ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Jak się gra na multi?
Autor Wiadomość
sergio1212 
Wędrowiec

Wiek: 29
Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 29 Grudzień 09, 12:23   Jak się gra na multi?

Witam. Mam problem bowiem chciałbym z kims zagrac w Twierdze Krzyżowiec przpez neta bo jestem Ciekaw jak inni pykaja w ta gre i chciałbym tez z wami pograc itp. Tylko nie wiem jak mogę zegrac multi moglby ktos mi pomoc i moze chciałby zagrac sobei taka potyczkę?
Jakby co to moje GG: 4076527

Z góry dzieki za pomoc.
Ostatnio zmieniony przez Kacper 30 Lipiec 11, 22:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 29 Grudzień 09, 12:39   

1.Ściągasz program do MP(Hamachi, GameRanger, GameSpy Arcade itd.).
2.Instalujesz.
3.Zakładasz konto.
4.Dalej już w zależności od programu:
a)GameRanger - zakładasz pokój lub dołączasz do istniejącego, włączasz grę, dalej nie wiem, bo nie grałem. ;]
b)Hamachi - zakładasz pokój, umawiasz się z kimś na walkę, wyłączasz firewalla, klikasz dwukrotnie na nazwę użytkownika(kolegi) - nie zamykaj okienka, włączasz grę, zakładasz grę(Multiplayer ofc. :D ), kolega wpisuje Twoje IP w okienku i gra.
c)GSA - u mnie nie działa. ;d

Coś w tym stylu, mogą być różnice, ale te programy są stworzone do intuicyjnej obsługi. ;)
 
 
sergio1212 
Wędrowiec

Wiek: 29
Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 29 Grudzień 09, 19:54   

GG: 4076527
Napisze ktos do mnei na gg i powie mi krok po kroku jak zagrac przez neta a pozniej zagram sobei z nim potyczke?
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 29 Grudzień 09, 20:08   

;d Nie spróbujesz tak, jak ja napisałem? ;]
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 30 Grudzień 09, 11:16   

Ja ci polecam gamerangera... według mnie jest to najlepszy programik do multiplayera .
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz