ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsze wrażenie z Twierdzy 3.
Autor Wiadomość
KrystianM 
Wolny chłop


Gra w: SH Deluxe, SHC, Sh Deluxe 2, SH Legends
Wiek: 26
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 31 Październik 11, 13:09   

@Drivers
No właśnie średnia. Tak jak mówiłem, a ty mówiłeś, że jest przepiękna. Jak będzie miała wyjść Twierdza 4 to nie kupię jej, nie ma mowy! XXX fajna, fajna kupuję, głupia, głupia wyrzucam ją z kompa.

Powtórzenia połączone z brakiem polskich znaków uniemożliwiają mi wręcz poprawienie tego posta bez obawy, że zmienię jego sens. Chcę jednak przypomnieć, że wolność słowa wolnością słowa, ale pewnych rzeczy pisać po prostu nie wolno. Crux

Przepraszam, ale dokładnie chodziło mi, że wypróbuję i jeśli będzie mi się podobała to kupię.

Oczywiście zrozumiałem, że chcesz wypróbować, ale regulamin jest regulaminem. Sam rozumiesz. ;) Crux
Ostatnio zmieniony przez Crux 31 Październik 11, 22:02, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
michal1511 
Wędrowiec

Gra w: SHC, SH 2 Deluxe, SH1, SHC Extreme, SHC3
Posty: 22
Medale: Brak

Wysłany: 31 Październik 11, 13:22   

KrystianM napisał/a:
@Drivers
Jak będzie miała wyjść Twierdza 4 to nie kupię jej nie ma mowy ! XXX z neta fajna, fajna kupuję, głupia, głupia wyrzucam ją z kompa.


Dokładnie, zrobię tak samo. Kupiłem oryginała 3 tylko dlatego,że miała być o niebo lepsza od 2. W dwójce jest chociaż skirmsh.
Ostatnio zmieniony przez Crux 31 Październik 11, 18:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Drivers 
Osadnik

Gra w: Nic
Posty: 33
Medale: Brak

Wysłany: 31 Październik 11, 15:34   

KrystianM napisał/a:
@Drivers
a ty mówiłeś, że jest przepiękna


Pokaż mi cytat, gdzie napisałem, że jest przepiękna. Napisałem że nie jest najniższych lotów i nie zgadzam się z Wami, że jest brzydka, okropna, "do du..y" :D
 
 
KrystianM 
Wolny chłop


Gra w: SH Deluxe, SHC, Sh Deluxe 2, SH Legends
Wiek: 26
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 31 Październik 11, 15:52   

Drivers napisał/a:
Co do grywalności i paru innych rzeczy to się zgodzę - tragedia. Ale SORY, śmiać mi sie chce, jak czytam Wasze wypowiedzi o grafice. Kupcie sobie porządny sprzęt i ustawcie na Ultra.... :mrgreen:
Np. to. Przecież to tak brzmi jakbyś mówił, że jest przepiękna.
 
 
Drivers 
Osadnik

Gra w: Nic
Posty: 33
Medale: Brak

Wysłany: 31 Październik 11, 15:53   

Można to tak zinterpretować, ale nie piszę w tym bezpośrednio, że twierdzę, że jest przepiękna.
 
 
wisnia_pc 
Wędrowiec

Posty: 19
Medale: Brak

Wysłany: 31 Październik 11, 17:39   

Kurcze zastanawia mnie widok nieba czy znacie jakiś skrót co może tak ustawia kamerę ? W plikach z grą są tekstury nieba właśnie z takim widokiem horyzontu.
 
 
Drivers 
Osadnik

Gra w: Nic
Posty: 33
Medale: Brak

Wysłany: 31 Październik 11, 17:47   

Chodzi Ci o widok z lotu ptaka (spacja)?
 
 
KrystianM 
Wolny chłop


Gra w: SH Deluxe, SHC, Sh Deluxe 2, SH Legends
Wiek: 26
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 31 Październik 11, 18:19   

@UP
Nie widok nieba tak jak to można było ustawić w sh2.
@wisnia_pc
Nie ustawisz widoku nieba bo w grze nie ma teksturki nieba. Wejdź do edytora map to zobaczysz czego zablokowali widok nieba.
 
 
wisnia_pc 
Wędrowiec

Posty: 19
Medale: Brak

Wysłany: 31 Październik 11, 18:19   

Nie nie chodzi mi o widok od góry tylko o widok, że widać wioskę i góry a powyżej niebo i słońce bo takie tekstury właśnie są w plikach.

Ostatnio bawię się edytorem map i jest kilka fajnych opcji. Dla zainteresowanych w scenariuszu można dodawać komunikaty skryby, oraz różnego rodzaju pogróżki innych władców wtedy wyświetla się rysowana głowa tam gdzie mapa i komunikat np szczura. Niestety komunikaty nie są opisane w edytorze i trzeba by było je wszystkie wypróbować w grze i zobaczyć jaka linijka za jaki komunikat odpowiada.

Myślę że gra ogólnie nie jest skończona przez twórców i dlatego można wykryć w plikach różności jak i w edytorze funkcje których nie spotkałem w grze.

Wracając do edytora map można w nim zrobić mini kampanie na jednej mapie ponieważ jest opcja aktywacji i dezaktywacji zadań jak stworzę mapkę to dam linka żeby każdy mógł ściągnąć i sprawdzić jakie kryje tajemnice edytor. Myślę że jest lepszy niz w s1 i s2
 
 
chemik72 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 31 Październik 11, 18:27   

wisnia_pc, Czy istnieje możliwość aby w edytorze ustawić tak aby przeciwnik(komputer) się sam rozbudowywał?
 
 
KrystianM 
Wolny chłop


Gra w: SH Deluxe, SHC, Sh Deluxe 2, SH Legends
Wiek: 26
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 31 Październik 11, 18:29   

Co do tekstur nieba to być może twórcy zamierzali dać widoki jak w sh2, ale później im się odechciało/niestarczyło czasu i dali grę z resztkami tak jak to było w gta san andreas. Były resztki po vice city.
 
 
Chudy2000 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Posty: 19
Skąd: Dolny Śląsk
Medale: Brak

Wysłany: 31 Październik 11, 20:00   

Niestety grafika w S3 jest moim zdaniem bardzo "przeciętna" jak na dzisiejsze standardy. Silnik miał być niby "świeży". Narazie mam nadzieje, że poprawią te podstawowe bugi. Wiecie co można zawsze powiedzieć: "When is done" a nie wypuszczać jakiś gniot bo premiera miała być...
 
 
 
KrystianM 
Wolny chłop


Gra w: SH Deluxe, SHC, Sh Deluxe 2, SH Legends
Wiek: 26
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 31 Październik 11, 20:52   

Najlepsze jest to, że pisali "Twierdza ozłocona" czyli "Twierdza jest dokończona i gotowa na premierę" albo "Twierdza weszła w złoty wiek" czyli, że jest już w 100% stworzona jak twórcy chcieli.
///EDIT
Pamiętacie ten błąd na zakończeniu map, że były rozmazane góry? To było zwyczajne lenistwo twórców bo jak tak chwilę pobawić się to można zrobić normalnie.
 
 
Chudy2000 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Posty: 19
Skąd: Dolny Śląsk
Medale: Brak

Wysłany: 1 Listopad 11, 07:07   

Widocznie twórcy lecieli na kase. Teraz widzą, że niezadowolenie z gry to patchują aby jakieś zyski znowu mieć ;P
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 1 Listopad 11, 18:44   

Myślę, że patche to już z chęci poprawienia beznadziejnej sytuacji. Firefly ośmieszyło się i tyle.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz