ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Połączenie forum Pobieralnia i Edytor Map
Autor Wiadomość
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 22 Styczeń 11, 21:40   Połączenie forum Pobieralnia i Edytor Map

Od samego początku istnienia tego forum zastanawiało mnie po co są dwa fora o tym samym celu - prezentowania swoich map (z tym, że w Edytorze Map mozna jeszcze dyskutować o jakichś rozwiązaniach). Bardzo mnie to dziwiło, ale cóż - nie moja rzecz ;) . Teraz, po założeniu przez Taya tematu z jego mapami w Pobieralni zdziwienie powróciło - po jaką cholere są dwa fora traktujące o tym samym ? - pomyślałem. Tylko wprowadza to zamęt - jedni wstawiają swoje mapy w Edytorze Map, drudzy w Pobieralni. Generalnie na forum tłoku nie ma, a co za tym idzie, wydaje mi się, że dwa takie same działy są zbędne i tylko wprowadzają chaos w mapkach graczy. Stąd moja inicjatywa, aby złączyć oba te działy w jeden - naturalnie o nazwie "Edytor Map" ;) .

Liczę na pozytywne rozpatrzenie tej sprawy (xD) lub przekonywujące argumenty :) .
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 23 Styczeń 11, 12:43   

Też jestem tego samego zdania co Siwy. Nie potrzeba dwóch działów o takim samym znaczeniu. Ich jedyną różnicą jest to, że w "Edytorze map" są jeszcze rozmowy o trickach, problemach itp, a w "Pobieralni" kilka razy Mefisto wystawił modyfikacje zamków botów w SHC. Na takie małe różnice nie trzeba aż dwóch działów. Tak więc jestem za połączeniem.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 23 Styczeń 11, 13:09   

Jestem nieco odmiennego zdania, niż Siwy i wojownik. Uważam, że zamiast łączenia działów lepiej byłoby zaznaczyć, że w Pobieralni znajdować mają się jedynie gotowe twory, niekoniecznie kampanie czy mapy, lecz także inne pliki, które są porozrzucane po całym forum. Wymagałoby to jednak poprzenoszenia dość dużej ilości tematów.

Gdyby ten wariant nie wchodził w grę, jestem za połączeniem działów.
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 27
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 23 Styczeń 11, 13:09   

Tak samo zastanawiało mnie to... w Pobieralni powinny być np. tylko Mody i przeróbki zamków botów, a w Edytorze tylko mapy i porady.
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 23 Styczeń 11, 13:26   

Te działy z założenia miały mieć różne przeznaczenie.
Pobieralnia - na różne pliki, dodatki, gotowe paczki map.
Edytor map - rozmowy o tworzeniu map, prezentacje swoich prac w trakcie tworzenia.

Niestety ani ja, ani moderatorzy nie dopilnowali, żeby nie mieszać tematów. Przedyskutujemy ten problem i podejmiemy decyzję za kilka dni (jak nie zapomnę ;) ).
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 23 Styczeń 11, 16:04   

ja bym zaczął bardziej pilnować i poprzenosić odpowiednie tematy, żeby odzyskać porządek.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 23 Styczeń 11, 18:59   

Przypuszczam, że właśnie trzeba będzie to wszystko poprzenosić bo innej rady nie ma. Zmieni się trochę regulamin działu i powinno być ok.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz