ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Koszary
Autor Wiadomość
mandigo 
Wędrowiec

Wiek: 43
Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 6 Marzec 13, 10:33   Koszary

Mam pewien problem zaczynam swoją przygodę ze stronghold kingdoms ,nie mogę ustawić więcej łuczników na wieżach niż 20 a limit jest do 30 mojej armii, 7 z nich znajduje się niby w koszarach tylko ze ja ich nie posiadam ,poza tym wzorowałem się przy budowie fortyfikacji zdjęciami z tej strony zakładka OBRONA i nie dopatrzyłem się tam budowli koszar ,podpowiedzcie co zrobić jeśli budować koszary to gdzie je umiejscowić
 
 
piokar 
Wędrowiec

Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 6 Marzec 13, 10:49   

Koszary zbudujesz na terenie zamku, w zakładce znajdziesz ikonę koszar, udoskonalone dają więcej miejsca.
 
 
mandigo 
Wędrowiec

Wiek: 43
Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 6 Marzec 13, 11:13   

Tylko stosując się do tworzenia fortyfikacji jadra z zakładki obrona nie mogę postawić tam koszar nie wiem czemu
 
 
piokar 
Wędrowiec

Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 6 Marzec 13, 11:27   

Nie wiem o jakie jądra ci chodzi ;-) , masz link do poradnika, poczytaj sobie, a na pewno znajdziesz odpowiedż. http://stronghold.gry-onl...?id=poradnik_sk
 
 
mandigo 
Wędrowiec

Wiek: 43
Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 6 Marzec 13, 12:13   

Wszystko fajnie czytałem ten poradnik tylko nadal nie ma opisanego ani pokazanego gdzie maja znajdować się koszary
 
 
piokar 
Wędrowiec

Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 6 Marzec 13, 12:24   

Damy rade kolego. Wchodzisz w widok zamku, po prawej stronie u góry masz 4 ikonki, rycerz, palisada, mur i kocioł z oliwą. Wchodzisz w ikone z kotłem i masz pierwszy po lewej domek strażniczy, klikasz na niego i budujesz koszary. Stawiasz je w obrębie zamku.
 
 
mandigo 
Wędrowiec

Wiek: 43
Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 6 Marzec 13, 12:29   

Wszystko rozumiem wiem gdzie znajdują się koszary tylko jest problem z umiejscowieniem ich w obrębie zamku nie da się (chodzi mi o jądro wewnatrz niego nie mogę zbudować koszar)
 
 
piokar 
Wędrowiec

Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 6 Marzec 13, 12:33   

Stary coś ty się uparł na to jądro, domki możesz postawić gdzie chcesz. Pytanie, czy poza "jądrem" możesz stawiać domki?
 
 
mandigo 
Wędrowiec

Wiek: 43
Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 6 Marzec 13, 12:35   

Tak poza jądrem mogę
 
 
piokar 
Wędrowiec

Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 6 Marzec 13, 12:38   

Ja to mam zwykłe koszary, takie normalne. Ale szczerze mówiąc też bym chciał mieć jądrowe.
 
 
mandigo 
Wędrowiec

Wiek: 43
Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 6 Marzec 13, 12:43   

czyli istnieją koszary jądrowe czy trzeba je tam umiejscowić
 
 
piokar 
Wędrowiec

Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 6 Marzec 13, 12:50   

Nie będę cię wkręcał, ja naprawdę nie wiem o co ci chodzi. Chcesz zbudować koszary w samym środku, mogą przylegać do wieży.
 
 
mandigo 
Wędrowiec

Wiek: 43
Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 6 Marzec 13, 12:55   

No własnie nie mogą
 
 
piokar 
Wędrowiec

Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 6 Marzec 13, 12:59   

Masz pewien margines, do samej wieży nie będą przylegać. Czemu ty jesteś taki dosłowny. Możesz budować w bezpośredniej bliskości.
 
 
mandigo 
Wędrowiec

Wiek: 43
Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 6 Marzec 13, 13:13   

Tak tylko dlaczego w poradniku i zakładce obrona koszary nigdzie nie występują ,wiec jeśli nie ma ich wewnątrz jadra to gdzie są a jeśli mam umiejscowić poza jądrem to gdzie i czy są niszczone przez wroga jeżeli stoją sobie samopas
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz