ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[misja] Najtrudniejsza misja SH1
Autor Wiadomość
Belfegor 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold/Stronghold Krzyżowiec
Wiek: 31
Posty: 4
Skąd: Ozimek
Medale: Brak

Wysłany: 12 Grudzień 12, 20:02   

Osobiście pare ładnych lat temu grę przechodziłem na normalnym i łatwym jak nie dawało się rady. A teraz gdy przyszły chłody postanowiłem zagrać znowu tym razem jednak na poziomie bardzo trudnym i jedyna misją jaka przysporzyła mi kłopotu na bardzo trudnym w scenariuszu to misja ostatnia. Gdzie ciężkim przeciwnikiem okazały się machiny strzelnicze z wież Wilka.

Jednak jak dotąd i tak nie zmienie zdania na temat poziomu trudności.
Najtrudniejsza okazała się misja ekonomiczna nr. 4 gdzie na poziomie bardzo trudnym trzeba było zdobyć :
700 chleba
360 kamienia
80 maczug i pancerzy skórzanych
dokończyć zamek

podchodziłem do tej misji około 10 razy zawsze grając maksymalny czas i po trzecim podejściu myślałem ze już wszystko wiem ale jednak nie no i dopiero dziesiąte podejście dało mi wygrać. z bardzo dużą swobodą dzięki łucznikom.

Oto kilka zdjęć robionych telefonem w trakcie rozgrywki bo jakoś nie chciało mi się zrzutów robić.








 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 14 Grudzień 12, 14:10   

Przeszedłeś pechową piętnastkę na vh? :-o
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Belfegor 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold/Stronghold Krzyżowiec
Wiek: 31
Posty: 4
Skąd: Ozimek
Medale: Brak

Wysłany: 14 Grudzień 12, 17:06   

podszedłem do tego metodycznie. praktycznie kazdy zamek najpierw oczyszczałem łukami a później mięso armatnie z włóczniami by zakopać przebić się i tyle.
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 14 Grudzień 12, 18:08   

Maćku, każdą misję da się przejść na bardzo trudnym. Inaczej nie byłoby tego poziomu trudności :p .
 
 
Belfegor 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold/Stronghold Krzyżowiec
Wiek: 31
Posty: 4
Skąd: Ozimek
Medale: Brak

Wysłany: 14 Grudzień 12, 20:11   

Dla mnie najlepsza nauka tej gry to na poziomie normalnym jest. A później to już z górki idzie.
 
 
 
YasiuYaś 
Osadnik


Gra w: Stronghold Deluxe, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 39
Skąd: Inowrocław
Medale: Brak

Wysłany: 27 Grudzień 12, 16:06   

Ja przechodziłem kampanie na poziomie Łatwym, Normalnym, Trudnym i niektóre na Bardzo Trudnym. Najtrudniejsza była chyba 15 misja (Wytyczając Nowy Szlak). Nie miałem wtedy czasu bezpiecznie ostrzeliwać wrogie jednostki, a wrogi zamek posiadał fosę oraz dużo garnizonu strzeleckiego na murach i wieżach, jednak udało mi się ją przejść przy 4 podejściu. Na poziomie Trudnym strasznie się z nią ,,męczyłem''. :-)
 
 
 
Micholon 
Mieszczanin


Gra w: SH1, SHK, Gothic 1,2,3
Wiek: 25
Posty: 134
Medale: Brak

Wysłany: 15 Styczeń 13, 22:11   

Dla mnie najtrudniejszą misja była misja 15 "Wytyczając nowy szlak".Przeszedłem ją tylko dlatego że oglądnełem let`s play`a.Przeszedłem ją w trzecim podejściu a zostało mi na koniec ledwo 3 palkarzy.
 
 
 
Okrutny Kalif 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold Crusader Extreme
Wiek: 28
Posty: 4
Skąd: New York
Medale: Brak

Wysłany: 28 Styczeń 13, 16:43   

Jak dla mnie mija była prosta, nic nie widziałem w tej misji trudnego
 
 
 
YasiuYaś 
Osadnik


Gra w: Stronghold Deluxe, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 39
Skąd: Inowrocław
Medale: Brak

Wysłany: 15 Marzec 13, 16:33   

No i oczywiście Belfegor ma dużo racji. Rzeczywiście czwarta misja ekonomiczna w kampanii ekonomicznej jest dość trudna. Poza licznymi pożarami, które niszczą nasze budynki, zadania nie ułatwiają nam także liczne ataki wilków i bandytów. Udało mi się ukończyć misję na poziomach: łatwy oraz normalny. Przejść misji nie udało mi się już na trudnym poziomie.
 
 
 
Lukaskiciak 
Wędrowiec

Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 19 Marzec 13, 15:30   

witam chciałbym sie dowiedziec jak przekazac dotacje na rzecz gminy?
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 19 Marzec 13, 15:40   

Daj mi, ja się tym zajmę.
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 19 Marzec 13, 18:33   

Gmina w Jedynce? :P
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Borgoran 
Wędrowiec

Posty: 18
Medale: Brak

Wysłany: 1 Lipiec 13, 20:37   

Belfegor napisał/a:
Osobiście pare ładnych lat temu grę przechodziłem na normalnym i łatwym jak nie dawało się rady. A teraz gdy przyszły chłody postanowiłem zagrać znowu tym razem jednak na poziomie bardzo trudnym i jedyna misją jaka przysporzyła mi kłopotu na bardzo trudnym w scenariuszu to misja ostatnia. Gdzie ciężkim przeciwnikiem okazały się machiny strzelnicze z wież Wilka.

Jednak jak dotąd i tak nie zmienie zdania na temat poziomu trudności.
Najtrudniejsza okazała się misja ekonomiczna nr. 4 gdzie na poziomie bardzo trudnym trzeba było zdobyć :
700 chleba
360 kamienia
80 maczug i pancerzy skórzanych
dokończyć zamek

podchodziłem do tej misji około 10 razy zawsze grając maksymalny czas i po trzecim podejściu myślałem ze już wszystko wiem ale jednak nie no i dopiero dziesiąte podejście dało mi wygrać. z bardzo dużą swobodą dzięki łucznikom.

Oto kilka zdjęć robionych telefonem w trakcie rozgrywki bo jakoś nie chciało mi się zrzutów robić.










Wg mnie ta misja nie jest trudna, musiałeś popełnić jakiś spory błąd. Możliwe, że zacząłeś produkcję pożywienia od razu od farm pszenicy. W tej misji dużo lepiej zacząć od farm bydła i sadów jabłoni, potem postawić całą gospodarkę na wydobycie kamieni i żelaza. Z produkcją broni też nie trzeba się aż tak śpieszyć. Najpierw około 10 zakładów garbarskich, po zebraniu 80 skór zniszczenie ich i postawienie w ich miejsce zakładów kowalskich. W momencie jak już całe wydobycie jest rozwinięte stopniowa zamiana jabłonek i bydła na produkcję chleba.
 
 
donald040 
Wolny chłop

Gra w: SH, SHC, SH2, SH Kingdoms.
Posty: 64
Medale: Brak

Wysłany: 4 Listopad 13, 18:21   

Najtrudniejsza była misja 18 gdzie atakowaliśmy zamek wieprza nie mogłem jej przejść chyba z tydzień.

Jeśli ktoś nie potrafi tego wygrać istnieje taki temat na tym forum http://strongholdnet.gry-...topic.php?t=991
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz