ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Warlike
17 Kwiecień 09, 18:18
Hamachi
Autor Wiadomość
jaskol95 
Wolny chłop

Wiek: 29
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 13 Kwiecień 09, 21:09   Hamachi

Siemka, mam problem xD

chcialem zagrać z kolegą w SHC... wszystko było OK... odpalamy hamachi i chcemy grać...

On wpisuje moje ip, daje Dołącz i w tym momencie powinien mnie znależć...

po 2 minutach doszedł do wniosku ze to sensu nie ma XD

nie znalazł mnie mimo że drugi kolega wszedł na moją grę bez żadnych kłopotów
niewiem, spróbowaliśmy inaczej i to on stworzył.. Wtedy to my go nie widzieliśmy...

dlaczego tak jest?
mamy tą samą wersję gry, ale to raczej znaczenia nie ma, bo grałem z ludźmi co mają inna wersje i gra śmigała...

jak możecie to pomóżcie XD
Ostatnio zmieniony przez Kacper 31 Lipiec 11, 12:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 13 Kwiecień 09, 21:18   

Wina oczywiście jest po jego stronie. Standardowo firewall/antywirus. Tylko po co setny raz o to samo pytać?
 
 
 
jaskol95 
Wolny chłop

Wiek: 29
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 13 Kwiecień 09, 21:42   

hm... ja gram z wlaczonym firełolem i antywirusem i mi sie przeszkadza to myslalem ze to nie w tym problem xD

ok dzieki ;p zobaczymy czy dziala ;D

[ Dodano: 2009-04-13, 21:57 ]
sprawdzilismy i dalej nie dziala...:P chociaz wylaczyl wszystko...
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 09, 08:21   

Może coś ma gdzieś zablokowane... niech dokładnie wszystko wyłączy... a może ma złą wersje hamachi...
 
 
Lord Pepsi 
Osadnik

Posty: 28
Skąd: KrK
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 09, 09:18   

Ja mam grac z jaskolem95.Mam najnowszą wersję hamachi twierdze mam pirata to może to.A antyvirusa mam awasta i go zatrzymuje.Idalej nic ;/.
_________________
Nobody is perfect.
I'am nobody.
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 09, 10:06   

To że gra pirat to nie robi żadnej różnicy, spróbujcie ściągnąć najbardziej stabilną wersje hamachi (nie wiem jaka to ale na oficjalnej stronie jest zaznaczona) i niech każdy z was ma tą samą wersje...i wersja gry musi być 1.1
 
 
Lord Pepsi 
Osadnik

Posty: 28
Skąd: KrK
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 09, 10:19   

Ale na hamachi ja go znajduję i chyba mamy tą samą wersję hamachi bo ja mam najnowszą.A awast wystarczy że zatrzymam ochronę czy muszę go całkowicie wyłączyc tak żeby nie było nawet ikony prawym rogu paska??
_________________
Nobody is perfect.
I'am nobody.
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 09, 13:28   

Ja gram z avastem i jest ok ale spróbuj całkiem wyłączyć... I ściągnij jakieś stabilne hamachi bo te najnowsze wersje zazwyczaj mają błędy...
 
 
jaskol95 
Wolny chłop

Wiek: 29
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 09, 14:12   

DonKamillo napisał/a:
Ja gram z avastem i jest ok ale spróbuj całkiem wyłączyć... I ściągnij jakieś stabilne hamachi bo te najnowsze wersje zazwyczaj mają błędy...


on ma ta wersje co ja i mi wszystko dziala ok ;D
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 09, 16:26   

To nie wiem... w czym macie internet?
 
 
Lord Pepsi 
Osadnik

Posty: 28
Skąd: KrK
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 09, 16:46   

Sprawa jest już chyba rozwiązana.Ja mam net w radiówce a on w neostradzie.Ja mam wyłączoną zapore ale gośc od którego mam neta ma chyba włączoną ;/.Ale jaskol jest też dobra nowina.Ten net co ja mam jest do bani i mam już następny powód żeby go zmieniac.Zmieniam na neo albo na tele2.
_________________
Nobody is perfect.
I'am nobody.
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 09, 21:04   

No to jedyne co moge dodać to tylko radze wybrać neostrade bo to jednak moim zdaniem na dzień dzisiejszy najlepsza pozycja na polskim rynku...z reguły w miastach nie ma problemów z neo, czasem są problemy na wsiach ale to też z czasem się rozwiązuje...
 
 
Lord Pepsi 
Osadnik

Posty: 28
Skąd: KrK
Medale: Brak

Wysłany: 15 Kwiecień 09, 16:03   

Przed radiówką już miałem miec neo ale coś mówili że nie da się.Ale ja mieszkam na wsi :)Ale bez zkojarzeń to nie jest wiocha zabita dechami w której każdy ma pole.
_________________
Nobody is perfect.
I'am nobody.
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 17 Kwiecień 09, 00:00   

Jak nie wielu ludzi ma neta to będzie mniej problemów bo będzie mnie obciążone łącze...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz