię jak są wszystkie surowce, dużo miejsca i dośc wolno buduję zamek, a nie na :chcę bana:, po to żeby wszystkich najpierw pokonac asasynami czy łucznikami konnymi, wolę jak wszyscy są najlepiej rozbudowani

Nie wiem, co rozumiesz przez rozbudowanie ponceriusz (i moja rodzina nie jest z Tadżykistanu), ale skoro robisz to dość wolno to nie nazywaj innego budowania "na odp**ol" bo nie masz o tym pojęcia.
Ostatnio zmieniony przez Odyn 25 Maj 09, 17:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 25 Maj 09, 09:26   

...no dobra, może źle się wyraziłem :roll: , chodzi mi o to, że gram bardziej jak wilk niż jak kalif (teraz rozumiesz??? :?: )
_________________
Good night white pride
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz