ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przyszlosc Ziemi / Nowinki techniczne / itp.
Autor Wiadomość
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 20 Styczeń 09, 15:50   Przyszlosc Ziemi / Nowinki techniczne / itp.

Można tutaj pokazać (opierając się o wybrany link) jak bedzie wygladać najblizsza przyszlosc.
Można również opisać własny scenaruusz wydarzeń, zwiazany miedzy innymi z przyszloscią naszej planety, naszego kraju, rasy ludzkiej, zagłady swiata itd.

Na dobry początek podaję link:
http://www.youtube.com/wa...TYiEkQYhWY&NR=1

Zapraszam do dyskusji na proponowane tematy
_________________

 
 
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

Wysłany: 20 Styczeń 09, 19:27   

Zagłada świata to kit. Na ziemi nie zmieni się nic szczególnego... W 2000 roku miał byc koniec świata... I co ?? Miały byc latające auta... I co ?? Tyle mam do powiedzenia.
_________________
Jak chcecie pograć w SHC na GR czy spytać o cokolwiek to raczej na gg.
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 20 Styczeń 09, 20:20   

jak Amphibic. raz przepowiadają koniec świata, raz nie. Raz, że to słońce spali ziemię, raz, że obcy się zlecą, raz przez technikę ziemi, i właściwie uważam, że koniec świata będzie mniej więcej za 1000-2000 lat. Według mnie przepowiednie to bójda. W żadne przepowiednie nie wierzę. Wyjątkiem jest Robert Nixon. W to wierzę.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 21 Styczeń 09, 19:30   

Robert Nixon Wyjątkiem...? A to dlaczego? Powiedz coś o nim :P . Jeśli chodzi o przyszłość Ziemi hm... To też nie wiadomo co będzie dalej. Są tylko właśnie jakieś teorie odnośnie końca świata... Jak nie było tak nie ma tego końca... Teraz czekam na rok 2012 jeśli nic się nie stanie to git majonez :P . Ale zanim Ziemia się rozpadnie to pewnie będziemy mogli w ciągu parę sekund przeteleportować się do innego układu, planety... Albo w inny wymiar :P .
_________________
|M|pr0
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 24 Styczeń 09, 13:48   

Myślę, że jak nastąpi koniec świata, to już będziemy mieszkać na drugim "końcu" wszechświata...

Myślę, że nie nastąpi takie coś jak koniec świata, nastąpi koniec Ziemi. Przecież słońce jest gwiazdą... gwiazda przybiera różne fazy... Słońce (jak na gwiazdę) nie jest stare... Wkrótce może wygasnąć... to tak za 2 mld lat :D Ale zagłada Ziemi nastąpi szybciej... może buchnie w nas meteoryt? Przecież takie latają po wszechświecie wszędzie... Dinusie rozwalił, czego nie nas?

Sam wierzę, że we wszechświecie nie jesteśmy sami...
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 25 Styczeń 09, 07:39   

speeder11 napisał/a:

Sam wierzę, że we wszechświecie nie jesteśmy sami...

I masz racje, że wierzysz. Niedawno w TVN24 były podawane kolejne ślady istnienia UFO
_________________

 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 09, 14:36   

Na pewno nie jesteśmy sami we wszechświecie, mogą to potwierdzić na przykład kręgi w zbożu :) .
_________________
|M|pr0
 
 
Sir Michu 
Wędrowiec

Wiek: 27
Posty: 14
Skąd: Nysa
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 09, 14:38   

Kregi Goździkowa robi ( :D ) Ale ja i tak wierze w to, żę gdzieś tak we wszechświecie istnieją kosmici :lol:
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 3 Luty 09, 06:22   

Kręgi to nie wiadomo, raaz w pewnym miasteczku w Anglii ciągle na polach znajdowano piktogramy (kręgi na zbożu). Bardzo realne ''prawdziwy dowód istnienia ufo''. Ale pare speców technicznych ogłosiło, że to oni zrobili, co więcej, założyli firmę od ppiktogramów. I zarobili se. Ale na Marsie dkryto wodę. A gdzie woda, tam... życie.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Saldegard 
Wędrowiec

Wiek: 34
Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 3 Luty 09, 18:43   

Na jednym z portali internetowych, nie pamiętam już na jakim-pisali, że na jednym ze zdjęć, które były robione podczas zaprzysiężenia Baraka Obamy, widoczny był niezidentyfikowany obiekt, czyli jak w większości przypadków czarna, rozmazana plama. Media w Stanach dostały szału:D

Ich czarnoskóry prezydent nawet w kosmosie jest popularny... :)
_________________
[img:ccb45efadb]http://im...img:ccb45efadb]

[img:ccb45efadb]http://im...img:ccb45efadb]
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 3 Luty 09, 19:15   

Ja widziałem rozmazaną białą plamkę koło rozwalonego World Trace Center. Dla jaj napisałem tam posta:
niedługo się okaże, że to UFO rozwaliło WTC a ci terroryści tylko sobie lecieli i zostali trafieni przez jaiegoś UFOla
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 6 Kwiecień 09, 18:17   

Przemas lr napisał/a:


ślady istnienia UFO


Tak UFO (chyba) istnieję i też w nie wierzę:D
Poza tym czym niby są te wszystkie latające obiekty?

[ Dodano: 2009-04-06, 18:22 ]
Edit.

Co powiecie o tym? Moim zdaniem to wygląda realnie..
http://www.youtube.com/wa...feature=related
http://www.youtube.com/wa...=response_watch
http://www.youtube.com/wa...8DF01A6&index=3
http://www.youtube.com/wa...QyWP49vrDs&NR=1

P.S. Wiek ktoś może co to za muzyka, którą dali jako podkład w tym pierwszym linku?


P.P.S. Słyszałem taką teorię: Kosmici przylecieli na ziemie i zostawili nas na niej, aby obserwować jak będziemy żyć, rozwijać się itp itd. My jesteśmy wynikiem ich eksperymentów, a teraz tak jakby "królikami doświadczalnymi". Zostawili nas na ziemi bez niczego...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 6 Kwiecień 09, 19:46   

Jestem pewien, że istnieją jakieś stworzenia we wszechświecie. Ale czy są one tak rozwinięte, żeby podróżować między planetami? Na dodatek Odległości we Wszechświecie są ogromne, więc to nie jest możliwe, że kilka-kilkanaście razy do roku odwiedzali nas kosmici :P A takie plamki na niebie to może być zwykły fotomontaż. Tak samo wszystkie inne nagrania z kosmitami :P
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 6 Kwiecień 09, 21:00   

A skąd wiadomo że inne formy życia nie wynalazły czegoś co przemieszcza się np. o x lat świetlnych na godzinę? Też nie jest to udowodnione. Może na odległych planetach są np. pierwiastki nieznane nam i można z nich wytworzyć różne rzeczy...

Zdaję sobi sprawę z tego, iż może to być fotomontaż...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 7 Kwiecień 09, 14:48   

Gwiezdne wojny powstawały w latach 70-tych i już wtedy ludzie potrafili tworzyć doskonałe efekty specjalne oraz realistyczne "pojazdy kosmiczne" itp. Przez te 30 lat technologia mocno poszła do przodu... Stworzenie filmu/zdjęcia z UFO to na prawdę nic trudnego.
Jestem w 100% pewien, że efekty na każdym z filmów podanych przez jankes1124 można stworzyć przy pomocy programów typu Sony Vegas/Adobe Premiere, poświęcając odpowiednio dużo czasu.

BTW, muzyka użyta w pierwszym linku to Carl Orff - Carmina Burana.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz