ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Konto na YouTube jako forma reklamy naszego forum.
Autor Wiadomość
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 15 Grudzień 13, 12:29   

Jeżeli głupotę da się wypromować, to nie ma już nadziei, że ten świat będzie lepszy.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 15 Grudzień 13, 12:33   

Niestety, ale da się ;) . Właśnie przez to, że ludzie wyznający szanujący pewne wartości zbyt często "dają sobie spokój", bo "nie warto". I nie tyczy się to tylko naszego małego światka SH, mówię teraz bardziej globalnie. Dlatego nie potępiam Waszego działania (oczywiście w granicach rozsądku).
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 15 Grudzień 13, 15:58   

Obejrzałem parę filmików Pawła. Pod jednym z nich jest następująca konwersacja:
Cytat:
MrDupka11 dzień temu
Słaba mapka.

Lomin RPK1 dzień temu
:chcę bana: który ? Gruba świnia zwany niedzwiedziem czy lutel :chcę bana: :chcę bana: ? Zawsze stronghuj net może zrobić lepszą no chyba że jesteś jego :chcę bana: przydupasem.

MrDupka11 dzień temu
Więc nie można wyrazić swojej własnej opinii?
Po to są komentarze żeby wyrazić swoją opinie czyż nie?

Lomin RPK1 dzień temu
+MrDupka1 Jeżeli hejtujesz to nie rób multi kont :chcę bana: albo mnie shejtuj ze swojego prawdziwego konta. Co :chcę bana: boisz się że twoi widzowie się dowiedzą że hejtujesz i stracisz widzów czy jaki :chcę bana: ?

MrDupka11 dzień temu
Ehh jak chcesz wiedzieć to jest moje jedyne konto i nie jestem Niedźwiedziem czy innym :chcę bana:. Grałem z tobą nawet w twierdzę więc się :chcę bana: ogarnij człowieku. Wyrażam tylko swoją opinie i jeżeli nie potrafisz przyjmować krytyki to polecam jakiegoś psychologa może pomoże.

Lomin RPK1 dzień temu
+MrDupka1 Nie kojarzę abym z tobą grał w twierdzę to po 1 a po 2 to możesz zrobić lepsza mape bo to była moja pierwsza i na :chcę bana: się więc czekam na lepszą.

MrDupka11 dzień temu
Wow czyżbyś zrozumiał czym jest krytyka?
I na przyszłość nie każdy kto napisze że coś jest słabe musi byś od niedźwiedzia lub innych.

MrDupka11 dzień temu
Poza tym jestem tym który cię zabił w 7 minucie :) 

Lomin RPK1 dzień temu
+MrDupka1 Dobrze karishu ale czekam na lepszą ;D


"Historia prawdziwa" ;p
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 15 Grudzień 13, 17:02   

Nie prawdziwa, a smutna, bo ta mapa naprawdę była słaba, a jej twórca ( Lomin ) nie potrafi się z tym pogodzić i aby zyskać elastyczną wymówkę przy okazji zjechał Lutel'a i Niedźwiedzia :(


Nie cytuj w całości posta znajdującego się tuż nad Twoim. Siwy
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
Ostatnio zmieniony przez Siwy 15 Grudzień 13, 17:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 15 Grudzień 13, 19:05   

Właśnie takich ludzi miałem na myśli jako przykład "wiernej bandy gimbusów"...
 
 
 
EmperorSobieski 
Wędrowiec

Gra w: SHK, SH 1,2,3
Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 15 Grudzień 13, 19:15   

Ten wasz konflikt źle się skoczy. I wy i on na tym tracicie :(
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 16 Grudzień 13, 14:09   

Jest taka piękna zasada: nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw zniży cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem. Ja bym poprzestał na walkach SHNet vs. Paweł, przynajmniej na głównym kanale - bo jest on przeznaczony do poradników, a nie wojenek ;) Ew. jeżeli druga strona nie da sobie spokoju i będzie stosować dalej jakieś chamskie zagrywki, można o tym po prostu krótko powiedzieć w jakimś podcaście, ludzie sami zobaczą intencje jednej i drugiej strony.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 16 Grudzień 13, 18:58   

Ja bym proponował rozwiązanie bardzo proste. Nagrajcie walkę z Pawłem ( weźcie kogoś, kto go pobije ) i opublikujcie na kanale. ( Jego głoś TS też możecie nagrywać ) Nie wiem, czy już z nim graliście, ale może porażka w grze jakoś na niego wpłynie ( opublikowana ofc ).
 
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 19 Grudzień 13, 02:02   

Lutel napisał/a:
Jeżeli głupotę da się wypromować, to nie ma już nadziei, że ten świat będzie lepszy.

Wystarczy tylko dużo o tym mówić. ;)
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 28 Grudzień 13, 15:18   

Szczyt bezczelności: https://www.youtube.com/watch?v=2eaKT_qRnQE

Drugi zamek z tego filmiku pochodzi z naszego forum: http://forum.stronghold.n...r=asc&start=300
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 28 Grudzień 13, 15:49   

Ale ma tupet, jestem pod wrażeniem. No nic, jak już wszedłem na ten filmik, to przynajmniej zostawiłem stosowną ocenę.
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 28 Grudzień 13, 15:55   

Cóż, Malkey95 mógł podesłać temu typowi zdjęcie. Nie mamy możliwości, aby rościć sobie prawa do wszystkiego, co zostało tutaj wystawione. Można jedynie zapodać link do forum i zapytać się, czy Malkey rzeczywiście podesłał mu fotę.
 
 
 
EmperorSobieski 
Wędrowiec

Gra w: SHK, SH 1,2,3
Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 30 Grudzień 13, 15:50   

A ty Smerfie go broniłeś.....
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 30 Grudzień 13, 17:51   

Smerf nie stał po żadnej stronie na początku ;p Uważał, że wzajemne hejtowanie nie jest logiczne. Tak przynajmniej zrozumiałem z jego postu.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 30 Grudzień 13, 18:53   

Przede wszystkim od początku mówiłem, że tak naprawdę nie ma możliwości skutecznej interwencji w tej sytuacji i nadal utrzymuję to zdanie. Przepychanie się z nim może mu tylko przysporzyć widzów, minusowanie filmów => więcej wyświetleń, a komentarze może pousuwać. Ergo, dyskusję na temat moralnej przewagi którejkolwiek ze stron można prowadzić, ale niezależnie od wyniku będzie ona bezowocna.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz