ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przyszlosc Ziemi / Nowinki techniczne / itp.
Autor Wiadomość
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Kwiecień 09, 11:10   

jankes1124 napisał/a:
Przemas lr napisał/a:


ślady istnienia UFO


Tak UFO (chyba) istnieję i też w nie wierzę:D
Poza tym czym niby są te wszystkie latające obiekty?

[ Dodano: 2009-04-06, 18:22 ]
Edit.

Co powiecie o tym? Moim zdaniem to wygląda realnie..
http://www.youtube.com/wa...feature=related
http://www.youtube.com/wa...=response_watch
http://www.youtube.com/wa...8DF01A6&index=3
http://www.youtube.com/wa...QyWP49vrDs&NR=1

P.S. Wiek ktoś może co to za muzyka, którą dali jako podkład w tym pierwszym linku?


P.P.S. Słyszałem taką teorię: Kosmici przylecieli na ziemie i zostawili nas na niej, aby obserwować jak będziemy żyć, rozwijać się itp itd. My jesteśmy wynikiem ich eksperymentów, a teraz tak jakby "królikami doświadczalnymi". Zostawili nas na ziemi bez niczego...
Te filmy wyglądają bardzo realistycznie,we wszystkich filmach było widać nagłe zniknięcie obiektu i mieli wysoką technologie.Mogli się przemieszczać w ułamku sekundy.Musi to kiedyś jakiś prezydent albo premier zobaczyć na żywo żeby jakoś zareagować.
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 09, 12:33   

Reagować to oni będą, jak coś takiego wyląduje. A tak szybko to się nie stanie, jeśli się w ogóle stanie :P Takie fotomontaże to może mnóstwo osób zrobić.
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 09, 20:45   

Słyszał ktoś o tym że w Stanach "niby" rozbił się statek kosmiczny?

P.S. Tylko mnie nie wyśmiewajcie, ja tylko tak słyszałem :D
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 09, 19:53   

Na wszystkich programach Discovery leci ten film ale zapomniałem nazwy że taki koleś jeżdzi wszędzie po świecie i archeolodzy pokazują mu różne kawałki marsa ale takie maciupkie największy ma 10 cm na długość a na grubość 5 cm i muwili mu że może spaść za 100000 lat większy kawałek ktury może unicewstwić połowe ziemi.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Ivor94 
Osadnik


Wiek: 29
Posty: 30
Skąd: Katowice
Medale: Brak

Wysłany: 15 Kwiecień 09, 21:17   

Brat mówił mi ostatnio o Parku Yellowstone, który nie powstał tam przypadkiem, lecz zbudowano go tam specjalnie, gdyż leży na ogromnej komorze magmowej, dzięki której rośliny i te inne tam obecne "przedmioty" zmieniają się i rosną z niewiarygodną szybkością. Ponoć komora (a dokładnie superwulkan) wybucha raz na kilkaset tysięcy lat z siłą zdolną zmieść połowę powierzchni Ziemi. Kolejny wybuch ma nastąpić za kilkanaście lat lub np. za 3 dni.
 
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 15 Kwiecień 09, 23:07   

No oglądałem nawet film na geografii kiedyś o tym :P Z badań wynika, że powierzchnia ziemi tam się podnosi i obniża. Na podstawie wiosek indian tak stwierdzili. Na przestrzeni lat wielokrotnie oni zmieniali położenie swoich osad, raz wyżej, raz niżej :] Ale wątpię w to, że taki wulkan wybuchnie za mojego istnienia :)
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 16 Kwiecień 09, 15:08   

http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,2675
Co myślicie o tym? :D ja w to nie wierze, choć mam kłopoty np. z zaśnięciem, ale napewno nie przez to.
_________________

 
 
Warlike 
Moderator
Wodzu, prowadź!


Wiek: 30
Posty: 228
Skąd: Gorlice
Medale: Brak

Wysłany: 17 Kwiecień 09, 17:31   

Pod Yellowstone (mój ulubiony park narodowy, chciałbym tam kiedyś pojechać :) ) znajduje się tzw. plama gorąca. Rzeczywiście, jest to superwulkan, przez którego ostatnią erupcję popioły z jego wybuchu pokryły chyba jedną trzecią całych Stanów Zjednoczonych!
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 17 Kwiecień 09, 19:17   

Yellowstone... chyba o tym czytałem w książce Jana Van Helsinga "Ręce precz od tej książki"... dobrze kojaże Warlike, ? Moze cos mi się pomyliło ale chyba coś tam o Yellowstone było... jak nie kojarzysz książki to polecam bo to ciekawa pozycja....
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 8 Maj 09, 12:42   

Boże ci cholerni sceptycy wymyślają tylko najbarwniejsze wyjaśnienia zjawisk UFO zamiast po prostu przyznać się do ich istnienia, co nie? Ja osobiście tez jestem bardzo takimi sprawami zainteresowany, a "ręce precz od tej książki" też mam i radzę przeczytać wszystkim niedowiarkom żeby im szczena opadła. A co myślicie żeby założyć oddzielne forum o zjawiskach niewyjaśnionych?

[ Dodano: 2009-05-08, 12:45 ]
jankes1124 napisał/a:
A skąd wiadomo że inne formy życia nie wynalazły czegoś co przemieszcza się np. o x lat świetlnych na godzinę? Też nie jest to udowodnione. Może na odległych planetach są np. pierwiastki nieznane nam i można z nich wytworzyć różne rzeczy...

Zdaję sobie sprawę z tego, iż może to być fotomontaż...


Sposób podroży w kosmosie nie polega na rozwinięciu jak największej prędkości, ale to już wyższa szkoła jazdy zwana "załamywaniem czasoprzestrzeni" czy jakoś tak. Zjawisko to było wytłumaczone tez w filmie "event horizon" (1998). Obejrzyjcie polecam !

I. Obawiam się, że nie miałbyś dużo userów ;/ Większość forumowiczów traktuje to jako ciekawostki, a nie jako hobby ;p
II. Chyba miałeś na myśli zaginanie czasoprzestrzeni ;)
III. Poprawiłem troszkę posta :]
- Bordinio


[ Dodano: 2009-05-08, 17:51 ]
no faktycznie zaginanie. Ale jest to określane jeszcze "zwijaniem" czasoprzestrzeni :P
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 8 Maj 09, 15:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 30 Maj 09, 16:51   

Przy dużej prędkości ciało "wypcha" się w fotel. Może jest jakiś gaz ciecz czy co tam innego co temu zapobiega i można osiągać większe prędkości...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz