ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem techniczny] Tajemniczy błąd
Autor Wiadomość
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 5 Kwiecień 11, 20:16   [problem techniczny] Tajemniczy błąd

Witam...

Wczoraj ponownie zainstalowałem na komputerze Twierdzę Extreme. Wszystko ładnie, pięknie działa, do czasu gdy włączę jakąkolwiek misję, lub grę skirmish; wtedy gra się wyłącza i pojawia się błąd:

"Cannot create a file []"

Próbowałem reinstalować grę, jednak nic z tego. Nie rozumiem w czym tkwi problem, bowiem gra wcześniej już DZIAŁAŁA na tym samym komputerze z takim samym systemem i sprzętem. To nie wszystko - mój młodszy brat chciał, abym zainstalował mu Kangurka Kao Rundę Drugą. Włączam ją - i wyskakuje mi ten sam błąd! Ostatnio ten komunikat wyskoczył mi nawet przy uruchamianiu GG. Obawiam się, że reszta programów też może się z czasem "zarazić". Czy ktoś z was wie, jak zlikwidować ten problem chociażby w powyższych grach?
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 5 Kwiecień 11, 20:56   

"Nie można stworzyć pliku []" ?

Na moje oko to może być problem z Windowsem? Jakiego masz? Jak masz płytkę to może pomogła by opcja "naprawiania systemu". Wcześnie spróbuj zdefragmentować dysk. Jeśli nie sam Windows to może coś z dyskiem twardym.
 
 
Lordolis 
Wędrowiec


Gra w: SC,SCE,S1,SK,S2
Wiek: 25
Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 6 Kwiecień 11, 13:10   

Jaki windows a konkretnie wymagania? Spróbuj uruchomić ponownie kompa lub brakuje jakiegoś pliku np. mapy postaci itd.
_________________
Na Wojne Po Wiare i Honor !
 
 
 
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 6 Kwiecień 11, 13:48   

Windows XP. Nie sądzę, że może czegoś brakować, bowiem próbowałem odpalać te gry z kilku osobnych płyt.
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 6 Kwiecień 11, 15:36   

Jeśli taki sam problem powtarza się przy kilku programach to nie może to być wina akurat tych programów. Problem jest albo z oprogramowaniem (windowsem) albo z komputerem (dysk twardy albo może ramy?). Jak Odyn zajrzy to może będzie potrafił pomóc bo z tego co wiem to się trochę bardziej na tym zna...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz