ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[porównanie] wilk czy fryderyk

Kto ci sprawia większą trudność?
Wilk
78%
 78%  [ 45 ]
Cesarz Fryderyk
21%
 21%  [ 12 ]
Głosowań: 57
Wszystkich Głosów: 57

Autor Wiadomość
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 27 Maj 09, 13:25   [porównanie] wilk czy fryderyk

mi trochę łatwiej się walczy z wilkiem, niż z fryderykiem, ale chce oceny innych


wiem, że jest już trochę takich tematów, ale nie dla wszystkich są bezsensowne, więc już nie piszcie o tym
_________________
Good night white pride
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 27 Maj 09, 15:10   

Dla mnie lepszy jest Wilk. Według mnie jest jednym z najlepszych władców (gospodarka, wojsko itp.) na pustyni. Fryderyka zaliczam do bardziej niższych sfer.
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Piotrek 
Burżuj


Wiek: 24
Posty: 188
Skąd: Syców
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 5/3/3
Wysłany: 27 Maj 09, 15:45   

Ja uważam że jest wilk lepszy ma w obronie balisty smolne rowy i wilcze doły, ma także lepszą obronę......
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 27 Maj 09, 18:50   

fryderyk często wysyła pojedyńcze katapulty i rycerzy, którzy niszczą budynki, ma trochę gorszą obronę, atak porównywalny, ale częstszy
_________________
Good night white pride
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 30 Czerwiec 09, 09:08   

Ponceriusz duża litera na początku zdania i "." na końcu zdania... Fryderyk kojarzy mi się z taką osobą przechwalającą swoje siły... Wilk też taki jest, ale co prawda może się przechwalać, bo posiada nieprzeciętną armie... Zbrojni, pikinierzy, kusznicy, katapulty...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 30
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 30 Czerwiec 09, 09:27   

Wilk za przemyślne (mniej więcej) działania.
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Lord Radek I 
Wolny chłop

Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 16 Lipiec 09, 17:48   

Oczywiście , że Wilk. Ma lepszą gospodarkę , obronę i atak. Jedynym plusem Fryderyka jest to , że już na samym początku atakuje konnymi.
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 16 Lipiec 09, 21:24   

Wilk dostosowuje swój zamek do miejsca i środków na rozbudowę, czego nie można powiedzieć o Fryderyku. Zamek Wilka w prawie każdym z wariantów jest lepszy od zamku Fryderyka. Poza tym Wilk atakuje z większą siłą niż Cesarz. Lepszy jest Wilk.
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 29
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 27 Styczeń 10, 10:01   

Moim zdaniem wygra Wilk. Ma lepszą defensywę i silniejsze ataki. Fryderyk posiada dobrą gospodarkę, ale to nie wystarczy by pokonać angielskiego diuka ;].
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 29
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 28 Styczeń 10, 17:12   

Ostatnio przeszedłem kilka mapek z Wilkami i powiem Wam, że Volpe jest jedynym botem, z którym miałem kłopoty od dłuższego czasu :) . Nawet w walce 1 vs. 1 może ostro nam wjechać w miasto. Dlatego podczas walk z Wilkiem zdecydowałem się na budowę małych zameczków, łatwiejszych do obrony.
Atak angielskiego diuka jest bardzo silny jak na bota. Używa Pikinierów, Wojowników, Kuszników, Katapult, Balist Ogniowych... Naprawdę, czasem może nieźle nam pomieszać szyki.
Zaś obrona - bardzo zróżnicowana i czasem nawet trudna do przejścia. Kiedy grałem w Ostrzegawcze Bębny, ostatni Wilk skosił 3 moje ataki, dopiero czwarty przyniósł oczekiwany sukces. Wiem, że można to uznać za efekt słabego grania, ale do tej pory zawsze mój pierwszy atak odnosił sukces. A więc Wilk jest naprawdę potężnym władcą, na pewno silniejszym od Fryderyka :) .
 
 
 
marczewek 
Wędrowiec

Posty: 18
Medale: Brak

Wysłany: 4 Luty 10, 14:43   

Pewnie wilk,
ale to też zależy od tego jaki zamek wybuduje...
bo czasem te jego zameczki są jakieś niemrawe.
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

  Wysłany: 24 Czerwiec 10, 13:23   

Oczywiście nasz stary poczciwy Wilk :-) :-):-) A fryderyk nie ma żadnych szans z nami gdy mamy sporo łuków, kuszy na murach oraz mangonel balist itp. ale radze i tak dać sobie sporo zbrojnych z europy koło siedziby. :mrgreen:
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 33
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 13 Lipiec 10, 12:33   

Hmm , robią podobne rodzaje jednostek a mimo wszystko wilk obraca w pył zamek fryderyka :) a to dlatego że Fryderyk strasznie wolno szkoli żołnierzy , ponadto zrobiłem test i gdy Fryderyk miał 50 wojska to armia wilka liczyła ponad 200 żołnierzy:)

Przez tą słabośc Fryderykowi mogą sprawic kłopot teoretycznie słabsi przeciwnicy , którzy bardzo szybko szkolą armię np wąż
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 24
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 13 Lipiec 10, 17:04   

Oczywiście że wilk , Fryderyka ja pokonam za pierwszym razem z armią z ponad 50-ciu żołnierzy , wilk ma lepszy zamek i wiecej żołnierzy.
 
 
Schadow 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 20
Skąd: Sucha Beskidzka
Medale: Brak

Wysłany: 20 Lipiec 10, 15:41   

Według mnie jest to Wilk. Niedawno grałem w misję ja na Wilka, tyle że on ma 40000zł, a ja 3000zł nie miałem z nim problemu, ale widok twierdzy Wilka zrobił na mnie wrażenie, pełno wież, a na nich kusznicy, łucznicy i balisty wydaje się, że oblężenie będzie trwało długo, ale miał bardzo słaby punkt mała brama na zachodzie od głównej prowadząca zaraz do siedziby lorda nie była osłonięta fosą, pułapkami czy murem tam też ruszyłem i spokojnie go pokonałem. Wilk jest jednym z najlepszych botów gdy gra przeciwko innemu, lecz gdy spotka się z graczem szukającym słabych punktów nie jest taki straszny choć ma wiele plusów.
_________________
Twierdza rządzi! ;P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz