ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kacper
30 Lipiec 11, 13:51
Nie mogę grać na multi
Autor Wiadomość
Edos 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 20 Luty 11, 13:17   Nie mogę grać na multi

Witam
Mam bardzo poważny problem proszę o pomoc mianowicie nie mogę grać w ogóle multiplayer... :-( :-( Nie wie czemu próbowałem na gameranger, gamespyarcade i z kolegą normalnie bez żadnego programu i nic. Cały czas pisze oczekiwanie na hosta i po ok minucie wyłącza grę, a jak ja hostuję to do mnie nie mogą się połączyć... Próbowałem już chyba z 20-oma ludźmi i nic. Mam wersję 1.1 + patch (kolega ma tą samą grę ma ją od mnie)
Mam sieć domową w której są 3 komputery może to przez to? :-?

!!!PROSZĘ O POMOC!!!
Ostatnio zmieniony przez Kacper 30 Lipiec 11, 21:32, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 20 Luty 11, 13:29   

Wszyscy grają teraz w Twierdzę Deluxe (1.2), lepiej ją sobie załatw (no chyba że w "Pathu" masz już 1.2). Z jakiego internetu korzystasz? (nie chodzi mi o tą sieć). Powiedz też, czy korzystasz z Firewalla - może on blokować połączenie.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Edos 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 20 Luty 11, 15:03   

Chodzi mi o twierdzę krzyżowiec. Korzystam z internetu 6mb/s z neostrady tp.
Jeśli mógłbyś wytłumaczyć co to jest ten firewall to byłym wdzięczy bo nie wiem co to jest

[ Dodano: 20 Luty 11, 18:13 ]
Więc?
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 20 Luty 11, 17:25   

Z kolegą próbowaliście grać tylko u Ciebie w domu czy normalnie, on u siebie i Ty u siebie ? Ja mam problemy z multiplayerem, ale zostały one rozwiązane przez gameranger. Z tym, że łącząc się przez gameranger przecież nie ma oczekiwania na hosta. U mnie wbija od razu do pokoju.

Firewall to zapora systemowa. Blokuje większość wirusów i działań niepożądanych ze strony internetu.Niektóre "bezpieczne" działania są blokowane. [ Np. gra w sieci ] Aby ją wyłączyć, wystarczy wejść Panel Sterowania->Zapora systemu Windows i zaznaczyć wyłącz. Z tym, że jeżeli nie jesteś obeznany zbytnio z kompem, wyłączenie tej zapory może być powodem złapania wirusa. [ Wirusy można łapać i z włączoną zaporą, ale to już inna para kaloszy ]
W Twoim przypadku najlepiej byłoby mieć ją włączoną, ale w tym samym oknie [ Zapora systemowa Windows ] przejść do zakładki "wyjątki" i dodać samą grę jak i program [ np. Gameranger ] To powinno pomóc.
 
 
 
Edos 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 20 Luty 11, 18:10   

Ok wyłączyłem zaporę dla gry jak i gameranger, gamespy arcade zobaczę czy będę mógł się z kimś połączyć

[ Dodano: 20 Luty 11, 19:12 ]
ps/ co do kolegi to on u siebie i ja też

[ Dodano: 20 Luty 11, 20:32 ]
Nadal nie działa firewal wyłączony dalej to samo :evil: :evil: :evil: Co robić pomocy chcę grać ;'

Może inną grę ściągnąć? tzw. z innego zródła

[ Dodano: 20 Luty 11, 20:36 ]
I jeszcze jedno w GameRanger mam takie coś przy nicku nie wiem jak to nazwać ;]
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 20 Luty 11, 20:08   

Edos napisał/a:
Może inną grę ściągnąć? tzw. z innego zródła


Jeśli twoja gra jest ściągnięta (pirat) to nie ma o czym gadać. Z piratami zawsze coś się dzieje, dodatkowo na forum o piractwie nie rozmawiamy. Więc jeśli chcesz grać - kup sobie grę legalnie.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Edos 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 20 Luty 11, 20:11   

No tą mam legalną ale może właśnie pirat pomoże?
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 20 Luty 11, 20:14   

Nie. Nawet nie zaczynaj rozmowy o piractwie, bo zaraz dostaniesz bana od modków - moja skromna rada.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 20 Luty 11, 21:14   

Jak nie wiesz jak nazwać to zrób screena. Uważam, że gdybyś używał GR'a to by Ci wszystko hulało. Może źle się łączysz.
 
 
 
Edos 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 20 Luty 11, 22:59   

Takie cusik
http://img690.imageshack....beztytuuclu.png
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 21 Luty 11, 09:47   

I co to zmienia ? Pojawia się jakiś błąd przez to ? Nie zapomniałeś aktywować swojego konta ?
Mogłeś już wkleić cały screen GR'a, zamiast się bawić w cięcie. Może napisz jeszcze jak próbowałeś się wcześniej łączyć przez gamerangera.
 
 
 
Edos 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 21 Luty 11, 12:37   

Nie nic to nie zmienia właśnie nie wiem co to jest, konto aktywowałem.

Co do łączenia to normalnie wchodzę do rooma gdzie jest najmniejszy ping wszyscy są normalną czcionką napisani nie pochyłą gość daje start włącza mi grę i non stop pisze oczekiwanie na hosta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz