ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Gordion
Autor Wiadomość
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 10 Lipiec 10, 18:09   Gordion

Mamy do wstawienia misję dziewiątą. Zatem tak:
-Proszę autora mapy (Kokoju) o ponowne wrzucenie misji w tym temacie i najlepiej wcześniejsze przetestowanie.
-Proszę historyka (thompson), żeby napisał odprawę (tytuł misji to Wizyta w Gordion, czyli w tej wiosce od węzła Gordyjskiego)
-Szukamy chętnego, kto tą mapę wrzuci do tematu na forum, bo ja tego nie zrobię, gdyż pakuję się i wyjeżdżam w poniedziałek (12 lipca).

Założyłem ten temat, żeby praca poszła sprawniej, bo widać, że bez takich ruchów kampania leży. A jeszcze do końca nie upadła. Wcale nie upadła. Bądźmy optymistami ;-) .
_________________
Good night white pride
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 10 Lipiec 10, 20:35   

http://www.speedyshare.co...a_w_Gordion.map

Tutaj mapka.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 11 Lipiec 10, 19:43   

Jeśli się nie mylę, już coś takiego pisałem jak odprawa o Węźle Gordyjskim

http://strongholdnet.gry-...opic.php?t=1502
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 22 Sierpień 10, 19:26   

ponceriusz napisał/a:
najlepiej wcześniejsze przetestowanie

Skoro ty tego nie zrobiłeś, to do roboty testerzy, a więc wojownik, ja i o ile jeszcze żywy: MaxMacior.
Na początku radzę postawić sobie drogowskaz, gdyż nie zrobił tego autor mapy. Chyba że, te wiadomości o atakach to taka zmyła.

A po przetestowaniu, proszę wszystkich o napisanie, co trzeba poprawić i porad (musi ich być jak najwięcej, a osoba, która wrzuci mapę je wszystkie ładnie uporządkuje.)

Na chwilę trzeba rzucić Kingdoms i swoje kampanie, czas wziąć się do roboty, bo Gordion to akurat 10. misja, a dziesięć przynajmniej musimy mieć wrzuconych przed wydaniem pełnej wersji Kingdoms.

Ja swoje porady dopiszę do tego posta.
_________________
Good night white pride
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 23 Sierpień 10, 09:23   

Dobrze, proszę o świeży link do misji, gdyż tej akurat nie posiadam. Jak ktoś Gordion zuploaduje, to zabiorę się do roboty.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 23 Sierpień 10, 14:05   

http://www.speedyshare.co...a_w_Gordion.map
Ma numer 11, ale przy wrzucaniu się to zmieni.

To ja już napiszę.
Żeby ta misja była w ogóle możliwa, należy umożliwić budowę domów, lub zmniejszyć ilość wymaganego złota do 10-11 tys. (ja uzbierałem 9725 złociszy).

Strategia: Miejscowa ziemia nie nadaje się do uprawy chmielu, więc sposobem na zdobycie popularności jest wydawanie dodatkowych racji. Więc produkcja jedzenia jest kluczowa.
Porady:
-Na początku najlepiej zgrupować wszystkie wojska porozrzucane w okolicach małych wiosek na zachodzie.
-Ponieważ niemożliwa jest budowa domów, warto je chronić.
-Z tego samego powodu, należy uważać na pożary warsztatów zbrojeniowych.
-Kapliczki najlepiej od razu zniszczyć, ponieważ jest ich tak mało, że nie wpływają na popularność. A trochę złota to doda.
-Na szczęście oprócz większych racji, można zbudować kilka pomników dla podniesienia popularności. Najlepiej stosować obydwa sposoby naraz.
-I jak w niemal każdej inwazji, tu studnie są bardzo przydatne.
_________________
Good night white pride
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 10, 11:06   

Popieram jak najbardziej ponceriusza. Wypisałeś już dobre porady, więc nie będę się o nich rozpisywał. Jesliby chociaż nie było czasu do porażki, to bym przeszedł misję (ja zdążyłem uzbierać ok 11250 złociszy). Trzeba ograniczyć ilość golda do zebrania do 10k, bo misja jest niemożliwa. Co do krajobrazu nie mam zastrzeżeń.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 2 Październik 10, 12:04   

Dobra, wrzucam trochę poprawioną wersję. Nie zmieniałem nic w dostępność obiektu. Musimy uzbierać 12 000 złociszy.

http://www.speedyshare.co...a_w_Gordion.map

Testujcie i napiszcie, czy ok .
_________________
Good night white pride
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 2 Październik 10, 17:47   

Jeśli nie możemy domów to polecałbym 10k-11k.

Edit: Mógłby się ktoś z teamu prócz mnie i ponceriusza chociaż znikomo zaangażować. Ja mam jescze na głowie CP II.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 3 Październik 10, 03:23   

No cóż, ja mam nowego kompa, tak więc i nie mam dostępu ani do tych map, ani do swoistych dokumentów. Poza tym ja zrobiłem kilkanaście map do przodu, zajmuję się kreowaniem gry RPG, a i trochę czasu na szkołę potrzeba poświęcić. Więc ja także nie mam na to zbytnio czasu.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 3 Październik 10, 10:54   

Patrząc na z boku na waszą dwupostową dyskusję, to najlepiej rzucić szkołę!

A do tematu:
wojownik123, ja za drugim razem przeszedłem, a mistrzem nie jestem. Zazwyczaj wszystkie mapy oceniam jako zbyt trudne, więc chyba inni sobie poradzą.

To może thompson raz przetestujesz i napiszesz, czy nie za trudne, czy za nudne.

Jak to zrobisz to postaram się wrzucić.
_________________
Good night white pride
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz