ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[kampania] "Szlifowanie granic"
Autor Wiadomość
Attyla 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Crusader v1.1
Posty: 112
Medale: 1 (Więcej...)
Złoty szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 17 Styczeń 11, 12:34   

Ale mogłeś dać np. jakiś czas do porażki, bo tak to w tej misji praktycznie nie da się przegrać :)
 
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 17 Styczeń 11, 19:14   

Może zrobię tak. Wieprz będzie takim jakby przywódcą bandytów, to wtedy trudniej będzie.
Może być?
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 17 Styczeń 11, 19:17   

No to wpleć go w jakąś konkretniejsza fabułę i będzie spoko ;) . Albo może zrób "związek pogański" hahah :D
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 19 Styczeń 11, 19:30   

Yo ;-)

Mam pytanie co do mojej kampanii.
Trzeba tą fabułę robić do Wieprza? Mam jakiś pomysł, lecz nie chcę "zmieniać historii"

Jakby co to było by tak (wstępnie):
Gdy Mieszko I przyjął chrzest w 966r. kapłani zaczęli nawracać ludzi, lecz bandyci i niektórzy mieszkańcy z innych wiosek nie chcą zostać nawróceni. Przywódca tych mieszkańców z innych wiosek zwie się Wieprz i tak przemówił, że nie zmienią zdania póki nie przeleją krwi za swoją wiarę.

Może być ?;-)
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 20 Styczeń 11, 08:57   

Proponowałbym coś w stylu:
Gdy Mieszko I poślubił księżniczkę Dobrawę i przyjął chrzest, zaczęła się trudna praca nawracania twardych, pogańskich serc. Niektórzy chcą przelać krew w obronie swych bożków. Ruch pogański obrał sobie za przywódcę woja Leszka, który przez swoją okrutność oraz nieumiarkowanie był zwany wieprzem. Teraz wojowie Mieszka muszą szybko pokonać pogan, nim bunt rozprzestrzeni się w całym księstwie.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 15 Marzec 13, 21:44   

Witam wszystkich po przerwie.:)
Zamierzam przedstawić moją nową mapę( mam zamiar odnowić kampanię o Polsce).
Rozdział I - Początek państwa Piastów w Wielkopolsce

"Początek potęgi"

Minimapa:

Uploaded with ImageShack.us

Piastowie- MY
Sąsiednie plemiona - może macie jakiś inny pomysł, kto mógł byc przeciwnikiem w tej misji. ;)

Początek organizacji wodzowskiej, która doprowadziła do powstania państwa polskiego wiąże się prawdopodobnie z grodem w Gieczu, wzniesionym w l. ok. 865-869, będącym według Z. Kurnatowskiej gniazdem rodowym Piastów.
Brak źródeł pisanych nie pozwala dokładniej opisać początków państwa. Jedynie XII-wieczna relacja Galla Anonima zawiera skąpe wzmianki o dynastii rządzącej plemieniem. Miała się ona wywodzić od ubogiego rataja Piasta, którego syn Siemowit obalił księcia Popiela i przejął władzę, dając początek nowemu rodowi panującemu



Charakterystyka postaci:
Piast, także Piast Kołodziej, Piast Oracz, zmarł około 870 r.) – legendarny protoplasta dynastii Piastów; ojciec Siemowita, mąż Rzepichy.

Siemowit (Ziemowit)– książę Polan z IX wieku znany jedynie z kroniki Galla Anonima. Według jego relacji Siemowit był synem Piasta i Rzepichy i objął władzę po obaleniu Popiela, zgodnie z wolą zgromadzonych na wiecu współplemieńców.

Popiel ІІ– legendarny władca Polan lub Goplan z IX wieku.

Zachęcam do grania, ocenienia misji, co dodać co usunąć, czy za trudne, czy za łatwe itp. :)

Oto misja:
http://speedy.sh/Cj4Rj/Poczatek-potegi.map
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
 
 
Micholon 
Mieszczanin


Gra w: SH1, SHK, Gothic 1,2,3
Wiek: 25
Posty: 134
Medale: Brak

Wysłany: 5 Kwiecień 13, 15:21   

Hm, już samą fabułą zainteresowałeś mnie. Mapek jeszcze nie sprawdziłem, bo nie zainstalowałem jeszcze twierdzy, na kompie. Po komentarzach innych, wynikło że popełniłeś kilka błędów. Gdy będę miał czas to ocenię.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz