ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Odyn
6 Lipiec 09, 20:03
Problem z kompem!
Autor Wiadomość
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 09, 20:53   Problem z kompem!

Piszę, bo mam mały, ale duży problem :mrgreen: Otóż mam oprogramowanie na komputerze, Windows Xp, tyle, że pirata. Ale nie w tym problem. Ostatnio był u mnie w domu gość, który zmieniał mi jakiś modem od internetu. Później w kompie coś tam grzebał (programował ten modem). Zauważył, że mam pirackie oprogramowanie i coś takiego zrobił co w efekcie końcowym dało, że Microsoft nie wykrywa owego pirata (mam nadzieję, że rozumiecie, ale inaczej tego nie umiem napisać). Od czasu gdy wyłączył to wykrywanie pirackiego oprogramowania, nie mogę włączyć zapory systemu Windows :(

Z powodu niezidentyfikowanego problemu system Windows nie może wyświetlić ustawień Zapory Systemu Windows.

Czy ktokolwiek wie co można by z tym zrobić?

Proszę o pomoc ;)

P.S. Wiem, że Odyn interesuje się informatyką i komputerami, więc jeśli to przeczyta i wie o co chodzi to proszę niech się wypowie.
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 5 Lipiec 09, 20:55   

A pytałeś się tego gościa?

PS Wiesz że nie można mieć pirackiego oprogramowania??
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 09, 20:57   

Nice Friend napisał/a:
Wiesz że nie można mieć pirackiego oprogramowania??


Wiem tata miał kupić, ale jakoś mu się zapomina... Ten gość od piątku przebywa w Krakowie...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 5 Lipiec 09, 20:58   

A możesz zadzwonić?
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 5 Lipiec 09, 21:08   

Cytat:
Wiem tata miał kupić, ale jakoś mu się zapomina...


Ta, jaka ściema xD Nie no żartuję, sam mam pirata, ale na razie nie odczuwam głębszej potrzeby wymiany na oryginalnego, może Windowsa 7 sobie kupię oryginała. Dobra mniejsza z tym.

Gościu zostawił u Ciebie to oprogramowanie ? [A powinien] Jeżeli tak to proponuje formata i tyle... ;)
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 09, 21:10   

Siwy napisał/a:
Ta, jaka ściema xD


Nie no serio, ma kupić, ale jakoś się do tego nie kwapi...

Reinstal, a jak usunąć obecnego? Pamiętam, że Wuja mi kiedyś przez BIOS'a usuwał....
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 6 Lipiec 09, 09:57   

Jak zrobi format to skąd wiadomo, że z modemem się nic nie schrzani ? Skoro gościu go programował to może być też tak, że po sformatowaniu trzeba będzie jeszcze raz go na nowo ustawiać.

Powiedz mi jeszcze, czy automatyczne aktualizacje działają ?


//edit: haha, a jednak :D W necie jest kilka rzeczy, które pomogą. ( np. tu http://www.searchengines....showtopic=76448 )

Nie no, ale jaki cham....Módl się, żeby nie poleciał na policję bo wtedy to CHWDP :D [ Chowaj Windowsa Do Piwnicy]
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 6 Lipiec 09, 20:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 6 Lipiec 09, 20:06   

Na 90% masz pobraną aktualizację - Windows Genuine Advantage. W internecie znajdziesz opis jak się tego pozbyć.
Trafiłeś na bardzo niekompetentnego i chamskiego "fachowca"... Mogę wiedzieć ile zgarnął za tą "narprawę"?

W żadnym wypadku nie rób formata.
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 09, 16:54   

Odyn napisał/a:
Mogę wiedzieć ile zgarnął za tą "narprawę"?


Mnie nie było w domu, ale mama powiedziała, że wziął za to dodatkowo 50 zł :?

Nie wiem czy dużo czy mało, ale sądząc po tym w jakim czasie to zrobił ( ok. 10 min) to zarobek niezły...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 09, 17:35   

A jak zauważył że masz pirackie oprogramowanie? Bo z tego co wiem bez sprawdzania seriala windy nie da się tego sprawdzic. Chyba że jemu tylko o gry chodziło.
A co do tej naprawy którą zrobił. Jest to zwykłe usunięcie wpisów z rejestru. Takie coś jest w internecie na kilku stronach a sam mogę takowe cos pobrac z sieci lokalnej.
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 09, 21:21   

jankes1124 napisał/a:
Mnie nie było w domu, ale mama powiedziała, że wziął za to dodatkowo 50 zł :?

Czasami żałuję, że nie mieszkam w mieście... W mojej miejscowości gdybym zażyczył sobie za tak szybką naprawę 50zł, to drugi raz na pewno bym się z nimi nie zobaczył...

All Filippo, czasami na prawdę widać pirata ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz