ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[kampania] Krucjata
Autor Wiadomość
Lord Pepsi 
Osadnik

Posty: 28
Skąd: KrK
Medale: Brak

Wysłany: 29 Lipiec 09, 13:16   [kampania] Krucjata

Razem z Lordem smerfem robimy kampanie do SH:C pt. "Krucjata". Będzie on przedstawiała wprawy krzyżowe. Na razie planujemy zrobić 4 krucjaty. Każda będzie miała bitwy, oblężenia i obrony zamków które były podczas krucjat. Lord Smerf pracuje nad stroną kampanii.
Każda mapa będzie zrobiona w miarę naszych możliwości. Próbujemy robić zamki podobne jakie były w trakcie krucjaty i podobnie krajobraz. Wszelkie pytania odnośnie projektu proszę pisać w tym temacie.
Obecny skład:

-Lord Pepsi - Historyk, tester.

-Lord Smerf - Maker map, tester i twórca strony.

-Kokoju - Maker.

-jankes1124 - tester.
_________________
Nobody is perfect.
I'am nobody.
Ostatnio zmieniony przez Lord Pepsi 9 Sierpień 09, 08:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Lord Radek I 
Wolny chłop

Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 30 Lipiec 09, 10:54   

Bardzo fajnie ;] Mam nadzieję , że nie spiepszycie sprawy tak jak Firefly... Poszukujcie jakiś mapek zamków i postarajcie się je zrobić tak jak wyglądały na prawdę ... Jak patrze na zamek Belvoir zrobiony przez "Świetlika" to mnie szlak jasny trafia... Ale wracając do tematu: dawno nie było żadnej całej kampanii , więc mam nadzieję , że wam się uda. Dużym plusem jest to , że robicie to razem , więc kampania może być udana.

Trzymam za was kciuki i czekam na pierwsze mapy.
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 30 Lipiec 09, 11:13   

Pamiętajcie o dobrym krajobrazie. Wątek może być. Zapowiada się ciekawa kampania. Kiedy będą pierwsze mapy? :-D
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Lord Radek I 
Wolny chłop

Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 30 Lipiec 09, 11:55   

No właśnie ... Nie nastawiajcie się na sam zamek , tylko zróbcie fajny krajobraz. Ale teraz to tylko gdybanie , bo nie wiadomo , czy kampania ujrze światło dzienne :P
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 30 Lipiec 09, 12:31   

Gdy prolog będzie gotowy, opublikujemy go na forum, natomiast resztę map dopiero po ukończeniu kampanii.
 
 
Lord Pepsi 
Osadnik

Posty: 28
Skąd: KrK
Medale: Brak

Wysłany: 30 Lipiec 09, 14:15   

Właśnie ja jutro jadę na wakacje i wracam jak Lord Smerf jedzie :-D Nie martwcie się o krajobrazy bo wiem że Lord Smerf jest dobrym makerem ;-) Zamki będą podobne do takich co były. Każdy opis każdy obrazek sprawdzamy i na nich podstawie robimy zamek.
_________________
Nobody is perfect.
I'am nobody.
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 30 Lipiec 09, 21:37   

Kampania może wypalić, ale wielu podejmowało próby stworzenia kampy o krucjacie... Może akurat Wam się to uda...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Lord Pepsi 
Osadnik

Posty: 28
Skąd: KrK
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 09, 16:12   

Potrzebujemy pilnie testera ! Kogoś kto umie krzyżowcami i arabami przeprowadzić oblężenie i obrone! Ponieważ ja jade na wakacje proszę zgłaszać się w tym temacie lub pisać do Lorda Smerfa.
_________________
Nobody is perfect.
I'am nobody.
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 1 Sierpień 09, 14:22   

Naprawdę nie ma chętnych?
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 09, 03:41   

Ja mogę być testerem, ale tylko jeśli trzeba będzie testować pojedyncze mapki....
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 09, 09:16   

Trzeba testować pojedyncze misje, oczywiście potem będzie ich więcej.
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 09, 09:58   

Macie już cały skład czy będziecie jeszcze kogoś potrzebować? Pytam z ciekawości :-P .
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 09, 10:02   

Jeśli jankes1124 się zgodzi na posadę testera, to będziemy potrzebować jeszcze jednego testera.
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 09, 14:13   

Zapytajcie Siwego, może sie zgodzi. Już kiedyś robił kampanie więc ma doświadczenie.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 09, 14:59   

Skład makerów już jest. Teraz trzeba jeszcze jednego testera(jeśli jankes1124 nie zmieni zdania, bo jeszcze nie potwierdził ostatecznie chęci do testowania map).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz