ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Siwy
6 Styczeń 14, 18:06
Multiplayer problem
Autor Wiadomość
TankManiek 
Wędrowiec


Gra w: SHC,SH2
Posty: 7
Medale: Brak

Wysłany: 6 Styczeń 14, 17:16   Multiplayer problem

Witam mam pewien problem w Stronghold 2. Chciałem pograć z kolegą w multiplayer, ale gdy klikam dołącz wyskakuje mi okienko z napisami "Próba łączenia Proszę czekać " Czekam i po kilku sekundach okienko znika i tak jest cały czas. Proszę, pomóżcie.



Takiego byka to chyba nigdy nie widziałem ;p. Pomuście?! To nawet brzmi co najmniej dziwnie. Swoją drogą temat przeniosłem do właściwego działu: Stronghold 2 i Legends Multiplayer. Siwy
Ostatnio zmieniony przez Siwy 6 Styczeń 14, 18:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 7 Styczeń 14, 13:25   

Antywirus, firewall wyłączone? Macie te same wersje gry?
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 7 Styczeń 14, 15:17   

@Lutel: jest tylko jedna wersja dwójki na której można grać na multi, mianowicie 1.4.1 :P
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
TankManiek 
Wędrowiec


Gra w: SHC,SH2
Posty: 7
Medale: Brak

Wysłany: 7 Styczeń 14, 16:39   

Tak mamy te same wersje ale nie wiem czy kolega wyłączył Antywirusa.Musze go zapytać
 
 
PStrong 
Osadnik


Gra w: Stronghold 2, Stronghold Crusader II
Posty: 37
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 21 Sierpień 14, 07:17   

W multiplayer można jeszcze ewentualnie grać w poprzednią wersję: SH2 v1.4 - dość częsta przy grze przez GameRanger.
Najlepiej jednak grać w SH2 v1.4.1

Przed grą warto spytać wszystkich jaką mają wersję i grać wtedy gdy wszyscy mają tę samą wersję.

Warto też sprawdzić czy jest zgoda dla antywirusa na korzystanie z tej gry i ewentualnie portu. Może pojawić się okienko z takim pytaniem pod grą. Aby je znaleźć w Windows można przełączyć się łaczną kombinacją klawiszy Alt i Tab.

sprawdź też temat:
Stronghold 2 - tryb multiplayer nie działa
http://forum.stronghold.n...opic.php?t=3475


w części:
Rozwiązanie problemu - GameRanger
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz