ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Spis aktywnych członków
Autor Wiadomość
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

  Wysłany: 30 Maj 10, 15:54   Spis aktywnych członków

Dobra zrobimy mały spisik i zobaczymy kto naprawdę jest aktywny.

Teraz do rzeczy: napisać, kto dalej będzie pracował w teamie!!
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 30 Maj 10, 16:11   

Ja na pewno będę pracował. W tej chwili mam jednak kulminację roku szkolnego(2 lektury po angielsku do przeczytania, egzamin, kilkanaście sprawdzianów i kilka odpowiedzi) i nie jestem w stanie zrobić niczego znaczącego.
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 30 Maj 10, 16:13   

Rozumiem, masz dużo pracy. Czekam na potwierdzenie reszty teamowców.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 30 Maj 10, 16:50   

Potwierdzam uczestnictwo, już większość rzeczy szkolnych zrobiłem i tylko zostało pare rzeczy do poprawienia, więc mam sporo wolnego czasu
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 30 Maj 10, 17:39   

Ja też potwierdzam. Nie wiem w ogóle czym będę się zajmował, podobno jestem ,,zapasowym mapmakerem". Czekam na kampanie sh1 :D .
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 31 Maj 10, 12:01   

Chyba ja będę musiał zrobić tych kilka map :/ Aha niech ktoś wystawi 9-wiątą misję oto historyjka:

Gdy Aleksander zdobył Milet, wyruszył pod drugie buntownicze miasto - Halikarnas. Kiedy jesnak otoczył miasto, buntownicy nie zechcieli ustąpić i postanowili bronić miasta. Wojska Alaksandra podzielone są na trzy oddziały - wróg zostanie zaatakowany z każdej strony. Czas, aby raz na zawsze zdusić buntowników.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
Ostatnio zmieniony przez Hunter 1 Czerwiec 10, 16:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 31 Maj 10, 13:56   

ja sie podciagne tylko z ocenami i bedzie cool, bede juz naprawde cos robil a nie jak wczesniej, bo przyznaje, ze mialem w duzy wklad w uspienie kampanii. Proponuje poczekac z tym do wakacji, wtedy wszyscy beda mieli wolne.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 31 Maj 10, 14:03   

wojownik123, skoro masz historyjkę, to Ty wstaw mapę. To mało czasu zajmuje, nie wiem dlaczego wszyscy się od tego tak oddalają, a ja nie mogę, ponieważ na komputerze, gdzie mam Twierdzę nie działa internet, więc wstawienie będzie w moim przypadku bardzo pracochłonne.

Na razie nie trzeba robić nowych map, bo mamy ich w zapasie. Z tego co pamiętam, to cały drugi rozdział mamy skończony. Trzeba się tylko streszczać ze wstawianiem, proszę historyka o napisanie odprawy do kolejnej misji (węzeł Gordyjski). Jeśli thompson zrobi to szybko, wojownik, albo ktoś inny ma szansę wstawić 2 misje naraz.


PS Oczywiście potwierdzam dalsze uczestnictwo.
_________________
Good night white pride
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 31 Maj 10, 14:16   

Rok 333 p.n.e. Aleksander dociera aż do Gordion, miasta znanego z legend, które początek swój mają w latach odległych, za króla Gordiosa i jego potomka Midasa. Legenda mówi, że kto rozsupła węzeł pozostawiony już w tamtych czasach, który uchodzi za nie do rozplątania, zostanie panem całej Frygii a nawet Azji. Czyż nie do tego dąży Aleksander? W mieście czeka świątynia Zeusa, w której ów węzeł spoczywa. Nim połączone są jarzmo i dyszel starego królewskiego wozu – daru wotywnego umieszczonego przez frygijskiego króla Gordiosa lub Midasa. Przed Aleksandrem czeka teraz zadanie - dowieść, że jest się tym, który Azję ma podbić.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 31 Maj 10, 16:35   

Ok, dawno by wstawił, ale powieddzcie co i jak mam to pozałatwiać - nie za bardzo wiem jak wstawić ten link do minimapki, poza tym nie mam tego Miletu. Dajcie cynk i ją wstawię.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 31 Maj 10, 17:01   

Cóż robisz coś takiego:

[i:][b:]009-Atak na Halikarnass[/b:][/i:]
[url=LINK OD SPEEDYSHARE][img]FRAGMENT LINKU OD IMAGESHACK[/img][/url]

[color=green:][b:]Zwycięstwo: Brak wroga na mapie[/b:][/color:]
[color=red:][b:]Porażka: Całe twoje wojsko zginęło[/b:][/color:]

[i:]"Gdy Aleksander zdobył Milet, wyruszył pod drugie buntownicze miasto - Halikarnass. Kiedy jednak otoczył miasto, buntownicy nie chcieli ustąpić i postanowili bronić miasta. Wojska Aleksandra podzielone są na trzy oddziały - wróg zostanie zaatakowany z każdej strony. Czas, aby raz na zawsze zdusić buntowników."[/i:]

[b:]STRATEGIA
PORADY[/b:]
(Piszesz porady)

Maker - [b:]Kokoju[/b:]
Testerzy - [b:]wojownik123, ponceriusz[/b:]
Poprawki - Brak

Ten fragment linku od imageshack.us , musisz sam wyszukać. Wklej na początku w tamto miejsce cały link, a potem skasuj [url=imageshackcośtamblablablabla] z jednej strony linku i [/url] z drugiej. I nie zapomnij skasować w tekście napisu "uploaded with imageshack" Chyba kapujesz?

I to by było na tyle... To samo z drugą mapą, jeśli wystawiasz dwie naraz.
_________________
Good night white pride
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 1 Czerwiec 10, 07:21   

Dzięki za poradę, wystarczyło tylko opisać jak włożyć link do minimapki, koory zmieniać to ja potrafię :P A ja nie daję na imageshack tylko tinypic, tam wyświetla ci się link bez blablablablablacośtam jak to określiłeś ;)

Edit: Potrzebujemy już tylko linku... aktywnego

Kokoju daszlinka do miletu??
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 1 Czerwiec 10, 14:38   

Milet przecież jest już wstawione! Jak pewnie zauważyłeś w tym moim poście u góry zamieniłem Milet i Halikarnass, bo myślałem, że się pomyliłeś. A linku do Halikarnassu nie mogę dać, bo nie mam neta w komputerze z Twierdzą.
_________________
Good night white pride
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 1 Czerwiec 10, 16:20   

Sry, przejęzyczyło mi się chodziło o Halikarnas

[ Dodano: 1 Czerwiec 10, 17:23 ]
ponceriusz napisał/a:
009-Atak na Halikarnass


zapomniałeś o [scroll] , który powoduje poruszanie się napisu
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz