ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[porównanie] wilk czy fryderyk

Kto ci sprawia większą trudność?
Wilk
78%
 78%  [ 45 ]
Cesarz Fryderyk
21%
 21%  [ 12 ]
Głosowań: 57
Wszystkich Głosów: 57

Autor Wiadomość
HaeL 
Osadnik

Gra w: Deluxe
Wiek: 26
Posty: 36
Skąd: Opole
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 20 Lipiec 10, 17:09   

Schadow... Wilk jest dobry na wszystkich, czy też tych, którzy szukają słabych punktów, czy też nie.

Frycek na pewno jest słabszy od Wilka, to muszę przyznać i - jak koledzy wcześniej zadeklarowali - strasznie wolno robi wojsko.

Tak więc wolf pwn3d!
_________________
"COOOOO, TAK DALEKO?!"

"aLESZ CIENSZKA TA SBOJA"
 
 
 
Schadow 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 20
Skąd: Sucha Beskidzka
Medale: Brak

Wysłany: 21 Lipiec 10, 12:48   

Wilk jest dobry ale nie oznacza, że się go nie idzie pokonać.

Kiedyś zrobiłem test Sułtan Abdul kontra Fryderyk. Abdul wygrywał ... zbrojnymi niszczył mury ale nie oglądałem na tyle długo by sprawdzić kto by wygrał, lecz stawiam na Abdula :)
_________________
Twierdza rządzi! ;P
 
 
 
Janek 
Wędrowiec

Gra w: Crusader - Crusader Extreme
Wiek: 33
Posty: 22
Skąd: Kozienice
Medale: Brak

Wysłany: 26 Sierpień 10, 14:00   

Prawda jest taka że dla każdego gracza który ma duże obycie z Crsuaderem i gra w niego nie od dziś to każdy z komputerowych lordów to słabiak. Wilk bez wątpienia jest najlepszy jest skuteczny w ataku i ekonomikę też nie ma najgorszej. Jeśli chodzi o podbój zamku to różnica między fryderykiem a Wilkiem jest następująca układ zamku Fredyryka praktycznie się nie zmienia natomiast wilk ma wiele układów budowy zamku. I trudności z jego pokonaniem zależą właśnie od tego na jaki układ trafimy. Kto grał w 50 misji w krucjacie ten wie że najtrudniejszy zamek do zdobycia to ten wielki w kształcie trójkąta u którego z przodu za trzy duże wieże kwadratowe. Inne jego zamki jest zdobyć łatwiej ale i tak Fryderyk nie dorównuje wilkowi swoim zamkiem nie ważne od układu wilka. Takie jest moje zdanie.
_________________
Nie mam pomysłu na ciekawy PODPIS więc niech będzie o taki xD
 
 
 
Piotrek 
Burżuj


Wiek: 24
Posty: 188
Skąd: Syców
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 5/3/3
Wysłany: 22 Wrzesień 10, 20:02   

troche dziwne że w ogóle ktos jest za frydkiem. frydek 20 min minie od jego pierwszego ataku a wilczek to 10. już nie mówie co by było z ryszardem. rozwalił by go jak dinozaur człowieka xd
 
 
 
Jovan 
Wędrowiec


Posty: 7
Medale: Brak

Wysłany: 11 Listopad 10, 16:11   

Zdecydowanie Wilk! Fryderyk jak dla mnie jest bardzo przereklamowany. Zanim on cokolwiek zrobi, to Wilk będzie miał już jakieś podstawy pod to, by komuś zagrozić. Cesarz mógłby z nim powalczyć, ale potrzebowałby do tego spokoju przez długi czas. Nie mówiąc o kolosalnych potrzebach na surowce. Wilk jest solidny niemal we wszystkim i to go stawia wysoko na liście najlepszych przeciwników.
_________________

 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 11 Styczeń 11, 16:28   

olko121 napisał/a:

fryderyk : Ranisz moje uczucia! :cry:
ha haFryderyk jest dobryale nie najlepszy :mrgreen:


Nie widzę sensu w Twoim poście. Czy on coś wnosi do tematu? Nawet nie wypowiedzałeś swojego zdania na temat ankiety.

Dla mnie lepszy jest Wilk. Gdy pierwszy raz grałem w Warchesta spodziewałem się po Fryderyku czegoś lepszego od Wilka i mocno się rozczarowałem ;/ Momentami gorszy od Szczura.
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
K.DRift 
Wędrowiec

Gra w: Crusader/Extreme/Deluxe ;)
Posty: 2
Medale: Brak

  Wysłany: 6 Luty 11, 11:17   

Można sprawdzić kto jest lepszy, zrobić rozgrywkę ty, Fryderyk,wilk wysłać swojego władce żeby go zniszczyli i walka będzie się kręciła wokól Fryderyka i wilka bo cb już nie będzie ;)


Proszę nie nadużywać koloru, post przestaje być czytelny.
- Bordinio
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 6 Luty 11, 12:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 6 Luty 11, 15:26   

Tylko muszą być daleko od siebie, bo zrobiłem obok Szczura i Ryszarda i Szczur wygrał.

Co do tematu Wilk lepszy.
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
 
 
Artok 
Wolny chłop


Gra w: cRPG, RTS, FPS
Wiek: 25
Posty: 50
Skąd: Okolice Warszawy
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 28 Marzec 11, 15:29   

Fryderyk zdecydowanie lepszy.Mimo , że atakuje słabszymi siłami , to ma zdecydowanie lepszą obronę zamku.Nie robi go tak ogromnego jak Wilk , przez co łatwiej mu się bronić.
 
 
 
Bernkow 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Krzyżowiec i Twierdza Deluxe
Wiek: 27
Posty: 53
Skąd: Kołobrzeg
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 31 Marzec 11, 13:20   

Pomimo tego, ze wiekszosc bylo za Wilkiem ja jednak jestem za Cesarzem Fryderykiem.
Wilk był dobry w pierwszej czesci Sronghold (twierdza), w krzyzowcu jednak jego rozbudowa jak i taktyka (ataki itp.), prezenuja mniejszy poziom niz Cesaz Fyderyk.
 
 
 
Duncan 
Wolny chłop

Posty: 50
Skąd: Dolnośląskie
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 31 Marzec 11, 19:24   

Artok napisał/a:
Fryderyk zdecydowanie lepszy.Mimo , że atakuje słabszymi siłami , to ma zdecydowanie lepszą obronę zamku.Nie robi go tak ogromnego jak Wilk , przez co łatwiej mu się bronić.


Przepraszam i wiem że każdy ma swoje zdanie co do tego tematu ale...
Fryderyk ma po 1 kusznika na jednej wieży lub czasami 2 , wilk zaś ma wypełnione więcej na wieży + jeszcze mangonele lub balisty ...

PS. Wilk nie zawsze robi duże zamki .... :)

Pozdrawiam .
 
 
Bernkow 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Krzyżowiec i Twierdza Deluxe
Wiek: 27
Posty: 53
Skąd: Kołobrzeg
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 31 Marzec 11, 20:00   

Duncan napisał/a:
Artok napisał/a:
Fryderyk zdecydowanie lepszy.Mimo , że atakuje słabszymi siłami , to ma zdecydowanie lepszą obronę zamku.Nie robi go tak ogromnego jak Wilk , przez co łatwiej mu się bronić.


Przepraszam i wiem że każdy ma swoje zdanie co do tego tematu ale...
Fryderyk ma po 1 kusznika na jednej wieży lub czasami 2 , wilk zaś ma wypełnione więcej na wieży + jeszcze mangonele lub balisty ...

PS. Wilk nie zawsze robi duże zamki .... :)

Pozdrawiam .

JAk juz wspomnailem w poprzedniej mojej wypowiedzi, Wilk , siał postrach wśród graczy może i w pierwszej częscie gry (Twierdza - Stronghold), ale w Krzyżowcu, nie jest on tą postacią która przewaza nad Fryderykiem.
 
 
 
Duncan 
Wolny chłop

Posty: 50
Skąd: Dolnośląskie
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 31 Marzec 11, 20:05   

Bernkow napisał/a:
Duncan napisał/a:
Artok napisał/a:
Fryderyk zdecydowanie lepszy.Mimo , że atakuje słabszymi siłami , to ma zdecydowanie lepszą obronę zamku.Nie robi go tak ogromnego jak Wilk , przez co łatwiej mu się bronić.


Przepraszam i wiem że każdy ma swoje zdanie co do tego tematu ale...
Fryderyk ma po 1 kusznika na jednej wieży lub czasami 2 , wilk zaś ma wypełnione więcej na wieży + jeszcze mangonele lub balisty ...

PS. Wilk nie zawsze robi duże zamki .... :)

Pozdrawiam .

JAk juz wspomnailem w poprzedniej mojej wypowiedzi, Wilk , siał postrach wśród graczy może i w pierwszej częscie gry (Twierdza - Stronghold), ale w Krzyżowcu, nie jest on tą postacią która przewaza nad Fryderykiem.



Ekhem? ....
Nie wiem jak w Stronghold 1 ale w stronghold crusader jest on najmocniejszym przeciwnikiem przed Saladynem :) .
A ty jeśli się nie mylę napisałeś na odwrót :) .
 
 
Xeno 
Burżuj


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 30
Posty: 227
Skąd: się biorą nooby
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 11, 19:35   

Wilk jeśli buduje duży zamek to jest nieco słabszy w ataku jak i obronie, ale jeśli stawia mały zameczek z 2 kwadratowymi basztami to jest trudno podejść. Ponadto rekrutuje arabów i używa wszelkich pułapek od wilczych dołów po smolne rowy. Fryderyk jedynie wysyła kawalerie do niszczenia naszej gospodarki.
_________________
Głowa bez pamięci to Twierdza bez garnizonu.
Napoleon Bonaparte
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz