ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Mapy by jankes1124
Autor Wiadomość
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 25 Marzec 09, 19:12   Mapy by jankes1124

Umieszczam tu (narazie jedną) mapę, typu inwazja do SH1. Przydałby mi się jakiś tester do map, więc jak ktoś by chciał to proszę o kontakt...


Mapa: http://rapidshare.com/fil...Dolina.map.html

Powiedzcie czy da się przetrwać 7 inwazję.

[ Dodano: 2009-03-27, 18:00 ]
Bump jak ktoś zagra to proszę o ocenę mapki...

[ Dodano: 2009-06-01, 19:01 ]
Nowa mapa do Crusader'a

Jest to mapa do potyczek z lordem:

"Wyspa"


Download:

http://rapidshare.com/fil.../Wyspa.map.html

Proszę pobierać... :P
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2 Czerwiec 09, 15:53   

Narazie widzę to krajobraz jest 6/10.
Później pobiore.
Ale oczywiście testera do SH1 a nie do Crusadera.
Ostatnio zmieniony przez Nice Friend 7 Czerwiec 09, 11:29, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 2 Czerwiec 09, 17:15   

Więc tak:
Mapa do gry z botami się nie nadaje, bo dla bota za mało miejsca, a jak on nie może w jakimś miejscu zbudować np. spichlerza to go w ogóle nie zbuduje, bo ma schemat zamku na sztywno ustalony. To po pierwsze :P

Sam krajobraz nie zasługuje na 10/10, a swoja drogą trzeba być idiotą, żeby oceniać krajobraz 10/10, a dopiero potem mapę pobrać, ale to tak na marginesie.

Hm. Wszędzie tylko woda :P Za dużo krajobrazu nie ma tak naprawdę... Te takie, no nie wiem jak to nazwać - kropki z wody na zachodnim brzegu wschodniej wyspy nienaturalnie wyglądają moim zdaniem. Całą mape psują ;) Ogólnie dużo za mało miejsca, a za dużo wody. Ogólnie mapa wyglada mi na zrobioną w 30 minut, a to wiele za mało. 3-/10 :(

Nie chce tutaj po kumplowsku ściemniać, że mapa jest super itd. ;) Postaraj się następnym razem :P
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 2 Czerwiec 09, 17:19   

Właśnie o taką krytykę mi chodzi... A nie, ktoś napiszę, że jest ładna i tyle... No fakt, jest mało miejsca ale to potyczka na wyspach.
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Dym 
Osadnik

Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 2 Czerwiec 09, 19:11   

Pierwsza mapa fajna pomysł też ale nie podobała mi się faworyzacja lasów iglastych(same świerki) i chyba przesadziłeś z drogowskazami... Mimo wszystko 9/10
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 3 Czerwiec 09, 21:52   

Up!

Nowa mapa typu inwazja do SH C



Download:

http://rapidshare.com/fil...olwark.map.html
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 4 Czerwiec 09, 10:24   

No więc tak :

1. Mapa "Wyspa" mi się podoba, tyle, że j/w jest mało realna do zagrania. Większe wyspy do budowania , jak dla multi to lepiej zrównoważone surowce i jak dla mnie to większe odległości między głównymi wyspami dobrze by tej mapie zrobiły. Bez uwag jest dla mnie 7/10.

2. Misji "Folwark" z ostatniego postu się nie wygra, bo jest nie do przejścia, ale i nie przegra, bo nie ma lorda :-P .
Za gospodarkę w zamku 0/10 (niestety).
Za ataki 2/10 - bo pierwsze ok, ale potem po ok.100 zbrojnych arabskich z masami podpalaczy... :-D .
Ogólnie mocno przesadziłeś tym razem - nikt tego nie przejdzie.

To tylko krytyka konstruktywna :-) .
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 4 Czerwiec 09, 18:21   

Nie ma lorda? To ci heca! Nie zauważyłem... Z gospodarką to wiesz, sam gracz miał sobie ją ulepszyć...


P.S. Mapa jest do przejścia...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 4 Czerwiec 09, 20:14   

Widzę, że z krytyki niewiele sobie robisz....

Więc pytania :
Skoro mówisz, że jest do przejścia, to jak wybiłeś tych wszystkich zbrojnych po zamkiem + asasynów którzy nie podchodzą pod zamek? ( atak lipiec 1189 ). Gdyby na zamku był lord, to oni by tak nie stali jak tępi i czekali na strzały Twoich kuszników.

CO tam gracz może ulepszyć ?? Kiedy ?? Z czego?? Po co jak zaraz podpalą ??
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 4 Czerwiec 09, 21:18   

Osobiście w nią nie grałem... ALe chyba da się przejść. A jeśli nie to sory, zwracam honor:D

Nie wkurzaj się tak... To ma być spokojne skrytykowana mapa... Wyluzuj :P


Jednak przesadziłem z inwazjami sorki...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 5 Czerwiec 09, 08:33   

Jest do przejścia, jest chyba do przejścia, nie grałeś w nią, a jak ja się dziwię jak do przejścia, to mnie uspokajasz.
O czym ta rozmowa?...

Robisz ładne mapy i na pewno zajmuje to sporo czasu, ale przetestuj je najpierw sam na grywalność i błędy, żeby nie było niepotrzebnej krytyki :-)
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 5 Czerwiec 09, 12:21   

Ja ni mówię, ze krytyka jest niepotrzebna... Właśnie o to (Cię) prosiłem. Niechętnie gram w swoje mapy, więc nie testuje, żadnych... Postaram się w późniejszym czasie :D

[ Dodano: 2009-06-10, 11:17 ]
Nowa mapa, teraz bardziej szczegółowo dopracowana i przetestowana :D

Wioska


http://rapidshare.com/fil...Wioska.map.html
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
xSoNyx 
Wolny chłop


Wiek: 29
Posty: 79
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 13 Czerwiec 09, 11:41   

Mapa ładna ale za mało miejsca dla bota. 7/10
_________________
Nie ma takiej wojny której nie można wygrać.
 
 
CocoChanels 
Wędrowiec


Wiek: 36
Posty: 1
Skąd: France
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 16 Lipiec 09, 04:35   Mapy by jankes1124

A po co prostokątne, skoro zawsze można kwadratów częściowo nie zapełniać
Myślę, że dowolny rozmiar mapy byłby najlepszym rozwiązaniem - wszystkim by pasowało, a oznaczenia S, M, L, XL, XXL, itd. By się odnosiły do przedziału różnych rozmiarów, np. XL od 120x120 do 180x180.
_________________

 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 16 Lipiec 09, 21:00   

xSoNyx napisał/a:
Mapa ładna ale za mało miejsca dla bota. 7/10


Ta ostatnia to inwazja...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz