ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem techniczny] Twierdza Krzyzowiec Problem z Multi
Autor Wiadomość
rojman1988 
Wędrowiec

Gra w: twierdza
Wiek: 35
Posty: 6
Medale: Brak

  Wysłany: 15 Listopad 13, 21:11   [problem techniczny] Twierdza Krzyzowiec Problem z Multi

nie dziala multi w twierdzy krzyżowiec... grałem w nią zanim miałem jeszcze neta. i chciałem sobie zrobić teraz takie retro granie z bracholem... łączymy się przez gamerangera wszystko ładnie pięknie dopóki się nie włączy giera. wyskakuje mi "Oczekiwanie na Gospodarza..." i tak mogę czekać w nieskończoność... wersje gry mamy taka sama... może ktoś miał taki problem? co mam zrobić??
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 16 Listopad 13, 11:20   

Macie wspólną sieć, a to znaczy, że trudno będzie się połączyć. Sam przez to przechodziłem dawno temu i nie znalazłem rozwiązania. Jeżeli nawet Gameranger sobie nie radzi to wątpię w możliwość gry. Możecie jeszcze spróbować programu hamachi.
 
 
 
rojman1988 
Wędrowiec

Gra w: twierdza
Wiek: 35
Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 16 Listopad 13, 13:56   

nie mamy wspolnej sieci bo tak dokladnie to kuzyn i mieszka gdzie indziej;pp gramy w kilka osob znaczy graja bo tylko ja nie moge sie polaczyc :-(
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 16 Listopad 13, 20:22   

Jaki masz internet ? Radiówkę ?
 
 
 
rojman1988 
Wędrowiec

Gra w: twierdza
Wiek: 35
Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 17 Listopad 13, 01:20   

neostrada
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 17 Listopad 13, 12:20   

Oni mają to samo ? No to dziwne, że Gameranger sobie nie radzi. Na pewno firewall wyłączony i inne blokady ?
 
 
 
rojman1988 
Wędrowiec

Gra w: twierdza
Wiek: 35
Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 17 Listopad 13, 14:57   

tez maja neo. a z tym firewallem to nie wiem bo laik ze mnie;]
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 17 Listopad 13, 16:53   

Panel Sterowania -> System i zabezpieczenia -> zapora systemu Windows, powinna być wyłączona lub dodaj wyjątek. Nie wiem czy dodanie aplikacji ( Stronghold Crusader ) do wyjątków zadziała tak jak jej wyłączenie, ale warto spróbować. Masz jakiegoś antyvira, który też ma w sobie firewall'a ? (Np. ESET smart security )
 
 
 
rojman1988 
Wędrowiec

Gra w: twierdza
Wiek: 35
Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 18 Listopad 13, 10:01   

kaspersky mam
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 18 Listopad 13, 13:57   

No to go wyłącz na czas gry.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
rojman1988 
Wędrowiec

Gra w: twierdza
Wiek: 35
Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 20 Listopad 13, 00:38   

nic nie dziala :-( probowalem wszystkiego :-( :-( :evil:

[ Dodano: 20 Listopad 13, 11:43 ]
gameranger ma jakies swoje ip?? bo uzywam do sciagania bit comet i zeby mmi normalnie dzialal musze w ustawieniach modemu wpisywac ip ktore prz neostradzie jest zmienne... czy ma to jakis wplyw na twierdze i gamerangera??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz