ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Kto powinien zostać prezydentem Polski?
Autor Wiadomość
MaxMacior 
Burżuj


Gra w: Null
Posty: 151
Skąd: Sam nie wiem...
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 19 Październik 09, 17:45   

Bordinio napisał/a:
No cóż może masz rację. Może w końcu rozpoczęłaby się era robienia, a nie mydlenia oczu. Najbardziej wkurza mnie to, że ludzie są w polityce dla własnej kieszeni. Nie obchodzą ich inni, tylko własna kasa, która grubo idzie z naszych portfeli. Czas najwyższy wywalić całą tą padakę z tego Sejmu i Senatu..... Myślę, że jeden król i kilku doradców wystarczyłoby, a Polska dzięki temu zaczęłaby wykorzystywać to co marnują te świnie rządowe.


Z tym się z tobą zgodzę. Jak na razie odpowiedniego człowieka dla mnie nie ma. Więc jak znajdzie się taki człowiek to piszcie na PM (PW). Jak narazie to są same diabły (przenośnia). :evil:
 
 
 
Prescot 
Burżuj


Posty: 194
Medale: Brak

Wysłany: 19 Październik 09, 19:00   

Cytat:
Z tym się z tobą zgodzę. Jak na razie odpowiedniego człowieka dla mnie nie ma. Więc jak znajdzie się taki człowiek to piszcie na PM (PW). Jak narazie to są same diabły (przenośnia). :evil:


Akurat na stanowisko prezydenta jest wielu kandydatów jednak ty sądzisz że to jest jakieś-super ważne stanowisko że musi wejść na nie super mądra osoba? Może i tak, ale wystarczy osoba która dobrze się reprezentuje i jest w miarę kompetentna. Taką osobą jest dla mnie Radosław Sikorski. Nie będzie już żadnego veto jak za Kaczyńskiego bo jest on w PO.
_________________
6023179
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 19 Październik 09, 19:15   

Jak dla mnie veto jest po to, aby można się było sprzeciwić, coś zablokować. Żeby uważać kogoś za dobrego kandydata tylko dlatego, że nie zgłosi veta? Dla mnie trochę bez sensu.

Prescot napisał/a:
dobrze się reprezentuje

I dlatego ma być głową państwa? :roll:
 
 
Prescot 
Burżuj


Posty: 194
Medale: Brak

Wysłany: 21 Październik 09, 12:27   

Cytat:
I dlatego ma być głową państwa? :roll:


Tak, Polska to nie USA. Podobnie jak prawie wszystkie kraje w Europie tzn - ważniejszy jest premier, prezydent pełni funkcje tylko reprezentacyjne któremu dali możliwość mówienia swojej opinii na jakiś temat bądź podpisywania jakiegoś traktatu, mówienia veta. I nic więcej. A Sikorski sądze że byłby 2x lepszy od dotychczasowych prezydentów zwłaszcza że pełnił stanowisko ministra obrony narodowej.
_________________
6023179
 
 
Hakermaker 
Wędrowiec


Gra w: Twierdza
Wiek: 26
Posty: 4
Skąd: jest twoja babcia
Medale: Brak

Wysłany: 28 Listopad 09, 17:52   

Co do prezydenta to z pewnością Palikot.
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 12 Styczeń 10, 21:57   

Prezydentem? Jolanta Kwaśniewska, czy jest ktoś inny nadający się na to stanowisko? :)
Wtedy powstałaby dynastia Kwaśniewskich i ,,kontynuacja tradycji rodzinnych" przez kolejne pokolenia. Kto wie? Może Kwachole władaliby nami tyle co Jagiellonowie? :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz