ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
DreadHold [mapa]
Autor Wiadomość
Volda 
Wędrowiec

Wiek: 24
Posty: 23
Skąd: Żary (lubuskie)
Medale: Brak

Wysłany: 22 Listopad 13, 17:51   DreadHold [mapa]

Witam. Od kilku miesięcy zajmuję się tworzeniem mojej kampanii i właśnie zrobiłem pierwsze poważniejsze oblężenie. Czy moglibyście ocenić poziom trudności, krajobraz itp. ?



Rady:
- Dopóki nie zniszczysz najbardziej wychylonej wieży z mangonellą nie będziesz mógł ostrzeliwywać wroga. Nie ma miejsca na mapie z którego trebusz może do niej bezpiecznie strzelać, dlatego użyj kilku machin oblężniczych na raz.
- Rycerzami podpal smolne rowy
- Miedzy dwiema górskimi bramami znajdują się wilcze doły. Użyj włóczników by je zniszczyć

[ Dodano: 22 Listopad 13, 18:17 ]
Byłbym zapomniał o linku do pobierania XD

http://www64.zippyshare.com/v/27006256/file.html
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 1 Grudzień 13, 22:46   

Muszę przyznać, że to całkiem przyjemna mapa. Przyjemna pod względem grania, bo na pierwszy rzut oka zamek wydaje się łatwy do zdobycia, a jednak musiałem się trochę namęczyć. Na minus wieże na które nie da się wejść (trzeba je zburzyć, co jest trochę irytujące) i przesadna rola smolnych rowów, ale jak kto woli ;) . Jak na nowego użytkownika zamek nie najgorszy, gorzej z krajobrazem, który właściwie prawie nie istnieje. Mimo wszystko mapa na +, ale następnym razem postaraj się bardziej urozmaicić teren - używaj skał (które są w menu z drogowskazem) oraz opcji "zrównaj". Doradzam też używać błota, kamieni i trawy.
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 2 Grudzień 13, 18:12   

Ocenię krajobraz i zamek, bo jakoś grać niespecjalnie mi się chce :D (nie lubię atakować) Plusem krajobrazu jest to, że nie jest kanciasty, minusem natomiast mała różnorodność. Zamek jest nie najgorszy, choć niezbyt urozmaicony. Polecam odwiedzić http://stronghold.net.pl/...ongholdnet.html , pościągać parę mapek i podpatrzyć, jak bardziej doświadczeni mapmakerzy robią krajobraz i zamki. Ogólnie jak na początek nie jest źle :)
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 3 Grudzień 13, 17:26   

O, Threeth żyje :D

Co do mapki, to Kupiec ci wszystko dobrze opisał. Mam małą radę dla ciebie - misje typu inwazja, kiedy odpieramy wrogie ataki, lub mamy zdobyć wrogie pozycje, jednakże mamy do dyspozycji swój zamek (jak misja z kampanii "Oczy Węża") są o wiele milsze do grania jak zwykłe oblężenia :D .
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz