ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Anichilator Alpha1
Autor Wiadomość
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 20 Listopad 10, 17:00   Anichilator Alpha1

Witam. Chciałbym wam oznajmić nadchodzenie w szybkim [s]tępie[/s] tempie mojej strzelanki 3D. Oparta jest ona na starym, dobrym silniku Wolf3D. Ta wersja to dopiero początek, przewidywane są poprawki estetyczne i oczywiście więcej poziomów oraz broni. Oto 2 screeny z alphy:





Potrzebuję 1-2 testerów. Zainteresowanych proszę o napisanie mi na pw, a ja prześlę im link wraz z zasadami, opisem itp. Testerzy zobowiązani są do zgłaszania bugów i opinii. Kategorycznie nie mogą też rozsyłać gry dalej i upowszechniać w internecie. Ostateczna wersja, jak większość innych gier amatorskich, będzie całkowiecie freeware.

Pzdr, Wojownik
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
Ostatnio zmieniony przez Kacper 20 Listopad 10, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 20 Listopad 10, 18:29   

To dlatego CPII zamarło :P Nie no, wszystko spoko. Mogę być testerem
_________________

 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 20 Listopad 10, 18:32   

Ja mógłbym. Przy okazji; jak ty robisz takie gry??? Ja nawet zwykłej platformówki nie umiem :D

P.S. ja wszystkie gry sam testuje :D
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 20 Listopad 10, 18:58   

Ok, roześlę linki, tylko pamiętać - nie rozpowszechniać! :)
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
Ostatnio zmieniony przez Kacper 20 Listopad 10, 19:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 20 Listopad 10, 20:24   

Na Twoim miejscu, Wojownik, wziąłbym jeszcze jednego testera, bo biorąc pod uwagę doświadczenie z CP2, DarnOK ma zwyczaj znikania i olewania sprawy :) . Gra prezentuje się ciekawie. Osobiście nie miałbym zbytnio czasu na testing, ale jakbyś potrzebował pomocy w kwestiach fabularnych czy reklamowych - wiesz, gdzie mnie znajdziesz ;) .
 
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 20 Listopad 10, 20:50   

heh, a ja mu właśnie napisałem świetną recenzję co do gry, o dzięki że mi przypomniałeś zapomniałem was przeprosić że nie wchodziłem na CP2 bo wtedy mi odcieło neta noi tacie mówiłem cały czas żeby naprawił a tata mi mówi jutro i jutro codziennie no ale w końcu mi naprawił ale w tedy było już za późno :( trudno no już mnie nie przyjmuj do CP2 bo jak czytałem to już mi podbili Kraków :D Noi to było właśnie "olanie" :lol:

Wojownik patrz na wiadomość szybciutko :D
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 20 Listopad 10, 22:15   

Spoko, dobrze, że sobie przypomniałeś ;) . Twoje grzechy zostały odpuszczone (żart) :p . Prawda, podbili, ale jakbyś chciał, to jeszcze możesz wziąć jakieś inne państwo (Wielkopolska, Lusatia, Brandenburgia, Pomorze). Oczywiście, teraz już nie ma zmiłuj, jakbyś przestał grać bez uzasadnienia, to warn ;p. Ale to już od Ciebie zależy.

Sorry za offtopic, mam nadzieję, że nie będzie z tego powodu problemów prawnych :D .
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 21 Listopad 10, 18:06   

Nie martw się Fryzjer problemami prawnymi, chińska mafia załatwi to szybko i bez żadnych komplikacji :P

Dobra, przejdźmy do ważniejszych spraw. Otóż po naprawieniu bugów i modernizacji rozgrywki, stworzyłem wersję 0.2. Ta alpha będzie obejmować jeszcze 0.3. Potem gra zostanie dopracowana, otworzę alpha2 a zaraz potem udostępnię grę dla wszystkich. Szczegóły wkrótce, jeżeli ktoś miałby jakieś pytania/sugestie, to proszę pisać.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 27 Listopad 10, 11:38   

Dobrze, mam pytanko. Czy ta gra bedzie dzialac na Win7 albo XPeku?
I kolejne pytanko, czy jest jeszcze jakies nowe miejsce dla testera, ktory zjadl zeby na Quaeku, Doomie i Return to castle Wolfenstein(oczywiscie, jesli ta gra bedzie chodzic na ww systemach)?
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 27 Listopad 10, 11:41   

Hmm, jeśli byś chciał, to nie ma sprawy, bo jeden z testerów się do mnie nie odzywa (nie, nie, panowie, tym razem to nie Darnok). Napisz na pw, to wyślę ci v0.2 anichilatora (nie ma po co dawać poprzedniej wersji).

PS. Co do xboxa to nie wiem, raczej nie, ale na win pójdzie (mam xp proffesional i mi wszystko ładnie chodzi).
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 27 Listopad 10, 12:10   

Mowiac o XPeku, chodzilo mi o Win Xp profesional, a nie o Xboksa. :D Ale dobrze, juz pisze priva.
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 27 Listopad 10, 13:55   

Jak sobie wsadziłem płytę od Xboxa do PC to wyszły mi jakieś pliki 00024321000 itd było gdzieś z 20 takich plików z numerami więc wątpię by dało by się w jakimś na kompa pascalu czy jakimś innym zrobić grę na Xboxa, chyba jeszcze inny język programowania jest :P

żeby nie było offtopicu, wojownik robisz 0,3? już ci pisałem na privie żebyś sam sobie zrobił ta ściankę bo mi nie wyszła, na laptopie ją mam a na laptopie mi się net wyłączył, i każda strona to "Firefox nie może się połączyć z tą stroną sprawdź czy to nie:" i pisze te literówki itd wyłączam neta żeby spróbować i znów się łącze z siecią bezprzewodową na kompie ale nic, klikam napraw itp. no trudno tak jak mówię sam sobie zrób :(
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 29 Listopad 10, 12:37   

Grafik nie dostałem, więc sam zrobiłem. Nie kłopocz się tym. Wersja 0.3 będzie rozesłana na weekend.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz