ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[ogólne] Co sądzicie o Stronghold Kinghdoms ?

Co sądzicie o Stronghold Kinghdoms ?
Rewelacyjny
30%
 30%  [ 6 ]
Świetny
30%
 30%  [ 6 ]
Może być
25%
 25%  [ 5 ]
Słaby
10%
 10%  [ 2 ]
Beznadziejny
5%
 5%  [ 1 ]
Głosowań: 20
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 30 Lipiec 11, 19:06   [ogólne] Co sądzicie o Stronghold Kinghdoms ?

Co sądzicie o Stronghold Kinghdoms ?

Ja uważam, że to totalny błąd od strony Firefly z wpuszczeniem tej gry.Ta gra nie powinna istnieć.Takie jest moje zdanie.
_________________
Prawda jest tylko jedna.
Ostatnio zmieniony przez Crux 31 Lipiec 11, 09:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 30 Lipiec 11, 21:32   

Kolega się trochę rozpisze lub lock na temat + warn. Edytowałem też sondę, bo była dość... kontrowersyjna i - przy okazji - niepoprawna gramatycznie. ;)
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
lukinis 
Wędrowiec

Posty: 13
Medale: Brak

Wysłany: 9 Sierpień 11, 20:23   

Witam!

Nie wiem czemu tak uważasz. Może mógłbyś uzasadnic swoje stanowisko. To prawda, że gra jest nieco inna niż poprzednie z serii Stronghold, ale to sprawia, że jest ciekawa.

Gdy gra się od początku i tworzy wielki projekt wraz z ludźmi z całego świata, którzy stają się twoimi przyjaciółmi, gra jest bardzo interesująca. Stajecie się zgraną ekipą, w której gracze oddają sobie wioski bez problemu, działają skoordynowanie i wygrywają wojny (ja jestem w H5 od początku ;)

Co innego, gdy grasz sam i nie możesz nikomu zaufac...
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 9 Sierpień 11, 21:52   

lukinis napisał/a:
Gdy gra się od początku i tworzy wielki projekt wraz z ludźmi z całego świata, którzy stają się twoimi przyjaciółmi, gra jest bardzo interesująca. Stajecie się zgraną ekipą, w której gracze oddają sobie wioski bez problemu, działają skoordynowanie i wygrywają wojny (ja jestem w H5 od początku ;)

Co innego, gdy grasz sam i nie możesz nikomu zaufać...

Tak, to bardzo ważny czynnik. Pamiętam, że jak zaczynałem grać, nie chciano mnie przyjąć do frakcji władającej większym regionem, w którym ja sam miałem wioski. Cóż - i tak opanowałem dwie parafie, a po jakimś czasie cały ten region, razem z tą całą frakcją, wchłonął(może raczej pokonał, podstawiając swoich do rządzenia parafiami) większy sojusz kilku innych frakcji. Nie mieli z kolei powodu, aby mnie przegłosować, jednak sam przestałem grać - przez to, ze nie byłem od początku w żadnej frakcji, nie zdołałem dokonać ekspansji na więcej wiosek i byłem w patowej sytuacji.

Co do tematu - mnie osobiście Kingdoms nie przekonuje, ale ja nie inwestowałem w tą grę ani grosza. Może dla ludzi grających na koncie Premium jest ona trochę bardziej atrakcyjna - chętnie usłyszałbym opinię jednego z takich ludzi.
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 10 Sierpień 11, 11:19   

Jak to tylko włączyłem to po 15 sekundach wyłączyłem. Ta gra mnie nie przekonuje po prostu.
_________________
Prawda jest tylko jedna.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 23 Sierpień 11, 16:59   

Stronghold Kingdoms jest według mnie beznadziejny. Kiedyś grałem tydzień i nawet wykupiłem konto Premium. Niestety uwzięła się na mnie grupka ludzi i zostałem zniszczony.
Potem zacząłem grac od nowa. Tym razem zamek Węża i Szczura obok siebie.
Stronghold Kingdoms to dla mnie niewypał. Za mało woja itp. Grafika jest nawet fajna, ale sama gra w sobie jest tak trudna że... brak słów. Może jak kiedyś wyjdzie jakieś spolszczenie to spróbuję raz jeszcze. Ale na razie tak gra mnie nie pociąga. Po co robic drugie Plemiona?
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 23 Sierpień 11, 17:05   

Spolszczenie jest od dawna. ;p

Polecam te linki:
http://stronghold-kingdom...terytorium-INFO <--- Jak zrobić, aby być koło Polaków ;)
http://forum.strongholdki...=13275&start=60 <--- Spolszczenie ;)

Ogólnie, jak ktoś chce poradniki do kingodmsa, to wszystko można znaleźć tu: http://www.stronghold-kingdoms.pl/forum/
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 23 Sierpień 11, 17:19   

Dzięki Tobie Artut97 byc może moje zdanie o Kingdoms się zmieni :P Fora tegoż nie widziałem na oczy tak więc dzięki za linki :P
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz