ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Conquerors PBF
Autor Wiadomość
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 9 Czerwiec 11, 12:41   Conquerors PBF


Co to jest Conquerors?
Conquerors to strategiczna gra PBF (play by forum). W odróżnieniu od wielu innych gier, jej miejsce nie jest w średniowieczu, acz w mistycznym świecie Miroth. Gra oferuje łatwy w obsłudze interface, dużo możliwości i brak ustalonych schematów. Oprócz "zwykłych" żołnierzy i budynków, sami możemy wynaleść swoje unikalne. Wszystko to dostarcza świetnej zabawy.

Co to jest PBF?
PBF [Play by forum] to nowy rodzaj gry, alternatywny do gier via browser. Dzięki temu, że jest prowadzony wyłącznie przez ludzi, a nie maszynę, zabawę urozmaicają ciągle niespodziewane eventy, czego nie możemy spotkać w standardowych grach RPG czy strategiach.

Jak grać?
Dużo rzeczy możesz się dowiedzieć w temacie FAQ dla nowego gracza, a jeśli czegoś tam nie znajdziesz, MG chętnie odpowie ci na pw.

_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Aragorn 
Mieszczanin


Gra w: SH, SHC, SH2
Posty: 136
Medale: Brak

Wysłany: 9 Czerwiec 11, 16:36   Re: Conquerors PBF

wojownik napisał/a:
PBF [Play by forum] to nowy rodzaj gry

Bo ja wiem czy taki nowy...
_________________
I'm Richard the Undead Warlock, Master of Magma, Chief Warlock of the Broders of Darkness, Lord of the Thirteen Hells, Master of Bones, Master of Fire, Emporor of the Black, Lord of the Undead and the Mayor of the little village up the coast.
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 9 Czerwiec 11, 16:53   

wojownik napisał/a:
czego nie możemy spotkać w standardowych grach RPG

Nie wiem czy do końca odróżniasz RPG od cRPG, a jest to diametralna różnica.

Jeśli chodzi o logo, to widzę iż w użyciu był MS Paint, wydanie XP :D Mogę pomóc ofc.
_________________

 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 9 Czerwiec 11, 18:09   

Zgadza się, paint. Jeślibyś mógł, to zrób grafiki do działów (mój pejnick nie jest zbyt zaawansowany ;) ) i popraw banner.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz