ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
obrona przed wojskami Wilka
Autor Wiadomość
mifal3 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 17 Luty 13, 10:06   obrona przed wojskami Wilka

czy ktoś może mi to wytłumaczyć, jak to jest możliwe, że wojska "Wilka" - które mnie jednego razu zaatakowały - nie sforsowały kolejnych odcinków murów okalających Dwór i nawet do niego się nie zbliżyły, a pomimo tego wygrały i zabrały surowce ? i nie chodzi o stratę surowców - bo ich było mało - ale o sam fakt. ja żeby pokonać "Legowisko Wilków" lub "Obóz Bandytów", muszę dostać się do centralnego punktu, choćby jednym wojakiem, a tym omawianym przeze mnie przypadku, nie było czegoś takiego? może ktoś to wytłumaczyć?
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 17 Luty 13, 11:12   

Ataki pillage (grabież surowców) i ransack (niszczenie budynków w wiosce) mają takie liczniki po prawej stronie w czasie wyświetlania bitwy. Jeżeli ten licznik dojdzie do 0 to atak kończy się sukcesem i wojska zaczynają wychodzić z atakowanego zamku.
 
 
mifal3 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 17 Luty 13, 19:45   

ok ... dziękuję za szybką odpowiedz ... nie wiedziałem że tak jest ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz