ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Kto powinien zostać prezydentem Polski?
Autor Wiadomość
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 12 Maj 09, 19:34   Kto powinien zostać prezydentem Polski?

Jak w temacie. Dla mnie Palikot albo Sikorski, bo tak naprawdę kogo innego nie ma...
_________________

 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 12 Maj 09, 20:09   

Palikot zawsze coś wymyśli tak jak z tą świnią przynius do studia hehehe.Wole Sikorskiego.
 
 
Drangir 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 12 Maj 09, 20:38   

Szaman z wioski Togo, zdecydowanie.
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 14 Maj 09, 11:46   

Moim zdaniem lepszego od Kaczyńskiego narazie nie ma.
Przecież on nie jest w stanie nic zrobić ponieważ PO kieruje rządem (tak na marginesie PO to po niemiecku d*pa)
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Malcolm 
Burżuj


Wiek: 32
Posty: 164
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 14 Maj 09, 18:40   

Ktokolwiek kto nie robiłby wiochy i nie wetował ustaw.
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

  Wysłany: 15 Maj 09, 18:49   

Jacek Kurski.
_________________
|M|pr0
 
 
Malcolm 
Burżuj


Wiek: 32
Posty: 164
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 15 Maj 09, 19:20   

Marori napisał/a:
Jacek Kurski.

Chyba bym się wtedy z Polski wyprowadził :) .
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 15 Maj 09, 21:31   

Malcolm napisał/a:
Marori napisał/a:
Jacek Kurski.

Chyba bym się wtedy z Polski wyprowadził :) .


Droga Wolna! ;)
_________________
|M|pr0
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 15 Maj 09, 22:16   

Kononowicz zdecydowanie! :D
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Huangdi 
Osadnik

Posty: 33
Skąd: Warszawa
Medale: Brak

Wysłany: 24 Czerwiec 09, 14:07   

Tak na poważnie to chyba Sikorski, aczkolwiek możliwe, iż w niedalekiej przyszłości pojawi się nowe zjawisko na scenie politycznej... chociaż Palikot też jest ciekawym rozwiązaniem na chwilę obecną.
 
 
 
Malcolm 
Burżuj


Wiek: 32
Posty: 164
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 09, 11:16   

Huangdi napisał/a:
Tak na poważnie to chyba Sikorski, aczkolwiek możliwe, iż w niedalekiej przyszłości pojawi się nowe zjawisko na scenie politycznej... chociaż Palikot też jest ciekawym rozwiązaniem na chwilę obecną.

Palikot jako prezydent to IMO dość marny pomysł - prezydent powinien budzić mało kontrowersji
i poza tym niewiele robić :) . Chociaż oczywiście w porównaniu z Kaczyńskim byłby świetny.
 
 
sir Ryszard 
Wolny chłop


Gra w: CS 1.6
Wiek: 26
Posty: 54
Skąd: Napewno nie traficie
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 09, 12:29   

Niech żyj Kononowicz
_________________
Stronghold 4ever ^^

Strasznie długo mnie tu nie było :(
 
 
Huangdi 
Osadnik

Posty: 33
Skąd: Warszawa
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 09, 14:12   

Malcolm napisał/a:
Huangdi napisał/a:
Tak na poważnie to chyba Sikorski, aczkolwiek możliwe, iż w niedalekiej przyszłości pojawi się nowe zjawisko na scenie politycznej... chociaż Palikot też jest ciekawym rozwiązaniem na chwilę obecną.

Palikot jako prezydent to IMO dość marny pomysł - prezydent powinien budzić mało kontrowersji
i poza tym niewiele robić :) . Chociaż oczywiście w porównaniu z Kaczyńskim byłby świetny.


Owszem nie byłby wybitny, ale za to wyrazisty w przeciwieństwie do Kaczorka.
 
 
 
turgon 
Osadnik

Posty: 30
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 09, 14:21   

Marori, w sumie niezła propozycja ;] Choć ja osobiście widziałbym tam Cymańskiego :P
W końcu obydwaj to wybitni politycy.
A Palikot? Mason i żałosny mały człowieczek. Chciwy na dodatek, bo pieniądze przed żoną ukrywał.
Co myślę o Sikorskim? Kolejny sprzedawczyk (agent obcego wywiadu też zapewne, choć musiał się sprzedać też polskiemu, żeby wyjechać za granicę). Na dzień dzisiejszy zdaje mi się, że jego wspaniała "polityka zagraniczna" nic nie osiągnęła. Sprawę stoczni spalił, a to przecież kurde też moje pieniądze były! Ot co!

W mojej opinii najlepszym układem dla dobra Polski jako państwa, a nie kolejnego "stanu" Europy byłby rząd pod przewodnictwem pana Zbigniewa Ziobry. Z silnym parlamentarnym zapleczem w partii rządzącej bez koalicji. Prezydentem mógłby wtedy być ktokolwiek choć chętnie widziałbym tam wymienionego wcześniej przeze mnie Cymańskiego.
_________________
http://rozbojnicy.co.cc/
 
 
 
Huangdi 
Osadnik

Posty: 33
Skąd: Warszawa
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 09, 14:48   

turgon napisał/a:
Marori, w sumie niezła propozycja ;] Choć ja osobiście widziałbym tam Cymańskiego :P
W końcu obydwaj to wybitni politycy.
A Palikot? Mason i żałosny mały człowieczek. Chciwy na dodatek, bo pieniądze przed żoną ukrywał.
Co myślę o Sikorskim? Kolejny sprzedawczyk (agent obcego wywiadu też zapewne, choć musiał się sprzedać też polskiemu, żeby wyjechać za granicę). Na dzień dzisiejszy zdaje mi się, że jego wspaniała "polityka zagraniczna" nic nie osiągnęła. Sprawę stoczni spalił, a to przecież kurde też moje pieniądze były! Ot co!

W mojej opinii najlepszym układem dla dobra Polski jako państwa, a nie kolejnego "stanu" Europy byłby rząd pod przewodnictwem pana Zbigniewa Ziobry. Z silnym parlamentarnym zapleczem w partii rządzącej bez koalicji. Prezydentem mógłby wtedy być ktokolwiek choć chętnie widziałbym tam wymienionego wcześniej przeze mnie Cymańskiego.


Ulalala
Mason - zło wszelakie niszczące biednych i uciemiężonych zwolenników prawicy. Sikorski to ruski agent sterowany oczywiście przez Mossad. Co z tego, że w poniedziałek inwestor oficjalnie ogłosi kupno dwóch stoczni. Dzięki temu, że sprawę stoczni "spalił" nie będziesz musiał dalej dawać na nie swoich pieniążków. Ale co z tego...
Ziobro premierem - tak wybitny prawnik, z wielkim jak słoń doświadczeniem zawodowym, będzie godnie reprezentował kraj za granicą swoimi zdolnościami lingwistycznymi, ministrem SZ znowu legendarna, poraniona Anna Fotyga (eeee, aaaa, nie wiem, nie mogę powiedzieć, hardcore negotiator) PiS byłby bez koalicji, bo kto chciałby z nimi w nią wejść. Cymański lub Kurski prezydentem - jeden opowiada farmazony, a drugi byłby gotowy złożyć donos na swojego ojca.
Teraz pytania:

Czemu Cymański i Kurski są wybitni?
Po czym poznać masona?
Czy gdybyś miał tyle pieniędzy co Palikot to czy byś chętnie podzielił się nimi z żoną?
Dlaczego naród ma PiS poprzeć?
Dlaczego Sikorski to agent?

Liczę, że jako wybitny znawca polityki odpowiesz mi jasno i bez nerwów na wyżej wymienione pytania.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz