ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przydałaby się dodatkowa para rąk...
Autor Wiadomość
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 27 Październik 10, 21:19   Przydałaby się dodatkowa para rąk...

Praktycznie wszyscy w teamie udają, że nie mają czasu, albo rzeczywiście go nie mają, więc po 37 sekundach rozmyślania wpadłem na pomysł, żeby do teamu dołączył ktoś, kto czas ma.

Po prostu założę temat, w którym napiszę, że z powodu szkoły większa część teamu (a właściwie wszyscy członkowie) nie ma czasu na przetestowanie mapy, do której wprowadziłem kilka zmian (mapa autorstwa Kokoju). Oznacza to, że potrzebny jest nam dodatkowy tester, który trochę ożywi leniwych członków teamu i ucieszy forumową publiczność kolejną wstawioną mapą. Oczywiście stanie się zwykłym członkiem, jak będzie trzeba i będzie chciał może zrobić jakąś mapę i dostanie kolorek.

I oczywiście możemy (częściowo) pomydlić wszystkim oczy mówiąc, że team miewa się świetnie. xD

Zatem kto za, a kto przeciw? Chciałbym, żeby wszyscy się wypowiedzieli w tym i regularnie wypowiadali w innych tematach teamu. Chociażby napiszcie krótko, że nie macie nic przeciwko, lub żebym się spłukał w kiblu z takimi pomysłami.
_________________
Good night white pride
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 27 Październik 10, 21:29   

Dobra, jestem za, nie mam nic przeciwko i w ogóle. Przyda się.
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 28 Październik 10, 10:21   

Nie mam nic przeciwko. JA bym proponował, żeby przyjąć 2 testerów, bo obecnie, z tego co widze żaden tester nie ma chęci do pracy.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 29 Październik 10, 15:25   

Ty mnie nie obrażaj ;) Ja napisałem co trzeba zmienic :P

Dobra, nie bedę się nabijac w tym temacie. Pomysł może być.

Ja bym tam proponował olowka- przemusia.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz