ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Najdziwniejsze przypadki w grze :D
Autor Wiadomość
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 10, 06:47   

Mi się coś takiego wydarzyło na starym kompie. Tyle że wrogi konny łucznik nie strzelał do moich na wieżach, a moi nie strzelali do niego. Grałem z polakiem. Mówił że nie może nim ruszyć. Mówił że jak na niego klika to pojawia się tylko pasek życia. Brak interfejsu... To na pewno był jego konny łucznik... Bo miał taki sam kolor...
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
wojtas630 
Wędrowiec


Gra w: Crusader :)
Wiek: 30
Posty: 17
Skąd: Głuchołazy
Medale: Brak

Wysłany: 4 Kwiecień 10, 18:50   

(Do jedikarix i Gad)... Szkoda że nie dodaliście screnna :D 8-)
_________________
"Moi Ludzie Są Szybsi Niż Wiatr, Bardziej Cisi niż Wąż...Masz Racje Że Się Ich Obawiasz"

Nizar The Silent (Cichy)
 
 
 
Hawk 
Wędrowiec


Gra w: Warchest
Wiek: 29
Posty: 8
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15 Sierpień 10, 15:50   

Z tym marszalkiem to byl zwykly bug ja tez tak umiem np. jedzie lucznik konny arabski i dajesz go tak by lecial po prostej linii , naciskasz na mur maly lub duzy i gdy prawie kon dotknie kursora to ty stawiasz mur i włala kon jest na murze

ja kiedys tez mialem dziwny przypadek lecz nie robilemm ss wlocznik jednostka szczura byla w rzece nie chodzi mi o fose tylko o normalna rzeke
 
 
Schadow 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 20
Skąd: Sucha Beskidzka
Medale: Brak

Wysłany: 19 Sierpień 10, 10:04   

Grałem w jedną z misji Krucjaty, zbudowałem 6 sadów jabłoni, ale w jednym nie było drzew tylko domek i płot + gościu nie zbierał owoców w swoim sadzie tylko w pozostałych sadach, gdy owoce dojrzały.
_________________
Twierdza rządzi! ;P
 
 
 
adriannn 
Wolny chłop


Gra w: 1, Crusader
Wiek: 27
Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 20 Sierpień 10, 06:08   

Wczoraj jak to przeczytałem i potem włączyłem crusadera, też tak miałem :lol:
 
 
Dawid 
Wędrowiec

Gra w: strongholdn, crusader v1.1
Wiek: 28
Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 25 Sierpień 10, 16:44   

Elo, jeszcze w to gracie ? Ja kiedyś w to grałem, ale miałem przerwy chyba ze 2 lata, a widzę że nadal naparzacie w ta gierkę ;) No to schowajcie sobie króla w bramie, jak król wejdzie do bramy to ją zamknijcie, a potem kliknijcie ( spacje ) budynki się skurczą, a króla nie ma ;)


Może jakieś przecinki, ogonki ?
- Bordinio
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 25 Sierpień 10, 19:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
jamesiorek 
Wolny chłop

Gra w: Twierdza, twierdza krzyżowiec
Wiek: 30
Posty: 84
Skąd: Lublin
Medale: Brak

Wysłany: 13 Wrzesień 10, 19:17   

Znacie może taki trik ?

Stawiacie ile chcecie muru i bramę (ma być tak aby brama była przy murze)

Dajecie np. pałkarza i każcie mu wejść na mur, ale kiedy on wchodzi na bramę, to szybko kasujecie tę bramę

Pałkarz jest na murze - każecie mu zejść z tego muru i znowu każecie mu tym razem wejść - Wchodzi na mur , jak asasyn co nie ?

p.s Czasami się nie udaje... Nie trzeba szybko, tylko trochę szybciej niż normalnie (chyba)
_________________
Późno już Ser, nie jesteś zmęczony?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz