ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bordinio
15 Czerwiec 12, 15:07
Turniej 1vs1 w SHC
Autor Wiadomość
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 11 Listopad 11, 12:44   Turniej 1vs1 w SHC

Witam, zacznę od wytłumaczenia, dlaczego napisałem w tym dziale. Z racji tego, że trwa inny konkurs, w dziale "Turnieje i konkursy", lepiej będzie jeśli napiszę tu i ten temat nie będzie zasłaniać tamtego ani tamten tego.

Wymagania:
- konto na forum strongholdnet
- konto w programie GameRanger

Wzór zgłaszania się:
Nick na GR -
Id na GR-
GG (nie obowiązkowo) -

Zasady - zależnie od tego ile osób się zgłosi, podam odpowiednie zasady.

Lista uczestników:
Kupiec Hrupkuw - Faxid (po "-" nick na GameRanger) 1212632 (Id)
Shever KSW - Shever / 1414508
Cezarek1998 - Cezarek1998 / 2211000
Elmo1225 - Dominator / 2198465

Proszę nie spamować w temacie, istnieje on tylko do zgłaszania uczestnictwa oraz rozwiewania ewentualnych niepewności. Proszę o nie pisanie wypowiedzi typu: "były już turnieje na tej stronie, ale żaden się nie udał i ten też się nie uda".

PS. Umiejętności nie mają znaczenia, to tylko luźna zabawa, tak więc może zgłaszać się każdy!
Ostatnio zmieniony przez Kupiec Hrupkuw 14 Grudzień 11, 13:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 13 Grudzień 11, 17:27   

Nick na GR:

Dominator
ID GR:2198465
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 14 Grudzień 11, 13:56   

Nie wiem czy reszta uczestników nadal pamięta o turnieju, ale oferta nadal jest aktualna. Już Cię zapisuje.
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 17 Grudzień 11, 12:47   

Wchodzę na GR, patrzę aktywny jest (KSW) Shever , chciałem zaproponować mu potyczkę 1v1 a on nie wiadomo skąd zaczął do mnie przeklinać.
http://imageshack.us/f/851/shever.png/
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 17 Grudzień 11, 13:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nRg|Vani 
Wędrowiec


Gra w: Crusader
Wiek: 29
Posty: 11
Skąd: wziąć na piwo?
Medale: Brak

Wysłany: 30 Maj 12, 09:09   

kiedy jakiś nowy turniej ? ;)
 
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 30 Maj 12, 11:44   

Jak zorganizujesz to to będzie. Niestety za dużo tutaj chętnych nie ma, jak widać zresztą po moim turnieju. Spróbuj zorganizować, może Ci się uda.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 30 Maj 12, 13:29   

To już niech lepiej modzi zorganizują... wtedy lepiej pójdzie bo będzie "prestiżowy" organizator.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 30 Maj 12, 18:32   

Ta trzeba namówić jakiegoś moda do tej roboty, bardzo chętnie bym tu z Wami zagrał.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 30 Maj 12, 19:31   

Myślę, że tu wcale dużo roboty by nie było. Tylko trzeba określić jasne zasady (głównie co do walkowerów) i po sprawie. Może jest jakiś chętny mod, żeby to zorganizować? Ja w sumie mógłbym zagrać pod warunkiem, że czas na rozegranie jednej kolejki to byłby przynajmniej jeden tydzień.
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 30 Maj 12, 19:42   

Lepiej nie robić z tego ligi czy też turnieju z fazą grupową tylko tak jak kiedyś były eventy na GSA jedna gra i kto przegrał odpada. Żeby więcej osób zagrało turniej powinien sie nazywać I Oficjalny Turniej Twierdzy Krzyżowiec, czy coś podobnego. Oprócz tego news o turnieju na stronie i można zareklamować na gameranger otwierając room z opisem o turnieju.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 30 Maj 12, 19:52   

No to do dzieła, panowie! Ja nie gram za bardzo w SH C multi. Czasami na boty sobie pyknę, ale i to rzadko :P .
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 30 Maj 12, 21:17   

@Kamil

Tak, masz rację. Forma turnieju powinna być jak najprostsza.

Polish Official Event of SHC - June

System gry albo jednego dnia tak jak było na eventach na GSA (z wyprzedzeniem 2-3 tygodniowym każdy komu zależy z małymi wyjątkami może sobie sobotni wieczór zarezerwować) albo gra co tydzień i od razu play offy. Jeśli jednego dnia to turniej bez problemu może być cykliczny i na jego podstawie można zrobić jakiś ranking. Myślę, że te 4 osoby zawsze do gry się znajdą...
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 31 Maj 12, 14:38   

Tak, tylko taki prosty turniej może się udać, co do reklamy na GR, dobry pomysł, ale zaraz będą wchodzić do room'a różni gracze z innych krajów, tz. "top playerzy" i będą się coś pluć (śmiać), dlatego na takich od razu olewka, kick i block. Jeszcze jeden warunek by się przydał - że uczestnik musi być użytkownikiem forum shnet, bo inaczej na zgłasza się jakiś noobów i później się nie wywiążą. Jeśli to ma być taki oficjalny turniej dla polskich graczy to nie wiem czy będę startował, ale na pewno mogę pomóc w organizacji, moim zdaniem starzy wyjadacze powinni dać w nim pole do popisu początkującym. To jak, pytam wprost - kto zostaje głównym organizatorem?
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 31 Maj 12, 15:37   

Bez sensu aby kolejny użytkownik robił turniej, pamiętam kiedyś kolega z tego forum robił temat o turnieju i ani 1 osoba się nie zapisała, a z tematu zrobił się syf.
Był na tym forum 1 porządny turniej i widzę że poszedł ok, więc zachęcam modów do zorganizowania takowego :)
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 31 Maj 12, 16:36   

No i jeszcze ktoś mógłby pogadać z Odynem żeby ten wysłał emaila do wszystkich użytkowników strongholdnet (a jest ich trochę ) z informacją o turnieju :) Ja grać raczej nie będę ale w razie czego mogę pomagać ustalać zasady , terminarz albo nadzorować pojedynki :)

@Elmo bo to jest na razie luźna dyskusja czy takowy turniej w ogóle organizować a nie temat do zapisów lol
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz