ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
VI Konkurs na mapę - Wyniki!
Autor Wiadomość
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 13 Wrzesień 14, 17:57   VI Konkurs na mapę - Wyniki!



Konkurs oficjalnie dobiegł końca. Oto wyniki:


Miejsce 1. Kupiec Hrupkuw z mapą Minahstep Castle

Miejsce 2. Threeth z mapą Aredburg

Miejsce 3. Nidor z mapą Eagle Mountain

Miejsce 4. Wilk Diuk Volpe z mapą Powstanie

Miejsce 5. Kapifili z mapą Teraz albo nigdy!

Miejsce 6. Sir John z mapą Inwazja


Gratuluję uczestnikom rywalizacji. Przy wyborze zwycięscy miałem ciężki orzech do zgryzienia, gdyż obie mapy były niesamowite. Mapa Kupca cieszyła nieco bardziej oko, natomiast Threeth stworzył bardziej zbalansowany gameplay. Jednakże zwyciężył Kupiec, dzięki bardziej pomysłowej formie rozgrywki. Poza tym, doceniam wkład każdego z uczestników którzy to stworzyli mapy na miarę swoich możliwości. Wyróżnić chciałbym Wilka, który jako nowy mapmaker stworzył naprawdę przyzwoitą mapę.

Nagrody przyznane będą wkrótce. Pozdrawiam.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 13 Wrzesień 14, 21:28   

Gratulacje! :)
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 14 Wrzesień 14, 13:22   

Gratuluję wszystkim uczestnikom, szczególnie tym nowym, którzy nie nawalili jeśli chodzi o uczestnictwo :) W żadną mapę jeszcze nie grałem, ale - nie wiem, czy jest to dobry temat - chyba najbardziej spodobał mi się screen minimapy Nidor'a. Jeżeli zaś chodzi o zamki, to faktycznie u Kupca i Treeth'a są one odrobinę bardziej wyrafinowane. Minimap pozostałych uczestników nie widziałem jeszcze, ale na pewno odpalę każdą mapkę w wolnej chwili.
 
 
 
kapifili 
Mieszczanin


Gra w: Wszystkie Strongholdy i nie tylko
Wiek: 22
Posty: 123
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 16 Wrzesień 14, 18:13   

Gratuluję wygranemu i innym! W tym konkursie pokazałem, że nawet jak się napracuję (a mapę robiłem bardzo długo) to i tak stworzę słabą misję. No szkoda, następnym razem zapiszę się chyba jak juror. :D
_________________
"Zło to zło. Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. [...] Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."
- Andrzej Sapkowski, Ostatnie Życzenie

Chwała Twierdzy!
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 16 Wrzesień 14, 19:53   

@Kapifili nie poddawaj się, to że wyszła Ci zła mapa, nie znaczy, że na zawsze będziesz słabym mapmaker`em. Pooglądaj mapy innych doświadczonych twórców i sam rób parę w międzyczasie, poczytaj jakichś rad co do tworzenia map, no i jeżeli chcesz, naucz się tricków mapmakerskich. :) Pamiętaj, że trening czyni mistrza. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz