ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
SHL- czy to był dobry pomysł?
Autor Wiadomość
Zawisza Czarny 
Wędrowiec


Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 18 Luty 09, 13:45   

Jak dla mnie to SHL jest niczego sobie. Nie przeszkadzają mi za bardzo klimaty fantasy , fabuła opowiada ciekawe historie Legendarnych wodzów. Miło popatrzeć na jednostki których nie widzieliśmy w poprzednich częściach. Mimo iż nie jest to ta sama Twierdza to czasem fajnie jest sobie popykać w coś "innego." Grałem już we wszystkie części SH (oprócz Extreme ale to podobno kicz :-/ ) i nadal nie wiem która najbardziej mi się podoba. Każda ma swoje osobliwe plusy i minusy więc nie można mierzyć ich równą miarką.
Pozdrawiam... :-D
_________________
"Wolał krew mężnie przelać, niż życie ocalić."
 
 
Markiz93 
Wędrowiec

Wiek: 30
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Medale: Brak

Wysłany: 5 Marzec 09, 18:49   

Mnie ta gra również bardzo się podoba, lecz szkoda, że zabrakło takiego realizmu gospodarki z Twierdzy 2.
 
 
Lord Adam II 
Wędrowiec


Wiek: 24
Posty: 15
Skąd: Z Ptaszkowej
Medale: Brak

Wysłany: 22 Maj 09, 18:46   

Jest fajna, lepsza od S2, ale nie pobije krzyżowca...
_________________
Wojny zaczynają się, kiedy chcesz, ale nie kończą się, kiedy prosisz.
Oto Niccolo Machiavelli
 
 
 
intel005 
Mieszczanin


Gra w: Strongold Crusader, Stronghold Legends
Posty: 103
Medale: Brak

Wysłany: 12 Sierpień 09, 09:27   

Bardzo podoba mi się ta gra. Uważam, że ona wniosła do strongholda coś dzięki czemu nie można się od niej oderwać. Na początku grałem w szlak legend nie mogłem przejść misji na Vlada, ale ponawiałem próby aż udało mi się przejśc tą misje.
 
 
Prescot 
Burżuj


Posty: 194
Medale: Brak

Wysłany: 12 Sierpień 09, 17:16   

Moje zdanie jest takie że SH2 jest lepsze od SHL. Legends oferuje nam 2x mniej budynków obronnych co za tym idzie twierdza już nie jest twierdzą.
_________________
6023179
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

  Wysłany: 12 Sierpień 09, 18:22   

Cytat:
Według mnie:


Grafika: Obie gry działają na tym samym silniku graficznym. Lecz jednak SH L przebija grafike Stronghold 2. Nie tylko wyglądem ale i SH L mniej się przycina.

Ocena: Grafika
Stronghold 2 6/10 Sh L 7/10

Dźwięk: W obu grach odgłosy są ładne. Odgłosy ludzi, hołt dla nas od żołnierzy, teksty przeciwników. Dosłownie palce lizać. W SH L głosy są lepsze gdyż można słuchać hołtów nowych żołnierzy oraz okrzyków potworów.

Ocena: Dźwięk
Stronghold 2 7/10 Sh L 9/10


Grywalność: Nie ma co się rozpisywać. Stronghold 2 jest lepsze grywalnie przez więcej budynków i więcej opcji zamku. Takich jak: uczty lordowskie, tańce lordowskie, odpadki, szczury i przestępczość.

Ocena: Grywalność
Stronghold 2 9/10 Sh L 7/10

Ostateczny wynik:
Stronghold 2 22/30 Sh L 23/30

Jak widać Sh L Przebiło Stronghold 2 tylko jednym punktem. A wynik ankiety według mnie to numer czwarty. Sh L Przebija SH2.


Żeby było wiadomo: ja to pisałem :mrgreen:
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
SirGabriel063 
Wędrowiec


Wiek: 24
Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 16 Luty 10, 15:22   

Dla mnie ta gra to kiepski pomysł. :-/
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 16 Luty 10, 18:58   

Powiem tak: sam pomysł jest całkiem niezły, angielskie legendy, podania, etc. należą do ciekawszych. Fabuła też dość ciekawa. Grafika nawet nienajgorsza. Ale kompletnie nie pasuje do Strongholdów. SH to seria realistycznych gier (przynajmniej tak mi się kojarzy), wsadzenie w nią świata fantasy było złym pomysłem. Krótko mówiąc: pomysł dobry, ale nie pod nazwę Stronghold.
 
 
 
McGregor 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Deluxe, Twierdza Krzyżowiec
Wiek: 26
Posty: 50
Skąd: Z Polski
Medale: Brak

Wysłany: 15 Maj 10, 14:06   

Podoba mi się to, że włócznicy rzucają włóczniami, a walczą mieczami
Ale do rzeczy:
Ogólnie gra mi się nie podoba, ponieważ Fantasty + Twierdza = Każdy wie, że to nie dobre połączenie.
_________________
Kontakt: e-mail: usio@poczta.onet.pl Skype:Usiek01 Komórka:[T A J N E]
fax: się zgubił
 
 
bowany 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 18 Styczeń 11, 16:47   Wole ...

Nie lubię gier fantastycznych, no ale czym by się różniła twierdza 2 od twierdzy legenda gdyby nie było w niej smoków itp.
 
 
Artok 
Wolny chłop


Gra w: cRPG, RTS, FPS
Wiek: 25
Posty: 50
Skąd: Okolice Warszawy
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 16 Marzec 11, 13:09   

Gra jest bardzo fajna , dużo lepsza niż T2
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz