ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[crusader] Stronghold Crusader Warband mod
Autor Wiadomość
NinjaGamePL 
Wędrowiec

Gra w: SH1, SH3, SHC i SHCEX
Wiek: 27
Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 19 Październik 13, 19:17   [crusader] Stronghold Crusader Warband mod

Witam, ostatnio zacząłem pracę nad modyfikacją do gry Stronghold Crusader, która miałaby wprowadzić nowe jednostki, budynki, postacie, nowy wygląd gry i całkiem nową kampanie. Mod miałby nazywać się Warband (nie jest to finalna nazwa), będzie on nawiązywać do gry Mount & Blade Warband. Potrzebuję paru osób potrzebnych do prac nad grafiką, jednostkami(tu jest najwięcej pracy) i kampanią. Tekstem w grze zajmę się ja. Jeśli ktoś jest chętny proszę pisać w tym temacie lub na pw. Podam teraz frakcje, które będą w grze:

1. Sułtanat Sarranidzki (Arabowie)
2. Królestwo Rhodoków
3. Królestwo Swadii
4. Królestwo Nordów (Wikingowie)
5. Królestwo Vaergirów
6. Khanat Khergicki

Więcej szczegółów dotyczących modyfikacji na pw.


Mniemam, że chodzi o frakcje, a nie o jedną frakcję ;) . Siwy
Ostatnio zmieniony przez Siwy 19 Październik 13, 21:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 20 Październik 13, 16:50   

A teraz wyjaśnij, w jaki sposób dodasz nowe jednostki do gry? Bo jak mniemam bez grzebania w kodzie gry nie da się dodać rzeczy zupełnie nowych, a co najwyżej zamienić obecne.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
NinjaGamePL 
Wędrowiec

Gra w: SH1, SH3, SHC i SHCEX
Wiek: 27
Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 20 Październik 13, 19:57   

Źle napisałem. Masz racje żeby dodać coś nowego trzeba w kodzie grzebać te nowe jednostki będą zamienione za arabskie.
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 21 Październik 13, 17:00   

Ta gra jest niemal niemodowalna. Nie warto się w to bawić bo jest to zbyt skomplikowane.
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 21 Październik 13, 18:04   

Dlaczego zaraz nie warto, Bor. Nie zniechęcałbym kolegi, a nuż coś wykombinuje. W innym temacie widać, że udało mu się wstawić jak gdyby nowy budynek, tylko, że jest problem z różowymi fragmentami.

Zresztą niemodowalna... Myślę, że po prostu jeszcze nikt nie odkrył sposobu ;) . Na pewno jakoś się da.
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 21 Październik 13, 18:24   

Być może masz rację, ale chyba nie masz złudzeń Siwy, że ktoś z ulicy odkryje ten sposób. Zawsze wszyscy szukają grafików i skrypterów do modów, a potem i tak te inicjatywy umierają bo po prostu trudno ingerować w grę jak się nie ma dobrych umiejętności. To nie Gothic niestety, a sama szata graficzna niewiele wnosi do rozgrywki.
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 22 Październik 13, 11:23   

Cóż, po prostu nie wiem, kim jest nowy kolega, więc nie chcę go od razu przekreślać ;) . Nie powiedziałem, że na pewno mu się uda, w sumie w to wątpię, ale też nie uwazam za stosowne od razu pisać: "Łeee nie uda ci się, lepiej poucz się matmy..." ;p.
 
 
NinjaGamePL 
Wędrowiec

Gra w: SH1, SH3, SHC i SHCEX
Wiek: 27
Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 22 Październik 13, 16:54   

Zobaczymy co się uda zrobić :D , lecz nie wiem czy uda się zrobić nowe jednostki (zastąpić arabskie) bez grafików. Popytam jeszcze na angielskich forach odnośnie tych różowych fragmentów, może za pół roku lub rok skończę :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz