ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Plany

Czy masz czas i chęć na kontynuowanie kampanii? (oczywiście wybieramy tylko pierwszą odpowiedź xD)
tak, mam aż nadmiar chęci i gotów jestem... wziąć się do pracy...
66%
 66%  [ 2 ]
nie
33%
 33%  [ 1 ]
Głosowań: 3
Wszystkich Głosów: 3

Autor Wiadomość
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 17 Marzec 11, 19:51   Plany

Na razie trochę stoimy z tego co widzę.
Ja nie za często wchodzę na forum, wiec nie zaklepałem dziesięciu misji, tylko jeden Tabor.
Powoli go sobie robię w tempie 0,5 kamyka na tydzień. Mogę przyśpieszyć i chyba to zrobię.
Jak to skończę to mamy dwa rozdziały zrobione i wydaje mi się, że ten genialny pomysł, żeby wystawiać mapy dopiero po zrobieniu 75% wydawał się genialny tylko na początku. Przynajmniej mi. W takim tempie to do połowy nie dojdziemy.
Tak więc mój plan jest taki, żeby otworzyć trzeci i czwarty rozdział do zaklepywania i zaczynamy wystawiać pierwszy.

Piszcie co o tym sądzicie i jakie pomysły, co teraz robić. I niech nikt nie wpada na pomysł, że kampania umarła, bo to już nudne. Trochę optymizmu ;) .
_________________
Good night white pride
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 17 Marzec 11, 20:36   

Nie wiem czy sens zakładać nowy temat, więc:
Kto ma jeszcze Twierdzę? ;-)
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 17 Marzec 11, 21:02   

Artut97, jak już pisałem mam tylko SH C : (
_________________

 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 18 Marzec 11, 14:04   

Oczywiście, że będę robił kampanię. Tak ogólnie, to możemy zacząć wystawiać mapy, tylko troche przyśpieszyć tempo. Sam się przyznaję, okres "tworzenia" mojej najnowszej mapy (Nekmierz) trwał 2-3 tyg. a realna praca trwała 2 dni. Myślę, że tu nie jestem jedyny, ktory coś robi w żółwim tępie. Proponuję też, aby wszyscy testowali czyjeś mapy i wchodzili cześciej na forum. Straciliśmy 2 testerów, a właściwie 3, bo przemusio nie może nam oceniać map. Tak więc i mapmakerzy (wszyscy) powinni testować. Szczególnie apeluję o ocenienie mojej misji, bo zainteresowanie nią wynosi 0.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 18 Marzec 11, 16:22   

W celu zwiększenia zainteresowania proponuje zreauploadować, bo mapa wygasła :roll: .
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 11, 09:58   

No i znowu stop. Zainteresowanie nie może być chwilowe, tutaj krótki przebłysk i znowu sytuacja 'ala Alexander. Wg mnie można i teraz wystawiać, bo u nas nie widzę motywacji. Kilku naszych nowych teamowców starcilo Sh, więc powinnismy jeszcze lepiej pracować. Jeśli dalej nie będzie zainteresowania, no to sam będę musiał się zająć kampanią.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 11, 20:46   

Jestem za wstawieniem misji pierwszego rozdziału od razu. Chyba trzeba też będzie zrobić kolejną kontrolę aktywności wszystkich uczestników tego projektu.

Jak rozumiem, wersje finalne(z odprawami) wszystkich map z pierwszego rozdziału są gotowe? Nie jestem w stanie sprawdzić, bo dzięki "komuś" mam wykasowane wszystkie gry z komputera, razem z zapisami.
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 27 Marzec 11, 14:24   

Lepiej wystawiać pojedyńczo, bo jak tak będziemy wystawiać razem to będzie mniejsze zainteresowanie.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz