ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Ustawienia graficzne a płynność gry
Autor Wiadomość
Baron Von Rychu 
Osadnik


Gra w: Twierdza Krzyżowiec 2
Wiek: 33
Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 10 Listopad 16, 00:25   Ustawienia graficzne a płynność gry

Odkąd kupiłem grę tydzień temu grałem na średnich ustawieniach i gra czasem zamulała ale byłem w stanie to znieść i dziś z ciekawości ustawiłem na ultra żeby zobaczyć jak gra będzie szarpała, odpalam grę i wczytuje save który od razu ładował się kilka razy dłużej niż wcześniej, załadowało i patrze a gra działa płynniej niż na średnich. Może mi ktoś wytłumaczyć ten fenomen??
_________________

 
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 10 Listopad 16, 13:52   

Haha, coraz lepsze rewelacje słyszę z SHC2. :D
Może zaprogramowali to w ten dziwny sposób, że zrobili pliki tekstur tylko na ultra, a gdy ktoś wybiera niższą opcję graficzną, to zmieniają rozmiar każdej jednej tekstury - stąd to wolniejsze ładowanie? Możemy tylko gdybać, choć wszystko wskazuje na kiepską optymalizację.
Sprawdź więc wszystkie opcje graficzne i dobierz te, które zapewniają najstabilniejsze fpsy.
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Baron Von Rychu 
Osadnik


Gra w: Twierdza Krzyżowiec 2
Wiek: 33
Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 10 Listopad 16, 14:23   

Jak na ultra działa znośnie to nie będę zmieniał :D
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz