ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bordinio
29 Marzec 09, 19:24
Problem z grą przez neta
Autor Wiadomość
Hadrom 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 09, 18:48   Problem z grą przez neta

A więc tak chciałbym zagrać z bratem przez internet w Stronghold crusader, obydwaj mamy ten sam internet (radiowy) w obydwóch komputerach, próbowaliśmy zrobić to normalnie czyli ja tworze grę a on dołącza wpisując moje IP, a gdy on daj dołącz to nie pojawia się żaden serwer, co w tej sytuacji powinienem zrobić :-(
PS:jeśli podobny temat już jest to przepraszam
Ostatnio zmieniony przez Kacper 31 Lipiec 11, 12:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 09, 18:53   

Wyłączcie firewalla/antywirusa, może macie systemową zaporę włączoną, i ona akurat blokuje twierdze. Jak to nie pomoże to przez hamachi możecie spróbować.
PS było mnóstwo takich tematów, wystarczy poszukać :P
 
 
 
jacekJI 
Mieszczanin


Posty: 113
Skąd: Rzeszów
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 29 Marzec 09, 19:20   

nie połączycie się przez ip bo macie takie same :mrgreen: i jak przypuszczam jeszcze tylko wewnętrzne. Hamachi was ratuje.
 
 
 
Hadrom 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 09, 21:10   

No i tak, po wyłączeniu zapory i w po tym jak zdobyliśmy nowe numer IP przez Hamachi nadal jest coś nie tak ;-) czekam na nowe propozycje
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 09, 21:51   

Hmm... nie wiem za bardzo, ja dużych problemów nigdy nie miałem z połączeniem. Ale np jak chciałem pograć z jednym kolegą, to nie mogliśmy się w żaden sposób połączyć. Robił wszystko co się tylko dało, format był nawet, i nic. Do tej pory nie wiem co u niego było nie tak :P A co do tematu to poszukaj na forum, były dziesiątki tematów na tym, i innych forach o Krzyżowcu.
 
 
 
Masosz 
Osadnik

Posty: 34
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 09, 23:37   

Informacje które podałeś są dosyć skąpe...
Jeśli na twoim i brata komputerze jest radiowy net to być może znajdują się w jakieś sieci LAN (wifi ?). Jeśli tak jest to wystarczy sprawdzić jakie ip ma w tej sieci komputer który tworzy gre. Np ty tworzysz gre, sprawdzasz swoje ip w sieci LAN, wyłączasz firewall/antywirus (również windowsowy),dajesz bratu to ip,brat wyłącza firwall/antywirus, on wpisuje to ip w shc->multiplayer->tcp/ip.
To oczywiście bedzie chodzić o ile istnieje sieć pomiędzy 2 kompami.
Jeśli nie ma żadnej sieci to można ją łatwo stworzyć za ~5zł. Kupujemy kabel sieciowy z przeplotem, łączymy oba kompy przez karty sieciowe, ustawiamy ip i gramy :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz