ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Śmierć prezydenta!
Autor Wiadomość
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 10, 07:36   Śmierć prezydenta!

Właśnie na prawie wszystkich kanałach telewizyjnych leci o tym że prezydent Kaczyński i jego żona zginęli! Lecieli samolotem na jakąś uroczystość i przy lądowaniu samolot zaczepił o drzewa i się zapalił. Podobno cała załoga zginęła w pożarze. Samolotem leciało chyba 70 coś ludzi czy jakoś tak.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
Ostatnio zmieniony przez Kacper 3 Październik 11, 08:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 10, 08:14   

(EDIT) 96 osób straciło życie, a samolot leciał do Katynia. Tragedia, bo tyle osób straciło życie, a za tragedię narodową uznawać będzie się śmierć samego prezydenta. Chociaż to, że go nie lubiałem, nie życzyłem mu oczywiście śmierci. Ale za ponad setkę osób odprawi się parę mszy i być może zapomni, natomiast prezydenta popamięta się na całe lata. To nie fair w stosunku do ofiar i ich rodzin. To dziś rano nie mieści się jeszcze w głowie i tak. Teraz do wyborów w Polsce rządzić będzie wiceprezydent, i nie wiadomo, jak sytuacja będzie wyglądała na bieżąco. Chciałbym też, byście pamiętali o ofiarach, bo sam prezydent to jedna osoba z wielu które zginęły.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
Ostatnio zmieniony przez thompson 11 Kwiecień 10, 09:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 10, 08:28   

Tak, przez to, że zginął prezydent śmierć innych osób lecących samolotem zeszła na drugi plan i to jest dopiero nie fair.
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 10, 08:32   

Straszna tragedia, na Polsat News pokazali resztki samolotu. Rozerwany na drobny mak. To potężny cios dla wszystkich...

@ W Polsce rządzić Bronisław Komorowski, Marszałek Sejmu.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 10, 08:35   

Tak, konstytucja mówi, że w takich przypadkach rządzi Marszałek Sejmu.

Podali nieoficjalnie, że dwie osoby nie wsiadły na pokład samolotu przy starcie. Co wy na to?
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Kwiecień 10, 08:49   

davis140,
Mowa o Tusku i okims jeszcze. Mi najbardziej szkoda Wasermana ;/
_________________

 
 
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 10, 08:55   

Nie sądzę, aby informacja o Tusku była prawdziwa, bowiem był on już przecież w Katyniu kilka dni temu. Na samolocie były zarejestrowanych 89, na pokładzie było jednak 88.
 
 
 
Kiroyaku 
Osadnik


Gra w: Sh 1 deluxe i Shc
Wiek: 25
Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 10, 09:07   

To był cios dla całego państwa , próba dla nas. Zobaczymy co z tego wyniknie.
A podobno ten samolot był " latającą trumna" bo był baaaaaaaaardzo stary.
 
 
Pipowski 
Wędrowiec

Gra w: SH1,SHC
Wiek: 26
Posty: 15
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 10 Kwiecień 10, 15:57   

Ku*wa i znów 3 tygodniowa żałoba.W dupie mam prezydenta nigdy go nie poznałem i nigdy mi go nie było żal. Rzeczywiście Cios dla Polski i Polskiego rządu ale co ma do tego telewizja?
Żałoba powinna być w sercach a nie w Telewizorze że nie można nic normalnego obejrzeć.
Szlag mnie trafia za każdym razem jak jest żałoba To jest nie fair przecież non-stop ktoś umiera i jakoś nie ma żałoby tylko jak ktoś ważniejszy umrze Dla mnie taka żałoba jest bez sensu jedna taka żałoba i 2 tygodnie będą się "świecić" świeczki na naszej-klasie i Gadu-Gadu

I na dodatek jest mówione tylko o Kaczyńskim a o innych ofiarach prawie nic nie mówią :(
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 10, 18:44   

Chcąc nie chcąc zginęli tam nasi rodacy, jak to mówią elita III RP. W obliczu śmierci nie wyciąga się potknięć, słabości, błędów, ale tylko dobre rzeczy. Oni zasłużyli się dla Polski i zasługują na pewne działania z naszej strony, które pokażą, że jesteśmy z rodzinami ofiar. One teraz przezywają prawdziwy dramat i potrzebują wsparcia. Po to jest m.in. telewizja i ludzie, którzy są filmowani jak zapalają znicze itd.
To są ludzie i nie powinno się przeżywać ich śmierci jakby się nigdy nie wydarzyła. Niestety Polska została też pozbawiona zacnych Polaków oraz dowódców kategorii wojskowych takich jak marynarka, lotnictwo, wojska lądowe itd. Taka tragedia działa tak samo jak gdyby była zamachem.

Rozumiem, że można się zmęczyć i znudzić tym całym gadaniem w kółko, ale czasami trzeba znieść pewne rzeczy z szacunku do ludzkiego życia.
 
 
 
Alexander I 
Wolny chłop


Gra w: SH1, SHC, SH2
Wiek: 30
Posty: 85
Skąd: Z Polski
Medale: Brak

  Wysłany: 10 Kwiecień 10, 20:28   

Pipowski napisał/a:
Ku*wa i znów 3 tygodniowa żałoba.


żałoba trwa 1 tydzień :cry: :cry: :cry:
_________________
Kliknijcie w to:

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=59587

Wy nic nie stracicie ja trochę zyskam
 
 
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 11 Kwiecień 10, 08:48   

Pipowski napisał/a:
Szlag mnie trafia za każdym razem jak jest żałoba To jest nie fair przecież non-stop ktoś umiera i jakoś nie ma żałoby tylko jak ktoś ważniejszy umrze Dla mnie taka żałoba jest bez sensu jedna taka żałoba i 2 tygodnie będą się "świecić" świeczki na naszej-klasie i Gadu-Gadu


Zastanów się, jaka śmierć skłania do wprowadzeniu żałoby narodowej, śmierć jednego człowieka, np. ze starości, czy może śmierć 96 osób w katastrofie samolotu? Kiedy spłonął hotel w Kamieniu Pomorskim w 2009, nie zginął nikt z władzy państwowej a i tak ogłoszono żałobę. Historia mówi, że żałoby nie ogłaszało się tylko i wyłącznie z powodu śmierci prezydentów. A świeczki na naszej-klasie i gadu-gadu są umieszczone po to, aby uczcić pamięć zmarłych, podobnie jak zmiana ramówki w telewizji. Jeżeli ci to przeszkadza, nie wchodź przez tydzień na naszą-klasę i nie włączaj telewizora, skoro tak cię to denerwuje.
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 11 Kwiecień 10, 09:22   

davis140 napisał/a:
Tak, konstytucja mówi, że w takich przypadkach rządzi Marszałek Sejmu.


U nas Marszałek Sejmu jest jednocześnie wiceprezydentem.

[ Dodano: 11 Kwiecień 10, 09:57 ]
Teraz jesteśmy jednocześnie bez dowództwa wojskowego. A samolot był gruntownie wyremontowany, więc nie ma mowy o wadach stanu technicznego. Pilot miał za krótki pas w Smoleńsku, więc skierowano go do Mińska lub zaproponowano mu też Moskwę. Ale pilot był zestresowany, bo zapewne wiedział o zdarzeniu, gdy pilot nie posłuchał się prezydenta i nie wylądował w Gruzji. Więc ten, chcąc wypełnić prośbę prezydenta, dwa razy krążył nad lotniskiem i wylądował za trzecim razem, ale gdy okazało się, że nie starczy mu pasa chciał szybko się poderwać ale nie zdążył i zahaczył o drzewo. Żaden pilot nie wykonałby takiego manewru, chyba, że rozkaz kogoś z samolotu. Pewnie pilot pod presją prezydenta chciał jak najszybciej wykonać lot. To samo prezydent kazał pilotowi w Gruzji, ale ten odmówił. Mamy więc prawo podejrzewać, że to sam Lech Kaczyński przyczynił się do rozbicia samolotu, mimo przeciwwskazań wszystkich wież kontrolnych w okolicy.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 11 Kwiecień 10, 16:51   

Pipowski zastanów się nad tym co piszesz.
_________________
|M|pr0
 
 
Pipowski 
Wędrowiec

Gra w: SH1,SHC
Wiek: 26
Posty: 15
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 13 Kwiecień 10, 12:35   

[b:b9195d8a22]Marori[/b:b9195d8a22]


Ale żeś wniósł do rozmowy...


[quote:b9195d8a22]żałoba trwa 1 tydzień :cry: :cry: :cry: [/quote:b9195d8a22]

Kiedy to pisałem nie wiedziałem ile będzie trwać żałoba



Kończę pisać w tym temacie [color="red:b9195d8a22"]je***i[/color:b9195d8a22] hipokryci non-stop były się z niego śmialiście i wytykaliście jego błędy a teraz kiedy nie żyje to tylko ' och to był dobry człowiek tyle zrobił dla Polski'

[color=green:b9195d8a22]Niestety warn. Możesz poprosić Odyna, jeżeli chcesz się odwołać.
- Bordinio[/color:b9195d8a22]
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 13 Kwiecień 10, 14:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz