ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Władca Pierścieni: Hobbit, czyli tam i z powrotem - film?
Autor Wiadomość
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 16 Maj 12, 18:50   Władca Pierścieni: Hobbit, czyli tam i z powrotem - film?

Władca Pierścieni. Doskonały film nieprawdaż? Po necie chodzą plotki że ma wyjśc kontynuacja: Władca Pierścieni: Hobbit, czyli tam i z powrotem.


Film ma zostac rozbity na dwie części ( nie pamiętam nazwy tej drugiej ). Książkę przeczytałem, nie powiem że była zła. Przecież to byłby grzech! Książka Hobbit, czyli tam i z powrotem jest doskonała! Mam tylko nadzieje że jak już robią film, to wierne odzwierciedlenie książki.


Jak myślicie czy to dobry pomyśl robic następny film z serii? Podzielcie się swoim zdaniem
 
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 16 Maj 12, 19:06   

maciekolos napisał/a:
Po necie chodzą plotki


Lol, to nie żadne plotki, wyszło już 6 blogów making of, a premiera jest przewidziana na 21 grudnia.

Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=nOGsB9dORBg
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 16 Maj 12, 21:10   

Cóż, ja na razie nie przeczytałem żadnej książki Tolkiena :( Mam Hobbita, ale leży na półce. ( nie miałem czasu za bardzo ) Obejrzawszy trailera, myślę że to będzie udany film. Soundtrack na pewno będzie równie "epicki" ( a może i bardziej ) co poprzednie części. Co do rozbicia filmu to myślę, że to dobre działanie bo więcej będzie można z książki pokazać, a i sam obraz zapadnie na dłużej w pamięci. ( Nie mówiąc już o podnieceniu jakie będzie towarzyszyć oczekiwaniu na drugą część :) )
 
 
 
Kacper 
Moderator
widzi wszystko.


Gra w: Stronghold 1
Posty: 429
Medale: Brak

Wysłany: 16 Maj 12, 21:21   

Cytat:
Soundtrack na pewno będzie równie "epicki"
To znaczy, że będzie pisany prozą?
_________________
I znowu polski rycerz dumnie
podejmie złotą rękawicę.
Widziałem ją w blaszanej trumnie,
gdzie wróg rozbitą miał przyłbicę.
Gustaw Kodrąb 1941
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 16 Maj 12, 22:05   

Bordinio - do lektury! Jak mozna nie przeczytać LOTRa. :P A "Hobbit" to będzie pierwszy film na jaki wybiorę się do kina z własnej inicjatywy xd.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 16 Maj 12, 22:55   

Nawiasem mówiąc o Tolkienie było w tym roku na maturze z angielskiego.
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 17 Maj 12, 19:20   

Książkę 'Hobbit, czyli tam i z powrotem' dostałem z jakiejś okazji jeszcze zanim seria Lord of The Rigs stała się popularna. Na szczęście tak zaintrygował mnie ten tytuł i okładka, że postanowiłem ją przeczytać :) (polecam!) Później, po pojawieniu się pierwszych filmów LOTR, jej znajomość bardzo mi się przydała. Mogłem zupełnie inaczej patrzeć na historię Bilba i częściowo znałem już świat Śródziemia.
Dziwi mnie trochę, że ekranizację Hobbita robią dopiero kilka lat po LOTR, zamiast od niej zacząć. Mam nadzieję, że z powodów marketingowych nie będą na siłę odwracać kolejności. Przesadą będzie stworzenie filmu udającego kontynuację, z książki która, jakby nie patrzeć, jest prologiem całej powieści...
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 17 Maj 12, 20:53   

Same książki LOTR były bardziej popularne od Hobbita. Nic dziwnego, że wpierw ekranizacji doczekał się "Władca". Sam zresztą przeczytałem Hobbita, dopiero po lekturze LOTR. Nie sądzę, aby film starał się być kontynuacją, wg. mnie taki prolog, gdy dalsza część jest nam już znana może być bardzo ciekawy.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 17 Maj 12, 22:16   

LOTR może i jest bardziej znany od Hobbita ale jak dla mnie jest to niedocenienie Hobbita bo to świetna książka i świetny materiał na film (akcje tam zawartą można bardzo fajnie zekranizować - zobaczymy jak sobie z tym poradzą).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz