ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam taniego i w miarę dobrego smartfona
Autor Wiadomość
Szyszek 
Wolny chłop

Gra w: SHC , SHC:E
Wiek: 23
Posty: 57
Skąd: Bolesławiec
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 15, 09:03   Szukam taniego i w miarę dobrego smartfona

Cześć mam uszkodzony telefon gdzieś od miesiąca i chcę sobie kupić nowy, jednak mój budżet jest ograniczony :-D Zna ktoś jakiś fajny smartfon za około 500-600 zł?
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 15, 16:20   

Pytanie, co rozumiesz poprzez słowo "dobry" :) Chodzi Ci o jak najlepsze bebechy, czy ładny design z różnymi gadżetami. Za taką cenę można wyrwać jakiś znany model, aczkolwiek będzie on raczej średni w odniesieniu do siły podzespołów. ( jak większość na rynku )

Nie znaczy to, że zachęcam do kupna, podbijających rynek "chińczyków", ale być może warto by przejrzeć kilka modeli. Często mają okrojonego androida, czyli nie ma syfów w postaci niepotrzebnych aplikacji od marek głównego nurtu.

Być może warto przejrzeć Asus Zen 4, Kruger&Matz, czy inne.

Odradzam kupowania nokii. ( skok na windows phone wcale nie poprawił funkcjonalności, czy wydajności )

P.S. Swojego czasu Qualcomm od Snapdragon'a mówił, że ośmiordzeniowe procki są szajsem i ich produkcja mija się z celem. ( wiele chińczyków ma właśnie takie procki ) Po jakimś czasie jednak firma ta zaczęła własną produkcję osmiordzeniówek, także trudno stwierdzić, czy taki procesor spełnia swoje funkcje.
 
 
 
Szyszek 
Wolny chłop

Gra w: SHC , SHC:E
Wiek: 23
Posty: 57
Skąd: Bolesławiec
Medale: Brak

Wysłany: 5 Sierpień 15, 17:27   

Chodzi mi przede wszystkim o wydajność (ogólnie i w mniej wymagających grach). Nokii na pewno nie chcę, za bardzo podoba mi się Android :P .
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 5 Sierpień 15, 21:12   

Masz jakieś upodobania, co do :
- wyjmowanej baterii
- slotu kart sd ( 8 Gb zazwyczaj wystarcza, ale to zależy od użytkownika )
- przekątnej ekranu
 
 
 
Szyszek 
Wolny chłop

Gra w: SHC , SHC:E
Wiek: 23
Posty: 57
Skąd: Bolesławiec
Medale: Brak

Wysłany: 19 Sierpień 15, 08:51   

Dzięki za pomoc, znalazłem przez przypadek telefon, który mi odpowiada.
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 15, 10:11   

Czyli jaki ? ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz