ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Prezentacja Twierdzy
Autor Wiadomość
Niedzwiedzibóg 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 27 Sierpień 13, 16:53   Prezentacja Twierdzy

Po pozytywnym odzewie na temat mojej zapowiedzi Krzyżowca II stworzyłem kolejny filmik. Tym razem jest to prezentacja legendarnej, pierwszej części Twierdzy. Przygotujcie chusteczki, bowiem wspomnienia leją się z ekranu. :)

http://www.youtube.com/watch?v=A-46Qj4WSvk

Nie zapomnijcie dać subka, ponieważ to motywuje do dalszej pracy :)
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 27 Sierpień 13, 22:17   

Wszystko fajnie, dobrze przygotowany materiał i ciekawie opowiedziana historia o grze, ale mów trochę wyraźniej! Akcentujesz strasznie pierwsze sylaby, zostawiając niemal w ciszy końcówki wyrazów, mówiąc takimi falami. Powinieneś bardziej tak ładnie łączyć poszczególne wyrazy, że tak powiem. A mówisz mniej więcej tak: ||___||___|||____|||____|||___, zamiast: ||---||--_||_--||--||__--||-- xd.

Btw. dziękuję za reklamę strony :) .
 
 
Niedzwiedzibóg 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 28 Sierpień 13, 14:10   

Masz rację mój głos jest niewyraźny, ale nie mam na to wpływu ;d. Mój mikrofon to złom za 5zł z biedronki, który mocno zniekształca dźwięk xd. Muszę go trzymać praktycznie przy ustach żeby cokolwiek nagrał, co wymusza ode mnie dość specyficzny sposób mówienia :D . Problem jest również z szumem, który po usunięciu jeszcze bardziej niszczy mój wspaniały, cudowny, wybitny głosik. :P (ahh ta skromność)
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 28 Sierpień 13, 15:39   

Hehe, ogólnie głos masz dobry do słuchania, taki sympatyczny ;) . Jeśli to rzeczywiście wina sprzętu, to może warto zainwestować w odrobinę lepszy.
 
 
Niedzwiedzibóg 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 28 Sierpień 13, 20:37   

Twe słowa radują me serce i choć chciałbym kupić lepszy mikrofon, to niestety jestem biednym studentem :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz