ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy prezes PZPN
Autor Wiadomość
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 26 Październik 12, 20:14   Nowy prezes PZPN

Co prawda piłką nożną interesuję się tyle, że oglądam mecze reprezentacji (i to tylko te ważniejsze), ale wybory nowego prezesa związku zwróciły moją uwagę. Myślę, że Boniek jest na tę chwilę najlepszym człowiekiem na prezesa PZPN. W związku z tym jestem jak najbardziej zadowolony z wyboru. Myślę, że będzie trzymać silną ręką sprawy PZPN'u i poprawi jego wizerunek w Polsce jak i na arenie międzynarodowej.

A Wy co sądzicie?
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 26 Październik 12, 20:45   

Uważam, że równie dobrym kandydatem ( jeśli nie lepszym :P ) byłby R. Kosecki. Jakoś po prostu pasuje mi na to miejsce, chociaż niestety trochę by się to środowisko mogło upolitycznić. Zobaczymy jak to się potoczy :)
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 26 Październik 12, 21:09   

Bardzo dobrze, że został wybrany Boniek. Kosecki również był dobrym kandydatem, ale podobno wczoraj w nocy zaczął się umawiać na różne układy z "betonem" z PZPN'u. Gdy wyszło to na światło dzienne to młodzi delegaci (czyli osooby mające prawo głosu) odwrócili się od niego. Wszyscy chcą zmian, oczywiście poza tymi działaczami, którzy nic innego nie robią. Nie wiem czy oglądaliście jakieś relacje z sali, w której byli delegaci, ale niektórzy byli już takimi prawdziwymi, sędziwymi dziadkami. Tacy ludzie nie powinni już pracować.
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 26 Październik 12, 21:55   

Bardzo fajnie, że Boniek jest prezesem. Szkoda tylko, że duża część ludzi ma zna go dobrze jedynie z reklam Tyskiego ;)
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 26 Październik 12, 22:20   

Lubię go, ;) mam nadzieję, że odnajdzie się na tym stanowisku.
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 29 Październik 12, 20:44   

Niespecjalnie znam się na polskim sporcie ale z tego co mi wiadomo Boniek chce zreformować ten postkomunistyczny moloch, więc życzę mu powodzenia.
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz