ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
BETA
Autor Wiadomość
123mamut 
Osadnik

Posty: 30
Medale: Brak

Wysłany: 24 Listopad 10, 15:31   

wczytuje wam się cała grafika?? bo od wyjścia aktualizacji się nie wczytuje brakuje dosyć sporo pobierałem już 2 razy na nowo ale dalej to samo
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 24 Listopad 10, 20:28   

123mamut, nie rozumiem twojego błędu... Chyba, że chodzi Ci o niewczytujące się tekstury to nie.
Co daje jak ma się Wasala, jakie mam przywileje? Bo jak się jest kogoś wasalem dostaję się honor, a jak jest w odwrotnym przypadku?
 
 
123mamut 
Osadnik

Posty: 30
Medale: Brak

Wysłany: 24 Listopad 10, 22:01   

właśnie o to mi chodzi
 
 
Eldone 
Osadnik

Wiek: 30
Posty: 37
Medale: Brak

Wysłany: 24 Listopad 10, 22:16   

Możesz trzymać u niego wojsko i atakować z jego zamku. Przydatne jak masz już zapełniony limit wojsk we własnej wiosce.
 
 
 
Lord_Szajbus 
Wędrowiec

Wiek: 35
Posty: 11
Medale: Brak

Wysłany: 25 Listopad 10, 06:06   

Przepraszam ale ja mam troche inny problem mimo ze mam 4 domy to działaja tylko 4 budynki moze ktos mi wyjasnic oco chodzi?
 
 
Eldone 
Osadnik

Wiek: 30
Posty: 37
Medale: Brak

Wysłany: 25 Listopad 10, 07:52   

W podglądzie wioski obok informacji o popularności masz czas w jakim kolejny wieśniak przyjdzie do wioski.
 
 
 
Manukun 
Wędrowiec

Posty: 20
Medale: Brak

Wysłany: 25 Listopad 10, 21:56   

Dlaczego, pomimo że pobrałem nowy directx, wciąż wyświetla się komunikat o problemie z nim?
 
 
yemet 
Wędrowiec

Wiek: 38
Posty: 14
Medale: Brak

Wysłany: 26 Listopad 10, 02:45   

Wg tej strony http://help.strongholdkin...php/Leaderboard za awans na Page powinienem dostac 900 punktow, ja dostalem tylko 100...

W ogole zaczyna meczyc mnie ta gra. Im dluzej gram, tym wolniej sie rozwijam. Mam dwie wioski i musze czekac juz ponad 7 godzin na zbudowanie budynku. Jestem bardzo aktywny, a powolutku spadam w rankingu. Jestem miedzy 760-810 miejscem. Cos jest nie tak...

Nie rozumiem, czemu niektorzy przy takiej samej liczbie wiosek maja ZNACZNIE wiecej punktow. Obecnie mam 3090, niektorzy grubo ponad 4k. Okej, zaczalem grac chyba 3 dni po ruszeniu bety, ale dziwne jest dla mnie, ze roznica miedzy mna a nimi utrzymuje sie na podobnym poziomie lub wzrasta na ich korzysc. Logicznym jest, ze skoro maja wiecej budynkow, to powinni dluzej czekac na ich ukonczenie, rajt?
 
 
wisztom 
Wędrowiec

Posty: 22
Medale: Brak

Wysłany: 26 Listopad 10, 07:43   

Być może mają wysoki poziom badania Architecture, które maksymalnie zbadane przyspiesza budowanie nawet 3 razy. Poza tym punkty dostaje się też za to, jak duży jest zamek. Na dodatek możliwe jest, że używają kart takich jak Better Construction (trzykrotne przyspieszenie budowy budynków) i Advanced Construction (pięciokrotne przyspieszenie budowy budynków).
 
 
yemet 
Wędrowiec

Wiek: 38
Posty: 14
Medale: Brak

Wysłany: 26 Listopad 10, 11:37   

Ja non stop ulepszam zamek kamiennymi murami. Szkoda mi punktów na Architekture, bo i tak wydluza sie czas budowania kolejnych budynkow. Mysle, ze w gre wchodza karty.
 
 
Eldone 
Osadnik

Wiek: 30
Posty: 37
Medale: Brak

Wysłany: 26 Listopad 10, 15:24   

Jak byś zbadał architekture na 10 poziom to z 7 godzin zrobiły by Ci się ok 2...
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 26 Listopad 10, 15:35   

Nie dostaje się 900 pkt. za sam awans na ten poziom. Być może 900 to suma jak przejdziesz przez cały poziom, łącznie z klasami. W każdym razie nie 900 za sam awans :) . Co do budynków, na tej samej stronie, którą podałeś masz wypisane ile punktów dostaje się za poszczególne budynki. Sam kamienny mur to za mało :) .
 
 
Eldone 
Osadnik

Wiek: 30
Posty: 37
Medale: Brak

Wysłany: 26 Listopad 10, 19:58   

Z tego co pisze raczej powinno być 900 pkt. za awans i po 20 pkt. za każdą tak jakby podrangę ;p
Wątpie żeby to suma była. 800/20 dałoby 40 podrang. Tabelka dotyczy pewnie wersji Alfa4 i w becie mogło się coś zmienić.
 
 
 
yemet 
Wędrowiec

Wiek: 38
Posty: 14
Medale: Brak

Wysłany: 26 Listopad 10, 22:01   

Eldone napisał/a:
Jak byś zbadał architekture na 10 poziom to z 7 godzin zrobiły by Ci się ok 2...


Zanim zbadalbym 10 poziomow, to budynki robilyby sie juz grubo ponad 10h. Nie warto.


Cytat:
Co do budynków, na tej samej stronie, którą podałeś masz wypisane ile punktów dostaje się za poszczególne budynki. Sam kamienny mur to za mało

Wez pod uwage czas budowy. Blok kamiennego muru buduje sie w 15 minut i jest zan 1 pkt, co daje 4pkt/h. Najwieksza wieza buduje sie w 24 h i sa zan 32 pkt, co daje 1,(3)/h. Oczywiscie niektore rzeczy sa ciut bardziej oplacalne od kamiennego muru, ale nie bede ich stawial tylko z tego powodu.

A tak poza tym, to na ktorym jestescie miejscu, jaka macie range, frakcje, stolice?

Ja jestem w North Wales, Clwyd, Ruthia. Moj nick: sir yemet.
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 26 Listopad 10, 22:07   

Matematyka zmniejsza czas badań tak?
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz