ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem techniczny] nie moge zainstalowac
Autor Wiadomość
gobu 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

  Wysłany: 2 Maj 10, 10:12   [problem techniczny] nie moge zainstalowac

witam i prosze o pomoc o tuż mam taki problem ze jak wsadzam plyte to mi zaczyna czytac i wyskakuja blad ze nie moze uruchomic. i nie moge jej zainstalowac prosze o pomoc dodam ze mam windowsa viste
 
 
intel005 
Mieszczanin


Gra w: Strongold Crusader, Stronghold Legends
Posty: 103
Medale: Brak

Wysłany: 2 Maj 10, 14:42   

Pewnie płyta zbyt porysowana/zabrudzona. Spróbuj ją wyczyścić. Co dokładnie za błąd pokazuje się?
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 2 Maj 10, 15:47   

Spróbuj tak: Mój komputer->kliknij prawy na płytę-> wybierz eksploruj-> wyszukaj instalkę i zainstaluj. U mnie też autorun jest zwalony i trzeba ręcznie odpalać instalację.
 
 
 
skrzypas 
Wędrowiec

Gra w: Twierdza 2 Deluxe 1.4
Wiek: 38
Posty: 5
Skąd: Bydgoszcz
Medale: Brak

Wysłany: 19 Maj 10, 22:19   

Jeśli okaże się że i tak z płytą jest coś nie tak i są błędy podczas odczytywania to polecam program BadCopy Pro v4.1 który potrafi odzyskać wszystkie dane z uszkodzonej lub porysowanej płyty. Ewentualnie można spróbować utworzyć obraz ISO tej płyty programem UltraISO włączając opcję "Ignoruj błędy odczytu" wtedy program zapisze całą płytę na dysku a w momencie wykrycia błędu uruchomi proces powolnego i szczegółowego odczytu. Taki proces może trwać bardzo długo ale zapewniam że wynik będzie imponujący.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz